• Informacje na temat:

  opaliński

Artykuły na temat: opaliński
 • Opaliński o Nowakowskiego 16: Decyzja prawdopodobnie 22 grudnia

  Prawdopodobnie 22 grudnia komisja weryfikacyjna wyda decyzję w sprawie kamienicy przy ul. Noakowskiego 16 - zapowiedział w poniedziałek przedstawiciel PSL w komisji weryfikacyjnej do spraw reprywatyzacji w stolicy Bartłomiej Opaliński zaznaczając jednocześnie, że termin wydania decyzji może zostać przesunięty na 2018 r.

 • Od niedzieli Ukraińcy wjadą do UE bez wizy. Straż Graniczna: Jesteśmy gotowi

  Jesteśmy przygotowani do obsługi ruchu, który będzie po 11 czerwca, kiedy zostanie zniesiony obowiązek posiadania wiz przez obywateli Ukrainy podróżujących do UE - zapewnił Dyrektor Zarządu Granicznego Komendy Głównej SG płk Grzegorz Opaliński.

 • Kto będzie kandydatem PSL na prezydenta Warszawy? Na liście są trzy nazwiska

  ...​Jakub Stefaniak - rzecznik prasowy PSL, Bartłomiej Opaliński - członek komisji weryfikacyjnej ds. warszawskiej reprywatyzacji, Adam Struzik - marszałek województwa mazowieckiego - to potencjalni kandydaci ludowców na prezydenta Warszawy - dowiedział się reporter RMF FM Patryk Michalski. Ostateczna decyzja zapadnie w najbliższych tygodniach. Jedno jest pewne, PSL w warszawskiej bitwie o fotel...

 • Afera reprywatyzacyjna: Znamy ostatnich kandydatów do komisji weryfikacyjnej

  Poseł Platformy Obywatelskiej Robert Kropiwnicki i reprezentujący Polskie Stronnictwo Ludowe prawnik, mec. Bartłomiej Opaliński - to ostatni zgłoszeni kandydaci na członków komisji weryfikacyjnej - dowiedział się dziennikarz RMF FM Tomasz Skory. Dziś upływa termin zgłaszania kandydatur na członków komisji, która ma być powołana na najbliższym posiedzeniu Sejmu.

 • Z Izolatora do ekstraklasy

  Drużyna z Boguchwały bez trenera Grzegorza Opalińskiego. Mogą też odejść kluczowi zawodnicy. - Spełniło się moje marzenie, trafiłem do ekstraklasy! - cieszy się trener Grzegorz Opaliński, od wczoraj asystent Leszka Ojrzyńskiego w Koronie Kielce.

 • W Kielcach możliwe jest już nieinwazyjne leczenie guzków tarczycy

  ​Świętokrzyskie Centrum Onkologii zakupiło urządzenie do echoterapii, czyli nieinwazyjnego leczenia łagodnych guzków tarczycy z wykorzystaniem wysokoskoncentrowanych fal ultrasonograficznych (HIFU) - poinformowała rzeczniczka lecznicy Izabela Opalińska.

 • Pierwsza rozprawa przed komisją weryfikacyjną. W roli głównej słynna działka przy Twardej

  Sejm kandydaci: PiS - Łukasz Kondratko, Jan Mosiński, Paweł Lisiecki i Sebastian Kaleta; PO - Robert Kropiwnicki; Nowoczesnej - Paweł Rabiej; Kukiz'15 - Adam Zieliński i PSL - Bartłomiej Opaliński.

 • ​Kielce: Brakuje lekarzy. Centrum onkologii odwołuje operacje

  O ok. 30 proc. spadła liczba wykonywanych operacji w Świętokrzyskim Centrum Onkologii (ŚCO) w Kielcach - poinformowała rzeczniczka lecznicy Izabela Opalińska. Jak dodała, terminy zabiegów są przekładane w związku z brakiem odpowiedniej liczby anestezjologów.

 • Wygrana piłkarzy Izolatora

  Piłkarze Izolatora odprawili w poprzedniej kolejce uznawany za najsilniejszy zespół ligi - Górnika II Łęczna. W piątek dali natomiast prawdziwą lekcję futbolu Avii, którą ich trener Grzegorz Opaliński uważa za głównego kandydata do awansu.

 • Łodzianin wyboksował złoto

  Z wielkim sukcesem wrócił z Poznania młody bokser UKS "BOKS-TUR" Norbert Opaliński. Podczas turnieju im. Pawła Szydły o mistrzostwo Polski 14-latków łodzianin zdobył złoty medal w kategorii do 68 kilogramów. W finale pokonał Dawida Rychelę z Poloni Świdnica.

Dyskusje na temat: opaliński