• Informacje na temat:

  olsson

Artykuły na temat: olsson
 • PŚ w Szklarskiej Porębie: Wśród panów najlepszy był Johan Olsson

  Szwed Johan Olsson wygrał bieg na 15 km techniką klasyczną podczas zawodów narciarskiego Pucharu Świata na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie. Najlepszy z Polaków - Maciej Kreczmer - zajął 58. miejsce.

 • Nieznani sprawcy wrzucili rano petardę do meczetu w południowym Sztokholmie. Na ścianie świątyni namalowali swastykę i rasistowskie hasła. Do incydentu doszło krótko po otwarciu meczetu przed porannymi modłami - powiedział szwedzkiemu radiu publicznemu Sven-Erik Olsson z miejscowej policji. Nikomu nic się nie stało.

 • Serwismen Justyny Kowalczyk miał wypadek

  Ulf Olsson, szwedzki serwismen Justyny Kowalczyk, miał wypadek samochodowy. Jechał z zawodów inaugurujących Puchar Świata w biegach narciarskich w fińskim Kuusamo do norweskiego Lillehammer. Nic mu się nie stało.

 • MŚ piłkarzy ręcznych: Szwedzi załamani po porażce z Argentyną

  Szwedzi - gospodarze mistrzostw świata w piłce ręcznej są załamani po porażce z Argentyną 22:27, która powszechnie uważana była przed turniejem za outsidera. Na pomeczowej konferencji prasowej trener "Trzech Koron" Staffan Olsson nie mógł zebrać myśli.

 • Wygrana Hellnera w biegu łączonym

  Szwed Marcus Hellner zdobył w Whistler złoty medal w biegu łączonym 2x15 km techniką klasyczną i dowolną. Srebrny wywalczył Niemiec Tobias Angerer, a brązowy rodak triumfatora - Johan Olsson.

 • Misja 21: "Polacy są przyjaźnie nastawieni, ale nie znają języków"

  ..."W Polsce nauczyłam się tego, że nie można mieć uprzedzeń i trzeba być otwartym na inną kulturę" - wyjaśnia Szwedka Gabriella Olsson, na co dzień mieszkająca w Londynie, która przyjechała do Torunia w ramach Misji 21 - wspólnego projektu "Gazety Wyborczej" i RMF FM. Studentka zauważa, że największym problemem dla turystów przyjeżdżających na Euro 2012 może być bariera językowa, bo większość...

 • Vancouver: Złoty medal Northuga w biegu na 50 km

  ...24-letni Norweg Petter Northug triumfował w biegu na 50 km, ostatniej konkurencji narciarskiej igrzysk olimpijskich w Vancouver. Drugie miejsce zajął Niemiec Axel Teichmann, a trzecie Szwed Johan Olsson.

 • Nieudany start Kowalczyk w Sztokholmie

  Justyna Kowalczyk zajęła czwarte miejsce w finale B sprintu w Sztokholmie, zaliczanego do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w biegach narciarskich. Ostatecznie zawodniczka uplasowała się więc na dziesiątej pozycji. Bieg wygrała liderka PŚ Słowenka Petra Majdic przed Finką Aino-Kaisą Saarinen i Szwedką Anną Olsson.

 • Słynny napad i "syndrom sztokholmski". Ethan Hawke gra w "Sztokholmie"

  Napad z 1973 roku to jedno z najbardziej dramatycznych wydarzeń we współczesnej historii Szwecji. To właśnie na podstawie przeżyć wziętych wówczas zakładników psychologowie opisali nowe zjawisko – syndrom sztokholmski. W stolicy Szwecji trwają zdjęcia do amerykańskiego filmu, który opowie o zdarzeniach sprzed 44 lat. W rolę Janne Olssona wciela się amerykański gwiazdor filmowy Ethan Hawke...

 • Szwecja: Wybuch w Sztokholmie

  ...niegroźne obrażenia" - powiedział szwedzkiej telewizji Sven-Erik Olsson ze sztokholmskiej policji.  Wybuch miał miejsce tuż obok wyjścia ze stacji metra w Varby, w południowej części Sztokholmu(...)" - powiedział AFP rzecznik sztokholmskiej policji Sven-Erik Olsson. Jak dodał, nic nie wskazuje na to, by w parę, która odniosła obrażenia, był wymierzony jakiś celowy atak. Według szwedzkich władz...

Zdjęcia na temat: olsson
Dyskusje na temat: olsson