• Informacje na temat:

  olson

Artykuły na temat: olson
 • Rodzina naukowca Franka Olsona, który w 1953 r. zginął śmiercią tragiczną w niejasnych okolicznościach, pozwała do sądu Centralną Agencję Wywiadowczą (CIA) oskarżając ją o ukrywanie prawdy o jego zgonie.

 • Google o Polsce: Słaba. O Francji? Gejowska

  Amerykański informatyk Randal Olson przedstawił "oryginalną" mapę Europy, którą opracował na podstawie Google. Amerykanin wpisywał w wyszukiwarkę za każdym razem tę samą frazę, zmieniając jedynie nazwę kraju. "Why is...so…" czyli "Dlaczego (nazwa kraju ) jest tak... "Następnie zapisywał pierwsze pojawiające się określenie.

 • Justyna Kowalczyk druga w finale biegów w Sztokholmie

  Justyna Kowalczyk zajęła drugie miejsce w sprinterskich zawodach finału Pucharu Świata w biegach narciarskich w Sztokholmie. Polka przegrała ze Szwedką Anną Olson, pokonała natomiast Norweżkę Marit Bjoergen.

 • Elektryczne przypominanie imion

  Skąd my to znamy? Widzimy kogoś i.... zaczynamy gorączkowo szukać w pamięci, jak ma na imię. Naukowcy z Uniwersytetu Temple, pod kierunkiem doktor Ingrid Olson znaleźli sposób, by nam to przypominanie ułatwić. Metoda polega na delikatnej stymulacji elektrycznej prawego przedniego płata skroniowego mózgu.

 • Ubrał choinkę 40 lat temu. Czeka na rodzinę

  Amerykanin Neil Olson z Wisconsin ubrał na święta żywą choinkę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że zrobił to 40 lat temu, a drzewko nadal stoi w jego salonie. Choinka pozostanie na swoim miejscu dopóki przy świątecznym stole nie zasiądzie cała rodzina.

 • Milioner i naukowiec Greg Olson poleciał dziś rosyjskim statkiem Sojuz na międzynarodową orbitalną stację kosmiczną. To już trzeci kosmiczny turysta na pokładzie stacji orbitalnej.

 • Szef FBI apeluje: Zasłaniajcie kamery w komputerach!

  ...pic.twitter.com/vdQlF7RjQt " additional="— Chris Olson (@topherolson)" date="21 czerwca 2016" user="topherolson" />        

 • Policja o śmierci Prince'a: Nic nie wskazuje na samobójstwo

  W tej chwili nie mamy powodu, by sądzić, że to było samobójstwo. Na ciele Prince'a nie ma też żadnych widocznych śladów urazu - powiedział szeryf Jim Olson, którego urząd bada okoliczności śmierci piosenkarza. Na tym etapie nie ma żadnych informacji o przedawkowaniu - powiedziała rzeczniczka biura koronera, odnosząc się do spekulacji na temat przyczyny śmierci Prince'a. Według niektórych...

 • Kosmos reglamentowany

  Ostateczna decyzja w tej sprawie będzie uzależniona od wyników kolejnych próbnych komercyjnych lotów kosmicznych. Dotychczas na wycieczce w kosmosie było trzech turystów - milioner i naukowiec Greg Olson, amerykański biznesmen Denis Tito i przedsiębiorca z RPA Mark Shuttleworth. Każdy z nich zapłacił za tę przyjemność 20 milionów dolarów. "Zero grawitacji" - zobacz galerię zdjęć...

 • Szef dyplomacji USA z niespodziewaną wizytą w Afganistanie

  ...stoi w obliczu wielu wyzwań, zarówno politycznych jak i tych "związanych z odpornością talibów" - skomentował specjalny przedstawiciel USA ds. Afganistanu i Pakistanu Richard Olson. AMERYKANIE...

Zdjęcia na temat: olson
Dyskusje na temat: olson