• Informacje na temat:

  palach

Artykuły na temat: palach
 • ​Próbowałem policzyć, ile razy ostatnio słyszałem, że "PiS działa w interesie Putina", ale w końcu pogubiłem się w rachunku. Tym bardziej, że PiS nie pozostaje dłużny i równie chętnie wskazuje jako wspólników Władimira Władimirowicza PO i Nowoczesną. A jeszcze chętniej - i w tej sprawie zgodnie z "opozycją totalną" - partie działające na prawo od PiS. Można wręcz powiedzieć, że insynuowanie, jeśli nie świadomych związków z Putinem, to przynajmniej "działania w jego interesie" było zawsze...

 • Łódźkie: Pali się zakład utylizacji odpadów

  Pali się zakład utylizacji odpadów w Górczynie w Łódzkiem. Straż pożarna w Łasku potwierdziła informacje z Gorącej Linii RMF FM.

 • ​Pożar we Wrocławiu. Palą się magazyny

  Palą się magazyny z oponami przy ul. Popielskiego na wrocławskim Brochowie - informuje "Gazeta Wrocławska". Na miejscu trwa akcja straży pożarnej. Przed godz. 11 zawalił się dach hali objętej pożarem.

 • Polacy palą mniej

  ​Używamy mniej tytoniu niż Grecy czy Francuzi, ale więcej niż Finowie i Szwedzi – czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Według raportu Eurobarometru, w 2014 r. odsetek palaczy w Polsce wyniósł 28 proc. i był już tylko o 2 proc. wyższy niż średnia w UE.

 • Czym palą w piecach mieszkańcy "stolicy smogu"?

  Odwołane lekcje w szkołach, darmowa komunikacja – tak wygląda sytuacja w spowitym smogiem Rybniku. W nocy z poniedziałku na wtorek dopuszczalne stężenie pyłu zawieszonego w powietrzu przekroczone zostało nawet 28-krotnie. Ciężkie powietrze wisi także m.in. nad Katowicami, Zabrzem, Gliwicami, Częstochową i Tychami.

 • Naukowcy: Nastolatki w Europie palą coraz więcej

  Rośnie odsetek europejskich dzieci poniżej 15. roku życia, które zaczynają przygodę z nikotyną w ciągu ostatnich 40 lat. Problem ten dotyczy również Polski - wynika z raportu przedstawionego przez naukowców po analizie sytuacji w 17 krajach Europy.

 • Pożar w Łysomicach. Pali się karczma i budynek gospodarczy

  Pożar karczmy oraz budynku gospodarczego w Łysomicach w Kujawsko-Pomorskiem. Z ogniem walczy 14 zastępów straży.

 • Lubuskie: Pali się wysypisko śmieci pod Sulechowem

  W sobotę rano wybuchł pożar na terenie zakładu zajmującego się recyklingiem odpadów. Ogień zajął 250 metrów kwadratowych wysypiska w Nowym Świecie (woj. lubuskie). Z żywiołem walczy 11 zastępów straży pożarnej.

 • Śląskie: Pali się magazyn na złomowisku starych samochodów

  Groźny pożar w Mokrej koło Kłobucka w Śląskiem. Pali się tam magazyn na złomowisku starych samochodów. Na miejscu jest ponad 10 wozów strażackich.

 • Antoni Macierewicz: Widzieliśmy plecy sine od pał

  Robotnicy w Czerwcu '76 stanęli w obronie narodu polskiego, za co spotkały ich okrutne represje; "widzieliśmy plecy sine od pał, ludzi, którzy nie byli w stanie chodzić po 68, 96 godzinach pałowania, bicia, torturowania" - mówił szef MON Antoni Macierewicz w niedzielę w Warszawie.

Zdjęcia na temat: palach
Wideo na temat: palach
Dyskusje na temat: palach