• Informacje na temat:

  palach

Artykuły na temat: palach
 • ​Próbowałem policzyć, ile razy ostatnio słyszałem, że "PiS działa w interesie Putina", ale w końcu pogubiłem się w rachunku. Tym bardziej, że PiS nie pozostaje dłużny i równie chętnie wskazuje jako wspólników Władimira Władimirowicza PO i Nowoczesną. A jeszcze chętniej - i w tej sprawie zgodnie z "opozycją totalną" - partie działające na prawo od PiS. Można wręcz powiedzieć, że insynuowanie, jeśli nie świadomych związków z Putinem, to przynajmniej "działania w jego interesie" było zawsze...

 • Łódźkie: Pali się zakład utylizacji odpadów

  Pali się zakład utylizacji odpadów w Górczynie w Łódzkiem. Straż pożarna w Łasku potwierdziła informacje z Gorącej Linii RMF FM.

 • ​Pożar we Wrocławiu. Palą się magazyny

  Palą się magazyny z oponami przy ul. Popielskiego na wrocławskim Brochowie - informuje "Gazeta Wrocławska". Na miejscu trwa akcja straży pożarnej. Przed godz. 11 zawalił się dach hali objętej pożarem.

 • Polacy palą mniej

  ​Używamy mniej tytoniu niż Grecy czy Francuzi, ale więcej niż Finowie i Szwedzi – czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Według raportu Eurobarometru, w 2014 r. odsetek palaczy w Polsce wyniósł 28 proc. i był już tylko o 2 proc. wyższy niż średnia w UE.

 • Czym palą w piecach mieszkańcy "stolicy smogu"?

  Odwołane lekcje w szkołach, darmowa komunikacja – tak wygląda sytuacja w spowitym smogiem Rybniku. W nocy z poniedziałku na wtorek dopuszczalne stężenie pyłu zawieszonego w powietrzu przekroczone zostało nawet 28-krotnie. Ciężkie powietrze wisi także m.in. nad Katowicami, Zabrzem, Gliwicami, Częstochową i Tychami.

 • Śląskie: Pali się magazyn na złomowisku starych samochodów

  Groźny pożar w Mokrej koło Kłobucka w Śląskiem. Pali się tam magazyn na złomowisku starych samochodów. Na miejscu jest ponad 10 wozów strażackich.

 • Antoni Macierewicz: Widzieliśmy plecy sine od pał

  Robotnicy w Czerwcu '76 stanęli w obronie narodu polskiego, za co spotkały ich okrutne represje; "widzieliśmy plecy sine od pał, ludzi, którzy nie byli w stanie chodzić po 68, 96 godzinach pałowania, bicia, torturowania" - mówił szef MON Antoni Macierewicz w niedzielę w Warszawie.

 • Norylsk to wzniesione 50 lat temu ogromne miasto na palach. To także centrum gigantycznego kombinatu niklowego. W 9-piętrowych blokach mieszka ćwierć miliona ludzi. Ciepło jest zaledwie 3 miesiące, przez większą część roku kilkudziesięciostopniowe mrozy skuwają ziemię tak, że przypomina ona skałę.

 • Ryszard Petru: Dzisiaj pali się kukły, jutro książki, a potem domy

  Ryszard Petru (Nowoczesna) poinformował o złożeniu doniesienia do prokuratury o możliwości popełnieniu przestępstwa "pomówienia, znieważenia funkcjonariusza publicznego i nawoływania do nienawiści". Chodzi o spalenie przez działaczy białostockiej Młodzieży Wszechpolskiej kukły z podobizną posła.

 • Dziwna prośba ws. nastolatków. "Niech palą w szkole"

  ​Licealistom we Francji powinno pozwolić się na palenie papierosów na terenie szkoły, by gromadząc się na przerwach na ulicach, nie byli narażeni na ataki terrorystyczne - zaapelował główny związek administratorów szkół średnich, SNPDEN.

Zdjęcia na temat: palach
Wideo na temat: palach