• Informacje na temat:

  paczkowski

Artykuły na temat: paczkowski
 • Nasi szczypiorniści zaczną mistrzostwa świata bez Pawła Paczkowskiego

  Kolejne osłabienie w kadrze naszych szczypiornistów na mistrzostwa świata. Wiadomo, że Paweł Paczkowski nie zagra w pierwszych spotkaniach francuskiego turnieju. Nasz prawy rozgrywający pojedzie jednak z drużyną da Nantes i spróbuje pomóc biało-czerwonym po wyleczeniu kontuzji.

 • Prof. Paczkowski: Wyniki wyborów z 4 czerwca były zaskoczeniem - także dla Solidarności

  Wyniki wyborów z 4 czerwca były zaskoczeniem dla wszystkich, także dla Solidarności - mówi wspominając wydarzenia sprzed 28 lat prof. Andrzej Paczkowski. Historyk w rozmowie z Tomaszem skorym zwraca uwagę, że bardzo niewiele brakowało, by 4 czerwca nie doszło do żadnego przełomu. Jego pierwszym warunkiem było tylko wzięcie niemal wszystkiego, co oferował jej kontrakt zawarty przy Okrągłym Stole.

 • Paczkowski: Putin nawiązuje do niemieckiej polityki sprzed wybuchu II wojny

  Putin nawiązuje do niemieckiej polityki sprzed wybuchu II wojny - uważa historyk, profesor Andrzej Paczkowski.

 • B. szef łódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia Paweł Paczkowski objął w środę oficjalnie funkcję pełniącego obowiązki prezydenta Łodzi. We wtorek premier Donald Tusk podpisał jego nominację - poinformowała na konferencji prasowej wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska.

 • Paczkowski: Tramwaje będą jeździć poza Łódź

  Nie zabraknie miejskiej komunikacji międzygminnej pomiędzy Łodzią a ościennymi gminami - zapewniał wiceprezydent Paweł Paczkowski, nawiązując do pojawiających się w mediach informacji o tym, że zniknąć mają połączenia tramwajowe do Konstantynowa, Lutomierska, Zgierza i Ozorkowa.

 • Paczkowski: Główni sprawcy są bezkarni

  W 32. rocznicę pacyfikacji kopalni "Wujek", gdzie z rąk ZOMO zginęło dziewięciu górników, prof. Andrzej Paczkowski mówi "Rzeczpospolitej", że coraz trudniejsze jest postawienie przed sądem tych, którzy odpowiadają za sprawstwo kierownicze tej zbrodni.

 • Oto zapis z katalogu osób publicznych IPN o Andrzeju Paczkowskim:

 • Po 15 latach więzienie opuścił Grzegorz Piotrowski, były kapitan SB, skazany za zabójstwo księdza Jerzego Popiełuszki. 51-letni dziś Piotrowski był szefem tzw. "szwadronu śmierci", który 19 października 1984 porwał księdza Jerzego Popiełuszkę. Historyk, profesor Andrzej Paczkowski nie wierzy, by mocodawcy stanęli przed sądem i zostali skazani. - Ale próbować trzeba - uważa Paczkowski.

 • Paczkowski: Nie można wszystkiego upublicznić

  Bez zmiany konstytucji i kolejnych ustaw - ustawy o ochronie dóbr osobistych, ustawy o ochronie danych osobowych - nie można upubliczniać wszystkich danych - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM profesor Andrzej Paczkowski.

 • Paczkowski: Kukliński to bohater

  Bohater - tak o zmarłym płk. Ryszardzie Kuklińskim mówi historyk, prof. Andrzej Paczkowski. Pod wpływem doświadczeń, pod wpływem tego, co się działo w Polsce w 1968 r., a przede wszystkim w grudniu 1970 r., on stwierdził, że trzeba coś zrobić, żeby Polska stała się demokratycznym i niepodległym państwem - wyjaśnia gość Faktów RMF.

Wideo na temat: paczkowski
 • Przegląd Prasy Tomasza Skorego

  Czym żyją gazety? Oczywiście oczekiwaniem na wybory w Stanach Zjednoczonych i sprawą smoleńskiego trotylu. "Rzeczpospolita" - po zwolnieniu czterech osób - pisze, że najważniejsza jest wiarygodność, zaraz po stwierdzeniu, że tydzień temu jej tekst był nierzetelny Według tabloidów, najważniejszy dziś temat to zniknięcie matki Madzi z Sosnowca. Zapraszamy na subiektywny przegląd prasy Tomasza Skorego. / Wideo: Daniel Pączkowski

 • Prokuratorzy jeszcze raz chcą zapytać Kwaśniewskiego o więzienia CIA

  Do Kancelarii Prezydenta trafił wniosek o uchylenie tajemnicy państwowej w stosunku do Aleksandra Kwaśniewskiego - dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM. Prokuratura Apelacyjna w Warszawie chce jeszcze raz przesłuchać byłego prezydenta w sprawie ewentualnych tajnych więzień CIA na Mazurach. Autor: Daniel Pączkowski.

 • „Bankructwo Grecji rozpatrywane jest na poważnie”

  "To nie straszak, bankructwo Grecji rozpatrywane jest na poważnie. Niemiecki podatnik nie jest w stanie utrzymać Grecji, Portugalii i kolejnych krajów, które nie potrafią oszczędzać" – mówi w rozmowie z reporterką RMF FM ekonomista Jacek Wiśniewski. W teorii Grecja zostałaby wyrzucona ze strefy euro. Autor: Daniel Pączkowski.

Dyskusje na temat: paczkowski