• Informacje na temat:

  olszowski

Artykuły na temat: olszowski
 • Paweł Olszowski nowym trenerem Fabloku

  Marian Ginter już nie prowadzi V-ligowego zespołu Fabloku Chrzanów. Zastąpił go Paweł Olszowski. Wcześniej już kilka razy Paweł Olszowski był trenerem piłkarzy z ulicy Fabrycznej. Tym razem jednak sytuacja klubu jest szczególnie trudna.

 • Zagadkowa śmierć 24-letniej Urszuli: Trwa kontrola KGP

  Trwa kontrola Komendy Głównej Policji w sprawie dotyczącej zaginięcia w Tatrach 24-letniej Urszuli Olszowskiej - poinformowała w niedzielę rzeczniczka MSWiA Małgorzata Woźniak.

 • Śledztwo ws. śmierci turystki w Tatrach umorzone

  Śledztwo ws. śmierci w Tatrach fotoreporterki Urszuli Olszowskiej zostało umorzone z powodu braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia przestępstwa. Decyzja prokuratury nie była zaskarżana i jest prawomocna.

 • Śledztwo ws. śmierci fotoreporterki Urszuli Olszowskiej, której ciało znaleziono w Tatrach, zostało umorzone z powodu braku dowodów wskazujących na możliwość popełnienia przestępstwa. Taką decyzję podjęła nowosądecka prokuratura okręgowa. Postępowanie może zostać wznowione w przypadku pojawienia się nowych istotnych okoliczności.

 • Trwa kontrola Komendy Głównej Policji w sprawie dotyczącej zaginięcia w Tatrach 24-letniej kobiety - poinformowała rzeczniczka MSWiA Małgorzata Woźniak. Dotyczy ona zaniedbań policji podczas poszukiwań fotoreporterki Urszuli Olszowskiej, która zaginęła w lipcu ubiegłego roku.

 • MRKS zagrał z Arminią Bielefeld

  Jurek, Patryk Kopeć, Jakub Raszka, Dawid Olszowski, Jakub Caputa, Szymon Tomaszewski, Marcin Zarychta, Michał Przemyk, Kamil Kowalczyk, Mateusz Moś. Opiekunem zespołu był Czesław Jonkisz. Na zaproszenie(...) Czechowice 3:1 Bramka: Raszka. II runda JSG Hiddenhausen - MRKS Czechowice 1:5 Bramki: Moś 2; Przemyk, Raszka, Olszowski 1. MRKS Czechowice - Gutersloh 200 1:1 Bramka: Raszka. SC Paderborn...

 • Setki osób ofiarami sylwestrowego oszusta

  To były kwoty rzędu ok. 500 złotych od osoby. Często były to grupy 4, 5-osobowe, więc kwoty sięgały 2-3 tysięcy złotych. Konta założone były na dwa słupy. Klient potwierdzał, że przelał pieniądze, a sprawca szedł do bankomatu i wypłacał pieniądze - mówi reporterowi RMF FM Markowi Balawajdrowi inspektor Józef Olszowski, szef grupy szukającej oszusta. Ustalono, że oszust, którego zatrzymano właśnie...

 • Uwaga mieszkańcy Krakowa! Rozliczenie dotacji na wymianę pieca tylko do poniedziałku

  Jeszcze tylko do poniedziałku krakowianie, którzy w tym roku otrzymali dotację na wymianę pieca z węglowego na ekologiczny, mogą rozliczyć wykonaną inwestycję. Ci, którzy rozliczą się po tym terminie, nie otrzymają przelewów środków przyznanych w ramach dotacji.

 • Kraków wymienia węglowe piece

  Jeszcze 17 tys. przestarzałych palenisk trujących powietrze pozostało do wymiany w Krakowie. Miasto zmaga się z fatalną jakością powietrza, która przyczynia się do wielu chorób i dolegliwości.

 • Legendarny szef oddziału. Antek i jego gwardia

  ...nastolatków, dowodzonych m.in. przez przedwojennych oficerów, jak rotmistrz Władysław Olszowski. Legendarny szef oddziału Legendarnym szefem oddziału był 21-letni Antoni Godlewski ("Antek Rozpylacz...

Zdjęcia na temat: olszowski
Dyskusje na temat: olszowski