• Informacje na temat:

  opole

Artykuły na temat: opole
 • Nowy wiceprezydent Opola

  Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski poinformował na środowej konferencji prasowej o wybraniu swojego zastępcy. Od dzisiaj to Małgorzata Stelnicka ma pełnić funkcję wiceprezydenta miasta. Do tej pory Stelnicka była kierowniczką wydziału ds. Europejskich i Planowania Rozwoju w Urzędzie Miasta Opole.

 • Opole: Wznowiono strajk głodowy

  ...zaproponowaliśmy oddanie elektrowni miastu Opole wraz z miejscowościami łączącymi zakład ze stolicą regionu. Za to chcieliśmy zwrotu sołectw i terenów inwestycyjnych sąsiadujących z elektrownią. I ten wniosek(...) część dochodów. Opole zadeklarowało już przekazanie na rzecz Dobrzenia Wielkiego ponad trzydziestu milionów złotych w ciągu najbliższych czterech lat. Wiceprezydent Opola Mirosław Pietrucha zaprzeczył...

 • ...bojkotujących Opole i TVP okazali się stanowić artyści związani karierą z "Kayaxem", wytwórnią Katarzyny Szczot, oraz z telewizją "Polsat". TVP po bezsilnych protestach zapowiedziała wytoczenie Kayah(...) o skutki przyszłych procesów. W takim razie jednak pan Solorz, z którym Opole negocjuje, musiałby być frajerem, by nie wykorzystać sytuacji w jaką zagonił się w swej "walce z kiczem" prezydent Wiśniewski...

 • Opole: Spłonęła hurtownia elektronarzędzi

  Kilkudziesięciu strażaków walczyło z pożarem hali magazynowej przy ulicy Budowlanych w Opolu. Informację o wybuchu ognia dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • "Fakt": Opole "pogrąży" Kurskiego?

  Szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański wysłał pismo do Jacka Kurskiego. Domaga się wyjaśnień w sprawie problemów z organizacją opolskiego festiwalu - podaje dzisiejszy "Fakt".

 • Opole: Śmigłowiec LPR zablokował centrum miasta

  Z powodu awarii śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego są poważne utrudnienia w ruchu w okolicy ulicy Oleskiej. Na czas usunięcia awarii policja przygotowała objazdy.

 • Śmiertelny wypadek w Elektrowni Opole

  W wyniku wypadku na terenie Elektrowni Opole w Brzeziu dwie osoby zostały przygniecione przez pracującą maszynę. Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna - poinformowało Radio Opole oraz "Nowa Trybuna Opolska".

 • Opole: Zaginął 40-latek. Widziałeś go?

  Policjanci z Opola prowadzą poszukiwania 40-letniego Ryszarda Walesy. Mężczyzna ostatni raz widziany był 12 lutego.

 • W Sejmie o skutkach poszerzenia Opola

  ...terenów inwestycyjnych, które utraciła jego gmina na rzecz Opola. "Z dniem 1 stycznia i przejęciem naszych terenów inwestycyjnych przez Opole, cała dokumentacja straciła ważność. Oczywiście Opole(...) pomniejszone. Teraz Opole oferuje pomoc, ale co będzie za trzy lata? Co z rozliczeniami za przekazanie mienia? Brakuje ustawy, która rozwiązywałaby takie problemy kompleksowo" - uważa Leja. Wójt Dobrzenia...

 • "Przebojowe Opole", czyli dwa dni doskonałej muzyczno-kabaretowej zabawy

  Tegoroczne wakacje rozpoczniemy w Opolu. Dla mieszkańców, gości i widzów Telewizji Polsat będzie to doskonały powód do uczestnictwa w dwudniowej zabawie w opolskim amfiteatrze zatytułowanej "Przebojowe Opole". W piątek 22 czerwca na scenie wystąpią m.in. Alvaro Soler, Perfect, Lady Pank, Grzegorz Hyży, Red Lips, Ich Troje i Michał Szpak.

Zdjęcia na temat: opole