• Informacje na temat:

  paine

Artykuły na temat: paine
 • Torres del Paine ósmym cudem świata

  Park narodowy na południu Chile - Torres del Paine - wybrany na ósmy cud świata. W głosowaniu na stronie VirtualTourist.com oddano na niego ponad 5 milionów głosów.

 • Wielki pożar szaleje w parku narodowym Torres del Paine na południu Chile. Jak poinformował minister spraw wewnętrznych tego kraju Rodrigo Hinzpeter, do soboty spłonęło już 11 tysięcy hektarów lasu.

 • Chile walczy w ogromnym pożarem w parku narodowym Torres del Paine

  ...11 tysięcy hektarów lasu spłonęło już w chilijskim parku narodowym Torres del Paine na południu kraju. Strażacy walczą z żywiołem na sześciu odcinkach. Według ministra spraw wewnętrznych Rodrigo Hinzpetera, jest szansa, że przynajmniej na trzech z nich sytuacja zostanie wkrótce opanowana. Przyczyna pojawienia się ognia najprawdopodobniej było celowe podpalenie.

 • Olbrzymia bryła lodu oderwała się od lodowca w Chile

  Gigantyczny płat lodu oderwał się od słynnego lodowca Grey na południu Chile - podaje "The Guardian". Władze parku narodowego Torres del Paine, gdzie znajduje się lodowiec, powiedziały, że zdarzyło się to po raz pierwszy od początku lat 90.

 • Gigantyczna bryła lodu oderwała się od lodowca Grey w Chile

  Olbrzymi płat lodu oderwał się od słynnego lodowca Grey na południu Chile. Stało się to po raz pierwszy do początku lat 90. zeszłego stulecia. Władze parku narodowego Torres del Paine, na terenie którego znajduje się lodowiec Grey, są przekonane o tym, że jest to efekt ocieplenia klimatu.

 • W Chile ogłoszono w sobotę program "Milion drzew dla Patagonii" - zalesienia jednego z największych na świecie rezerwatów - górskiego parku narodowego Torres del Paine w Patagonii po gigantycznym pożarze, który w styczniu i lutym strawił 17 000 ha lasów.

 • Wybierz z nami nazwę dla pierwszego polskiego Dreamlinera!

  Pierwszy z ośmiu zamówionych przez LOT Dreamlinerów wylądował dziś na warszawskim Okęciu. Maszyna przyleciała do nas z Paine Field w Everett koło Seattle. Boeing 787, który w połowie grudnia rozpocznie rejsowe loty, jest pierwszym tego typu samolotem w Europie. Na RMF24.pl bawimy się dzisiaj w wybór nazwy dla naszego Dreamlinera!

 • Dwa lata więzienia za antysemickie wpisy na blogu

  ...@lucianaberger https://t.co/HuQVMFOfWp pic.twitter.com/G3gMqIggfQ " additional="— Jewish News (@JewishNewsUK)" date="7 grudnia 2016" user="JewishNewsUK" /> Joshua Bonehill-Paine opublikował(...) wie gdzie mieszka. Jak ustalono podczas procesu, pani Berger padała ofiarą wyjątkowego przypadku trollowania. Żyła z tego powodu w stresie i obawiała się o swoje bezpieczeństwo.  Bonehill-Paine...

 • Samolot rozbił się w pobliżu drogi w Seattle. Nikt nie zginął

  ...="— Mukilteo Police Dept (@MukilteoPolice)" date="2 maja 2017" user="MukilteoPolice" /> Pilot samolotu miał problemy z silnikiem już po starcie z pobliskiego lotniska Paine Field. On i jego pasażer wyszli...

 • Pierwszy lot długo wyczekiwanego samolotu. Na razie bez pasażerów, ale za to z dołu pilnie obserwowany. O 19:00 lotniska Paine Field w stanie Waszyngton wystartuje Boeing 787 Dreamliner. Lądowanie - 30 minut po północy na Boeing Field w Seattle. Dziewiczy lot miał odbyć się już 2 lata temu!

Zdjęcia na temat: paine
Wideo na temat: paine
 • Lądowanie Dreamlinera w Warszawie!

  Boeing 787 Dreamliner wylądował na warszawskim Okęciu! Maszyna zamówiona przez LOT jest pierwszą tego typu w Europie. Samolot przyleciał do nas z lotniska Paine Field w Everett koło Seattle. 787 wystartował z USA dokładnie w czwartek o godzinie 1:12.

Dyskusje na temat: paine