• Informacje na temat:

  opowieści z narnii

Artykuły na temat: opowieści z narnii
 • W Górach Stołowych powstanie część zdjęć do ekranizacji drugiego tomu powieściowego cyklu C.S. Lewisa, informuje "Słowo Polskie - Gazeta Wrocławska". Pierwsza - "Opowieści z Narnii" - stała się kasowym sukcesem.

 • Od sześciu dni zamknięty jest szlak prowadzący do Wodospadu Kamieńczyka w Szklarskiej Porębie. Reporter RMF FM nieoficjalnie dowiedział się, że ta malownicza i popularna część Karkonoszy stała się plenerem II części filmu „Opowieści z Narnii”.

 • Od kilku dni zamknięty jest szlak prowadzący do Wodospadu Kamieńczyka w Szklarskiej Porębie. Reporter RMF FM nieoficjalnie dowiedział się, że ta malownicza i popularna część Karkonoszy stała się plenerem II części filmu "Opowieści z Narnii".

 • ...·         Podział ostateczny ·         Opowieści z Narnii (Lew, czarownica i stara szafa, Książę Kaspian, Podróż Wędrowca do Świtu , Srebrne krzesło, Koń i jego chłopiec, Siostrzeniec czarodzieja(...) zażyczył. Karierę pisarską przyszły twórca Narnii zaczął już w wieku lat sześciu. Jego dziecinne dzieła doczekały się zresztą publikacji.  Jako dziesięciolatek "Jack" czyta Raj utracony Miltona. W tym...

 • ...z Narnii" pod koniec maja pojawi się w naszych kinach. Prace na planie trzeciej części "Opowieści z Narnii" ruszą pod koniec roku. Filmowcy wybrali tym razem Nową Zelandię. Ale obiecali, że wrócą do Polski. "Opowieści z Narnii" mają w końcu siedem części...

 • Podobno wszystko zaczęło się od wizji fauna, niosącego pod pachą pakunek książek. Tak narodziła się jedna z najcudowniejszych opowieści literatury.

 • "Coś" dla kinomana

  Kinomani będą mieli okazję zobaczyć projekcje filmu pt. "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian". Bezpłatne bilety można odbierać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim. Serdecznie zapraszamy! Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony miasta Krosno Odrzańskie.

 • Ponad dwadzieścia tysięcy statystów, efekty specjalne jakich jeszcze nie było, gadające zwierzęta, zła czarownica, lew, smoki, karły - czyli baśniowa kraina Narnii przeniesiona na ekran. Od dziś w kinach "Lew, czarownica i stara szafa".

 • 9. FMF: Wybitni kompozytorzy na wyciągnięcie ręki. Wśród nich laureat Oscara

  ...z najbardziej prominentnych i wyjątkowych kompozytorów w świecie filmu. Skomponował muzykę do wielu hitów, takich jak: "Marsjanin", "Shrek", "Opowieści z Narnii", "Królestwo Niebieskie", "Człowiek w Ogniu...

 • Dzień Dziecka we Wrocławiu

  ...film "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian". Bilety ufundowało Multikino. Dzień Dziecka obędzie się 1 czerwca 2008r. (niedziela) o godz. 11. w pok. 3, przy ul. Strzegomskiej 47 we Wrocławiu.

Zdjęcia na temat: opowieści z narnii
Dyskusje na temat: opowieści z narnii