• Informacje na temat:

  olimp

Artykuły na temat: olimp
 • Gwiazdy w Olimpie

  ...kilkoma zagranicznymi festiwalami w Niemczech i Czechach. 29 grudnia (sobota), godz. 19. Olimp Music Club, ul. Przemyska 21, Sanok. Bilety: 13 zł - przedsprzedaż, 16 zł - w dniu koncertu.

 • Lider nazywa się Oknoplast Olimp

  Środowy mecz Oknoplastu Olimp z MOSiRem Nowa Sól/Kożuchów wyłonił nowego lidera NALS. Ostatni mecz siatkarskiego wieczoru Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki był hitem kolejki. Wiadomo było, że stawką tego meczu jest pierwsze miejsce w tabeli.

 • ​Putin: Nie czuję się samotny na "politycznym Olimpie"

  Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział w czwartek na dorocznej telekonferencji z obywatelami, że nie czuje się samotny na "politycznym Olimpie", czyli w warunkach braku konkurencji politycznej, a na pytanie o następcę odparł, że określi go naród rosyjski.

 • Putin nie czuje się samotny na "politycznym Olimpie". Za konkurencją nie tęskni

  Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział w czwartek na dorocznej telekonferencji z obywatelami, że nie czuje się samotny na "politycznym Olimpie", czyli w warunkach braku konkurencji politycznej, a na pytanie o następcę odparł, że określi go naród rosyjski.

 • Z przyczepy kempingowej na sportowy Olimp. Oto największe gwiazdy igrzysk!

  Ambasadorka stowarzyszenia rybaków, miłośnik pizzy i przyjaciel Alessandro Del Piero, 23-latka, którą od emerytury dzieli kilka tygodni, syn hipisów wychowany w przyczepie kempingowej, gitarzysta-amator urodzony z poważną wadą serca… To oni będą największymi gwiazdami igrzysk olimpijskich w Soczi! Sprawdź, kim są i czym jeszcze mogą Cię zaskoczyć.

 • Suwalskie Wigry pokonały Olimpię Elbląg

  Na boisku w Suwałkach Wigry pokonały 2:1 Olimpię Elbląg w meczu trzeciej ligi piłkarskiej. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem.

 • "Ugotowany", czyli o powrocie kulinarnej gwiazdy

  Najnowsze wcielenie Bradleya Coopera to charyzmatyczny szef kuchni, próbujący powrócić na kulinarny Olimp. Film "Ugotowany" dziś trafia do polskich kin.

 • ​W Łodzi powstał jubileuszowy mural Erasmus Student Network Polska

  Na akademiku "Olimp" Uniwersytetu Łódzkiego, hiszpański artysta Okuda stworzył mural z okazji 20-lecia organizacji Erasmus Student Network oraz programu Erasmus w Polsce. Dzieło można podziwiać od 29 lipca na budynku przy Lumumby 12 w Łodzi.

 • KAT & Kostrzewski w Sanoku

  Legenda polskiego trashmetalu wystąpi w sanockim Music Olimp Club.

 • Robert Kubica wystartuje w 24-godzinnym wyścigu na torze w Dubaju

  Robert Kubica wystartuje w barwach zespołu Foerch Racing powered by Olimp w 24-godzinnym wyścigu na torze w Dubaju 12-14 stycznia - poinformowano na oficjalnej stronie internetowej teamu. Polak usiądzie za kierownicą Porsche 911 GT3 R.

Dyskusje na temat: olimp