• Informacje na temat:

  opole

Artykuły na temat: opole
 • Nowy wiceprezydent Opola

  Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski poinformował na środowej konferencji prasowej o wybraniu swojego zastępcy. Od dzisiaj to Małgorzata Stelnicka ma pełnić funkcję wiceprezydenta miasta. Do tej pory Stelnicka była kierowniczką wydziału ds. Europejskich i Planowania Rozwoju w Urzędzie Miasta Opole.

 • Opole: Zaginęła 13-latka

  ​Policjanci z Opola poszukują zaginionej Amelii Orlańskiej. 13-latka ostatni raz była widziana 12 lipca. Od tamtej pory nie wróciła do domu.

 • Opole: Zatrzymano dilera narkotyków

  Informację o akcji policji w jednym z bloków w centrum stolicy regionu podało Radio Opole, do którego zadzwonili mieszkańcy bloku zaniepokojeni obecnością ekip policyjnych. Jak poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu Stanisław Bar, policjanci sprawdzali mieszkanie Grzegorza S. - będącego już od pewnego czasu w kręgu zainteresowań śledczych. W mieszkaniu podejrzanego znaleziono blisko...

 • Opole: Wznowiono strajk głodowy

  ...zaproponowaliśmy oddanie elektrowni miastu Opole wraz z miejscowościami łączącymi zakład ze stolicą regionu. Za to chcieliśmy zwrotu sołectw i terenów inwestycyjnych sąsiadujących z elektrownią. I ten wniosek(...) część dochodów. Opole zadeklarowało już przekazanie na rzecz Dobrzenia Wielkiego ponad trzydziestu milionów złotych w ciągu najbliższych czterech lat. Wiceprezydent Opola Mirosław Pietrucha zaprzeczył...

 • Opole: Oszuści-szantażyści zatrzymani przez policję

  Opolska policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o szantaż - poinformowało biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

 • Opole: Kurier z zarzutem okradania paczek

  ​Funkcjonariusze opolskiej policji zatrzymali 28-letniego kuriera, który przez miesiąc miał okradać przygotowanie do wysyłki paczki. Jego uwagę przykuwały szczególnie telefony komórkowe i tablety.

 • Opole: 40-latek próbował zgwałcić ekspedientkę

  Opolscy policjanci zatrzymali 40-latka podejrzanego o napaść i usiłowanie gwałtu na pracownicy sklepu w centrum miasta. Mężczyzna był pijany. Usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Grozi mu do 12 lat więzienia - poinformowała w piątek opolska policja.

 • ...bojkotujących Opole i TVP okazali się stanowić artyści związani karierą z "Kayaxem", wytwórnią Katarzyny Szczot, oraz z telewizją "Polsat". TVP po bezsilnych protestach zapowiedziała wytoczenie Kayah(...) o skutki przyszłych procesów. W takim razie jednak pan Solorz, z którym Opole negocjuje, musiałby być frajerem, by nie wykorzystać sytuacji w jaką zagonił się w swej "walce z kiczem" prezydent Wiśniewski...

 • Opole: Spłonęła hurtownia elektronarzędzi

  Kilkudziesięciu strażaków walczyło z pożarem hali magazynowej przy ulicy Budowlanych w Opolu. Informację o wybuchu ognia dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • "Fakt": Opole "pogrąży" Kurskiego?

  Szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański wysłał pismo do Jacka Kurskiego. Domaga się wyjaśnień w sprawie problemów z organizacją opolskiego festiwalu - podaje dzisiejszy "Fakt".

Zdjęcia na temat: opole