• Informacje na temat:

  olson

Artykuły na temat: olson
 • Rodzina naukowca Franka Olsona, który w 1953 r. zginął śmiercią tragiczną w niejasnych okolicznościach, pozwała do sądu Centralną Agencję Wywiadowczą (CIA) oskarżając ją o ukrywanie prawdy o jego zgonie.

 • Google o Polsce: Słaba. O Francji? Gejowska

  Amerykański informatyk Randal Olson przedstawił "oryginalną" mapę Europy, którą opracował na podstawie Google. Amerykanin wpisywał w wyszukiwarkę za każdym razem tę samą frazę, zmieniając jedynie nazwę kraju. "Why is...so…" czyli "Dlaczego (nazwa kraju ) jest tak... "Następnie zapisywał pierwsze pojawiające się określenie.

 • Justyna Kowalczyk druga w finale biegów w Sztokholmie

  Justyna Kowalczyk zajęła drugie miejsce w sprinterskich zawodach finału Pucharu Świata w biegach narciarskich w Sztokholmie. Polka przegrała ze Szwedką Anną Olson, pokonała natomiast Norweżkę Marit Bjoergen.

 • Elektryczne przypominanie imion

  Skąd my to znamy? Widzimy kogoś i.... zaczynamy gorączkowo szukać w pamięci, jak ma na imię. Naukowcy z Uniwersytetu Temple, pod kierunkiem doktor Ingrid Olson znaleźli sposób, by nam to przypominanie ułatwić. Metoda polega na delikatnej stymulacji elektrycznej prawego przedniego płata skroniowego mózgu.

 • Milioner i naukowiec Greg Olson poleciał dziś rosyjskim statkiem Sojuz na międzynarodową orbitalną stację kosmiczną. To już trzeci kosmiczny turysta na pokładzie stacji orbitalnej.

 • Ubrał choinkę 40 lat temu. Czeka na rodzinę

  Amerykanin Neil Olson z Wisconsin ubrał na święta żywą choinkę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że zrobił to 40 lat temu, a drzewko nadal stoi w jego salonie. Choinka pozostanie na swoim miejscu dopóki przy świątecznym stole nie zasiądzie cała rodzina.

 • Szwecja: Trzech dżihadystów oskarżonych o planowanie zamachu

  ...został zwolniony do czasu rozprawy - dodała w oświadczeniu prokuratura. Wszystkie osoby nie przyznają się do stawianych im zarzutów. Thomas Olson, obrońca jednego z oskarżonych, powiedział na antenie...

 • ​USA: Nastolatek spalił las. Kara? 36 mln dolarów

  ..."Suma 36 618 330 dolarów jest karą proporcjonalną do popełnionego przestępstwa i uwzględnia wyrządzone szkody oraz koszty akcji gaśniczej" - podkreślił w poniedziałkowym wyroku, kończącym proces cywilny, sędzia John Olson. W lutym chłopak został w sprawie karnej skazany na pięć lat więzienia w zawieszeniu i blisko 2000 godzin pracy społecznej. Dodatkowo musiał wysłać 152 listy z przeprosinami...

 • Szef FBI apeluje: Zasłaniajcie kamery w komputerach!

  ...pic.twitter.com/vdQlF7RjQt " additional="— Chris Olson (@topherolson)" date="21 czerwca 2016" user="topherolson" />        

 • Nastolatek spowodował pożar lasu. Musi teraz zapłacić ponad 36 mln dolarów

  ...https://t.co/VofnX07885 pic.twitter.com/dWg4uiOvzH " additional="— Mercury News (@mercnews)" date="22 maja 2018" user="mercnews" /> Suma 36 618 330 dolarów jest "karę proporcjonalną do popełnionego przestępstwa" i uwzględnia wyrządzone szkody oraz koszty akcji gaśniczej - podkreślił w poniedziałkowym wyroku, kończącym proces cywilny, sędzia John Olson. W lutym chłopak został w sprawie karnej...

Zdjęcia na temat: olson
Dyskusje na temat: olson