• Informacje na temat:

  omyłka

Artykuły na temat: omyłka
 • "Rzeczpospolita": Kosztowna omyłka śledczych

  Komisja śledcza, której przewodniczy Małgorzata Wasserman, może wyjaśnić, dlaczego zlekceważono skargę Komisji Nadzoru Finansowego na bezczynność w ściganiu Amber Gold - informuje "Rzeczpospolita".

 • Uchylenie umorzenia sprawy Frasyniuka na skutek omyłki. Sąd Okręgowy wyjaśnia

  Uchylenie umorzenia sprawy osób obwinionych o blokowanie marszu smoleńskiego 10 czerwca 2017 roku nie obejmuje Władysława Frasyniuka, bo na skutek omyłki jego sprawa nie została zarejestrowana z pozostałymi, 30 sierpnia sąd jej nie rozpoznał, będzie rozpoznana odrębnie - poinformował PAP Sąd Okręgowy w Warszawie.

 • RMF FM: Komedia omyłek biura prasowego Szydło w Brukseli

  Rzecznik rządu swoje, a polski negocjator Konrad Szymański - swoje. Podczas szczytu UE w Brukseli do dziennikarzy (nie tylko polskich!) dochodzą sprzeczne i wykluczające się nawzajem informacje.

 • Komedia omyłek biura prasowego kancelarii premier Szydło w Brukseli

  Rzecznik rządu swoje, a polski negocjator Konrad Szymański - swoje. Podczas szczytu UE w Brukseli do dziennikarzy (nie tylko polskich!) dochodzą sprzeczne i wykluczające się nawzajem informacje.

 • Komedia omyłek w Teatrze Wybrzeże

  Fabuła sztuki to niekończący się korowód zagadek, nieporozumień i często zaskakujących zwrotów akcji.

 • Trzej muszkieterowie - tragikomedia omyłek i katastrof

  Teatr Łaźnia Nowa po raz ostatni w tym sezonie zaprasza na swój szalony spektakl "Trzej Muszkieterowie" z udziałem aktorów Teatru Montownia.

 • Anders Hoegstroem, skazany za podżeganie do kradzieży napisu "Arbeit macht frei" z bramy muzeum w Auschwitz-Birkenau, kilka dni więcej spędzi w polskim areszcie. Procedurę wydania Szweda wydłużyła konieczność sprostowania przez sąd oczywistej omyłki pisarskiej w wyroku.

 • Większość strat poniesionych przez brytyjskie wojsko jest wynikiem wypadków lub pomyłek amerykańskich żołnierzy. Gdy w grę wchodzi nieszczęśliwy zbieg okoliczności albo wadliwie działający sprzęt - incydentów się nie komentuje. Ale piątkowy atak amerykańskiego samolotu na dwa lekkie czołgi British Marines to całkowicie inna sytuacja.

 • Większość strat poniesionych przez brytyjskie wojsko jest wynikiem wypadków lub pomyłek amerykańskich żołnierzy. Gdy w grę wchodzi nieszczęśliwy zbieg okoliczności albo wadliwie działający sprzęt - incydentów się nie komentuje. Ale piątkowy atak amerykańskiego samolotu na dwa lekkie czołgi British Marines to całkowicie inna sytuacja...

 • Tureckie władze przeprosiły za nocny atak samolotów wojskowych na obiekty kurdyjskie w południowo-wschodniej części kraju, przy granicy z Irakiem i przyznały, że "nastąpiła omyłka".

Dyskusje na temat: omyłka