• Informacje na temat:

  olimpiada

Artykuły na temat: olimpiada
 • Historyczne sukcesy Polaków podczas Olimpiady Szachowej

  ...zajmują USA, Chiny, Armenia i Anglia - po 15. Olimpiada zakończy się w piątek. (mch)

 • Przedszkolna olimpiada

  I Małej Toruńskiej Olimpiadzie dla Przedszkoli Toruń 2008 towarzyszyła wspaniała atmosfera i super zabawa. Impreza z udziałem ponad 400 przedszkolaków odbyła się 10 i 11 marca 2008 r. w salach gimnastycznych Szkół Podstawowych nr 3 i 32 w Toruniu.

 • Szachowa Olimpiada: Przegraliśmy z Chinami, ale jest szansa na medal

  Polacy po zaciętym meczu przegrali w dziesiątej, przedostatniej rundzie z Chińczykami 1:3 i stracili pozycję lidera turnieju open rozgrywanej w Batumi Olimpiady Szachowej. Pierwsza porażka nie pozbawiła ich jednak szans na medal.

 • Olimpiada pod Tatrami?

  Czy ostatecznie zapadnie decyzja o organizacji olimpiady pod tatrami? Stanowisko burmistrza Zakopanego jest jednoznaczne: Samo Zakopane olimpiady nie zrobi.

 • Już w weekend Mikołajkowa Olimpiada Pływacka. Otylia Jędrzejczak zaprasza!

  Patryk Serwański: Mikołajkowa Olimpiada Pływacka czyli impreza, której patronujesz i którą organizujesz odbywa się w wyjątkowym okresie. Nie dość, że zbliżają się święta to jeszcze masz przecież(...) kształtować młodego człowieka by spełniał swoje marzenia i konsekwentnie do nich dążył. A Mikołajkowa Olimpiada Pływacka o Puchar Otylii Jędrzejczak to okres mikołajkowy, okres świąt, okres podsumowania roku...

 • Woodstockowa olimpiada

  Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą to nie tylko koncerty, to również Woodstockowa Olimpiada. Do udziału w niej zaprosili we wtorek organizatorzy największego w Europie festiwalu rockowego pod gołym niebem.

 • XVI Olimpiada Młodzieży

  Minister sportu Adam Giersz ma nadzieję, że w gronie uczestników rywalizacji w sportach halowych są ci, którzy wystartują w igrzyskach w Londynie i Rio de Janeiro. W środę wieczorem zapłonął w Otrębusach znicz XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

 • Olimpiada strażników

  Strażnicy miejscy z 14 miast wzięli udział w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sprawnościowej Straży Miejskich Łódź 2008.

 • Udana olimpiada

  Młodzi sportowcy z regionu Podkarpacia nie dali plamy i na swoim terenie zdobyli 12 medali. W niedzielę rywalizację zakończyli młodzi sportowcy, biorący udział w XV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, której gospodarzem było województwo podkarpackie.

 • Żydowska olimpiada w Berlinie. "Kontrowersyjny symbol pojednania"

  We wtorek (28 lipca) rozpoczęły się w Berlinie 14. Europejskie Mistrzostwa Makabi, największa żydowska impreza sportowa. Po raz pierwszy odbędzie w Niemczech. Ta decyzja przez wielu uważana jest za kontrowersyjną.

Zdjęcia na temat: olimpiada
Wideo na temat: olimpiada
 • Otylia Jędrzejczak świętowała swoje urodziny na dyskotece z młodymi adeptami pływania (Wideo: mat. Prasowy/III Mikołajkowa Olimpiada Pływacka)

  Otylia Jędrzejczak świętowała swoje urodziny na dyskotece z młodymi adeptami pływania (Wideo: mat. Prasowy/III Mikołajkowa Olimpiada Pływacka)

 • Rostowski: Organizacja igrzysk zimowych byłaby tańsza niż propozycje PiS

  „Polska mogłaby zorganizować zimowe igrzyska olimpijskie. Obliczę koszty organizacji takiej imprezy” – zapowiada minister finansów Jacek Rostowski w Kontrwywiadzie RMF FM. „Ministerstwo finansów obliczyło koszty propozycji z programu gospodarczego PiS, obliczy też koszty olimpiady. Dzięki Bogu, skutki finansowe igrzysk zimowych nie będą dla Polski tak katastrofalne, jak propozycje gospodarcze PiS” – mówi gość RMF FM.

 • "Igrzyska i Trynkiewicz"

  „Rzeczpospolita” zapowiada emocje od samego początku, bo po dzisiejszej wieczornej ceremonii otwarcia już jutro biegnie Justyna Kowalczyk, a w niedzielę - konkurs skoków, gdzie liczymy nie tylko przecież na Kamila Stocha. W „Polsce The Times” cały pakiet tekstów o igrzyskach, między innymi o leczeniu olimpiadą rosyjskich kompleksów i o paradoksie - igrzyska nie muszą wcale wzmocnić prezydenta Putina, może być wręcz odwrotnie. Poza olimpijskimi zapowiedziami „Gazeta Wyborcza” pisze o...

Dyskusje na temat: olimpiada