• Informacje na temat:

  osiński

Artykuły na temat: osiński
 • Biskup polowy gen. broni Tadeusz Płoski oraz jego sekretarz ks. płk. Jan Osiński, którzy zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem, spoczęli w poniedziałek w krypcie Kaplicy Lotników Katedry Polowej Wojska Polskiego.

 • Ksiądz podpułkownik Jan Osiński pełnił funkcję Wicekanclerza Kurii Polowej Wojska Polskiego, Naczelnego Kapelana Straży Ochrony Kolei i Kapelana Komendy Głównej Straży Ochrony Kolei w Warszawie oraz Kapelana 1. Bazy Lotniczej w Warszawie. Święcenia kapłańskie przyjął w maju 2001 roku.

 • Biskup polowy gen. broni Tadeusz Płoski oraz jego sekretarz ks. płk. Jan Osiński, którzy zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem, spoczęli w krypcie Kaplicy Lotników Katedry Polowej Wojska Polskiego.

 • Energetycy nadal usuwają skutki wichury w Lubuskiem. Bez prądu ponad 3 tys. odbiorców

  Energetycy nadal usuwają skutki ubiegłotygodniowej wichury, która przeszła nad woj. lubuskim. Obecnie w regionie bez prądu jest ok 3,2 tys. odbiorców - poinformował rzecznik Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp. Enea Operator Krzysztof Osiński.

 • Pion śledczy IPN ws. tzw. operacji polskiej NKWD przyjął kwalifikację ludobójstwa

  W śledztwie dot. tzw. operacji polskiej NKWD przyjęto kwalifikację prawną zbrodni komunistycznych mających postać ludobójstwa - podał prok. Robert Osiński z pionu śledczego IPN, który w czwartek w Warszawie wziął udział w konferencji o eksterminacji Polaków w ZSRS w latach 30.

 • Tygodnik „ABC”: Polskojęzyczni terroryści z niemieckim paszportem

  Polskojęzyczni dżihadyści z Niemiec wspierają państwo islamskie, nie tylko wstępując w szeregi bojowników Allaha, ale także udzielając im wsparcia finansowego i logistycznego. Coraz więcej dżihadystów z niemieckim paszportem opuszcza swój kraj. W tym także Polacy – pisze z Berlina dla tygodnika „ABC” Wojciech Osiński.

 • Niecodzienne wyzwanie dla policjantów. "Tata jest wdzięczny za pomoc"

  ​Nietypowy, ale zakończony pomyślnie pilotaż wykonali w Poznaniu policjanci z Trzemeszna - poproszeni na skrzyżowaniu o pomoc, pilotowali do szpitala auto z rodzącą kobietą. W szpitalu na świat przyszła dziewczynka. "Dumny tata jest bardzo wdzięczny policjantom za pomoc" - powiedziała rzeczniczka policji w Gnieźnie asp. sztab. Anna Osińska.

 • Nikola prosi o pomoc

  Dwuletnia Nikola Osińska ze Szprotawy czeka na ostatnią już operację usunięcia naczyniaka, która odbędzie się 8 września.

 • Tygodnik "ABC": Młodzi islamiści rządzą niemieckim internatem

  ..."Niemieckie media skrzętnie ukrywają ekscesy nastoletnich imigrantów w obozach dla uchodźców. Tymczasem dopuszczają się oni przestępstw i nikt nie ma pomysłu jak przeprowadzić asymilację młodych przybyszów z Syrii i innych krajów muzułmańskich" - w najnowszym numerze tygodnika „ABC” szokujący reportaż Wojciecha Osińskiego z internatu zamieszkanego przez młodych imigrantów w bawarskiej...

 • Ciało mężczyzny, który utknął w okienku piwniczym swojego domu znaleziono w Mąkownicy (woj. wielkopolskie) - poinformowała w środę rzecznik gnieźnieńskiej policji Anna Osińska.

Zdjęcia na temat: osiński
Dyskusje na temat: osiński