• Informacje na temat:

  osowiec

Artykuły na temat: osowiec
 • Do końca 2012 roku ukaże się monografia unikatowego cmentarza fortecznego, który znajduje się na zamkniętym wojskowym terenie w Twierdzy Osowiec (woj. podlaskie). Inwentaryzację obiektu wykonali archeolodzy i studenci z Uniwersytetu w Białymstoku.

 • W lasach pod Białymstokiem znaleziono arsenał niewybuchów z II wojny światowej

  Pociski artyleryjskie, przeciwpancerne, granaty moździerzowe i amunicję zabezpieczyli policjanci CBŚP z Białegostoku w lasach pod miejscowościami Twierdza Osowiec i Michałowo...

 • Funkcjonariusze białostockiego CBŚP znaleźli w lasach pod miejscowościami Twierdza Osowiec i Michałowo (woj. podlaskie) arsenał niewybuchów z II wojny światowej. Zabezpieczono m.in. pociski artyleryjskie, pociski przeciwpancerne, granaty moździerzowe i amunicję.

 • Tragedia na drodze. 2 osoby nie żyją, 3 ranne

  Tragiczny wypadek w miejscowości Osowiec-Twierdza na Podlasiu. 2 osoby nie żyją, 3 zostały przewiezione do szpitala. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • W ciągu najbliższej doby na Biebrzy w profilu wodowskazowym Osowiec przewiduje się stabilizację poziomu wody, przy przekroczonym stanie ostrzegawczym - informuje IMGW.

 • Tragiczny wypadek w Osowcu. 31-latek zginął na miejscu

  Do tragicznego wypadku doszło na obwodnicy miejscowości Osowiec, będącej częścią drogi krajowej nr 45. Na miejscu zginął 31-letni kierowca skody.

 • W ciągu najbliższych dwóch dób na Biebrzy do wysokości Osowca i na Sokołdzie do miejscowości Sokołda poziom wody utrzymywał się będzie powyżej stanów ostrzegawczych, a lokalnie alarmowych. Na Jerzgni na wysokości Rajgrodu stan wód będzie przekraczał stan alarmowy - informuje IMiGW.

 • Ponad 80 zł za metr sześcienny ciepłej wody, do tego kilkaset złotych czynszu. Tyle płacą nie mieszkańcy ekskluzywnego osiedla w dobrej dzielnicy, ale obskurnych wojskowych bloków w Twierdzy Osowiec w samym środku biebrzańskich bagien.

 • Bus uderzył w jelenia. Są ranni

  Siedem osób zostało poszkodowanych po tym jak bus uderzył w jelenia, który przebiegał przez drogę. Do wypadku doszło na drodze nr 45 na Opolszczyźnie.

 • ...osaczenia nieprzyjaciela i odcięcia mu odwrotu w kierunku miejscowości Brześć nad Bugiem - Białystok - Osowiec. W wyniku dalszych walki, wycieńczeni i odcięci od kontaktu z dowództwem żołnierze...

Zdjęcia na temat: osowiec
Wideo na temat: osowiec
 • Czołowe zderzenie pod Opolem. Nie żyją 4 osoby, w tym 2 dzieci

  W wyniku zderzenia czołowego dwóch samochodów na drodze krajowej nr 45 pomiędzy Jełową a Osowcem niedaleko Opola śmierć poniosły cztery osoby - dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci. Jak poinformował mł. asp. Karol Brandys z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, do wypadku doszło ok. godz. 20.50, gdy 21-letni mieszkaniec powiatu opolskiego, kierujący audi, wyprzedzał kolumnę pojazdów. Wówczas czołowo zderzył się z oplem, a pojazd siłą odrzutu uderzył z kolei w ciężarowe volvo. Cztery osoby...

Dyskusje na temat: osowiec