• Informacje na temat:

  ożarowski

Artykuły na temat: ożarowski
 • Akcja przeciwko "grupie ożarowskiej". 26 osób zatrzymanych jednego poranka

  Jak poinformowała PAP w środę kom. Iwona Jurkiewicz z Centralnego Biura Śledczego Policji, śledztwo w tej sprawie trwało półtora roku. Wszystkie czynności nadzorowali prokuratorzy z Mazowieckiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie. Do zatrzymań członków tzw. grupy ożarowskiej doszło w poniedziałek o godz. 6 rano...

 • Rafał Ożarowski: Iran może być popierany przez Rosję

  ..."Iran może być "po cichu" popierany przez Rosję. To powrót do częściowej walki o strefy wpływów, jeszcze z czasów ZSRR" - mówi dr Rafał Ożarowski z Instytutu Politologii Uniwersytetu Gdańskiego w rozmowie z reporterem RMF FM Kubą Kaługą. "Tąpnięcia na razie nie będzie, ale powoli zbliżamy się do granicy wytrzymałości" - uważa Ożarowski.

 • "Zamachu w Tunezji mogli dokonać młodzi fanatycy"

  ..."Zamachu w Tunezji mogli dokonać młodzi tunezyjscy fanatycy, chcący zaistnieć na fali popularności Państwa Islamskiego w Libii, Iraku czy Syrii" - mówi w rozmowie z RMF FM profesor Rafał Ożarowski z Uniwersytetu Gdańskiego, specjalizujący się w stosunkach międzynarodowych. Jego zdaniem, terroryści byli słabo wyszkoleni i nie udało im się dokonać zamachu na parlament.

 • "Zamachu w Tunezji mogli dokonać młodzi fanatycy"

  ...​Zamachu w Tunezji mogli dokonać młodzi tunezyjscy fanatycy, chcący zaistnieć na fali popularności Państwa Islamskiego w Libii, Iraku czy Syrii - mówi w rozmowie z radiem RMF FM profesor Rafał Ożarowski z Uniwersytetu Gdańskiego, specjalizujący się w stosunkach międzynarodowych. Jego zdaniem, terroryści byli słabo wyszkoleni i nie udało im się dokonać zamachu na parlament.

 • Zawody wędkarskie

  Pierwszego maja na Rybaczówce odbyły się tradycyjne już zawody wędkarskie o puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej. Do rywalizacji stanęło 23 wędkarzy. Pierwsze miejsce z wynikiem 4,66 kg zajął Jacek Ożarowski.

 • 24 osoby zatrzymane na Mazowszu. Handlowały narkotykami na wielką skalę

  24 osoby związane z "grupą ożarowską" zatrzymali w Warszawie i na Mazowszu funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji. To ludzie handlujący narkotykami na wielką skalę.

 • Ponad setka związkowców z Fabryki Kabli w Ożarowie po raz kolejny protestuje przed Kancelarią Premiera przeciwko likwidacji zakładu. Jak sami mówią, nie przyjechali do Warszawy po pieniądze, bo te sami potrafią zarobić. Chcą by cofnięto decyzję o zamknięciu fabryki.

 • Wielka akcja CBŚP w Warszawie. 45 osób podejrzanych

  Jak poinformowała w środę kom. Iwona Jurkiewicz z CBŚP, śledztwo w tej sprawie trwało półtora roku. Wszystkie czynności nadzorowali prokuratorzy z Mazowieckiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie. Do zatrzymań członków tzw. grupy ożarowskiej doszło w poniedziałek o godz. 6.00 rano. Policjanci zatrzymali w Warszawie...

 • Był poszukiwany za działalność w dwóch gangach. Wpadł w ręce "łowców cieni"

  Grupa policjantów z CBŚP zwana "łowcami cieni" zatrzymała 44-letniego Piotra S., ps. Sajur. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi przez warszawskie sądy za udział w zorganizowanych grupach przestępczych (ożarowskiej i mokotowskiej).

 • Mazowsze: CBŚP zatrzymało 24 osoby

  Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali 24 osoby powiązane m.in. z grupą ożarowską i podejrzane o przemyt z Holandii oraz handel narkotykami na wielką skalę - dowiedziała się w poniedziałek PAP w CBŚP.

Zdjęcia na temat: ożarowski
Wideo na temat: ożarowski
 • Zatrzymania "grupy ożarowskiej". 45 osób podejrzanych

  Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało w Warszawie i okolicach 26 osób związanych z grupą ożarowską. Kolejnych 19 zostało doprowadzonych z aresztów śledczych. Wśród podejrzanych jest Piotr S."Sajur" i jego żona Justyna S. Grupa miała wprowadzić na rynek narkotyki warte 13 mln zł.

Dyskusje na temat: ożarowski