• Informacje na temat:

  pakt czterech

Artykuły na temat: pakt czterech
 • "Pakt solidarnościowy" opozycji dla niepełnosprawnych

  Politycy partii opozycyjnych podpisali w piątek "pakt solidarnościowy", który jest zobowiązaniem do spełnienia czterech postulatów na rzecz osób niepełnosprawnych. To jest ogromne zobowiązanie nas wszystkich - podkreślał lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

 • ​PO proponuje "Pakt dla zdrowia"

  Politycy PO zaproponowali we wtorek ponadpartyjny "Pakt dla zdrowia" - chcą zwiększyć nakłady na służbę zdrowia do 6 proc. PKB w ciągu czterech najbliższych lat. To odpowiedź na trwający od początku października protest głodowy lekarzy rezydentów.

 • Politycy opozycji podpisali pakt na rzecz osób niepełnosprawnych

  Politycy partii opozycyjnych podpisali w piątek "pakt solidarnościowy", który jest zobowiązaniem do spełnienia czterech postulatów na rzecz osób niepełnosprawnych. To jest ogromne zobowiązanie nas wszystkich - podkreślał lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Politycy opozycji w "pakcie solidarnościowym" zobowiązali się do wprowadzenia, gdy przejmą władzę comiesięcznego dodatku rehabilitacyjnego...

 • 77 lat temu podpisano pakt Ribbentrop - Mołotow, nazywany "IV rozbiorem Polski"

  Mija 77 lat temu od podpisania paktu o nieagresji III Rzeszy i Związku Sowieckiego wraz z tajnym protokołem dodatkowym, którego konsekwencją był IV rozbiór Polski. Pakt 23 sierpnia 1939 r. podpisali w Moskwie Joachim von Ribbentrop i Wiaczesław Mołotow.

 • Pakt za paktem

  W zeszłym tygodniu PiS zaproponowało pakt stabilizacyjny. Ta forma dialogu politycznego spodobała się widać innym, bo dziś LPR wyszła do PiS z inicjatywą paktu konstytucyjnego.

 • Niestabilny pakt stabilizacyjny

  PiS niespodziewanie odwołało dzisiaj spotkanie w sprawie podpisania paktu stabilizacyjnego z LPR, Samoobroną i PSL. Ma im wciąż za złe głosowanie nad budżetem.

 • ...23 sierpnia 1939 r. Joachim von Ribbentrop i Wiaczesław Mołotow, przedstawiciele dwóch totalitarnych mocarstw - III Rzeszy i Związku Sowieckiego, podpisali w Moskwie pakt o nieagresji wraz z tajnym protokołem dodatkowym, którego konsekwencją był IV rozbiór Polski.

 • PiS może nie wziąć udziału w głosowaniu ws. ratyfikacji paktu fiskalnego

  Posłowie PiS prawdopodobnie nie wezmą udziału w głosowaniu nad ustawą dotyczącą ratyfikacji paktu fiskalnego. W ten sposób PiS chce wyrazić sprzeciw wobec trybu prac nad tym dokumentem; domaga się bowiem, by ustawę uchwalono większością 2/3 głosów.

 • ...". Egzemplarze "Paktu dla edukacji" trafią m.in.: do prezydenta, premiera, ministerstw, wszystkich klubów parlamentarnych i sejmowej Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży, a także organizacji...

 • Projekt Deklaracji Rzymskiej. Cztery cele Unii Europejskiej

  ...kraje unijne potwierdzą m.in. wolę wzmocnienia wspólnego bezpieczeństwa i obrony, "także we współpracy i sposób komplementarny wobec Organizacji Paktu Północnoatlantyckiego" (NATO).  Deklaracja...

Dyskusje na temat: pakt czterech