• Informacje na temat:

  palacz

Artykuły na temat: palacz
 • Odszkodowanie dla rodziny nałogowego palacza. W uzasadnieniu wyroku... "Śniadanie u Tiffany'ego"

  Arcydzieła kina, wśród nich "Śniadanie u Tiffany'ego", "Przeminęło z wiatrem", "Dolce vita" i „Casablanca”, a także filmy o Jamesie Bondzie przywołał w uzasadnieniu wyroku sąd apelacyjny w Mediolanie. Wyrok dotyczył odszkodowania dla rodziny zmarłego nałogowego palacza.

 • Palacz na celowniku kieszonkowców

  Czy wprowadzenie zakazu palenia papierosów w restauracjach może spowodować wzrost drobnych kradzieży? W opinii policjantów to całkiem możliwe - informuje w swoim dzisiejszym wydaniu "Życie Warszawy".

 • ...56-letni Carl Rudkin, nałogowy palacz papierosów, mieszkaniec stanu Virginia w USA, otrzymał zaszczytny tytuł "Palacza Roku".

 • Od dwóch tygodni w Chorzowie działa nowa poradnia dla palaczy, którzy chcą wyjść z nałogu. Przez dwa ostatnie lata w Chorzowie przeprowadzano badania profilaktyczne osób w wieku od 18 do 64 lat. Okazało się, że blisko połowa z nich to nałogowi palacze.

 • Żółw należy do człowieka, który sam jest palaczem - donosi agencja Xinhua, powołując się na lokalną gazetę. Pewnego dnia właściciel dla żartu przytknął papierosa do pyska żółwia, a ten ku jego zaskoczeniu zaczął palić. Od tamtego czasu właściciel pali na spółkę z gadem. - Wygląda na to, że jest uzależniony. Za każdym razem, kiedy przy nim palę, wyciąga głowę z wody i niecierpliwi się, aż...

 • Mężczyzna nie mógł wytrzymać bez "dymka" podczas trwającego siedem i pół godziny lotu z Singapuru do Brisbane. Nie reagował, kiedy załoga i personel pokładowy Boeinga 777 próbowały odwieść go od palenia. Gdy zaczął się zachowywać agresywnie, został związany. Po wylądowaniu w Brisbane w nocy ze środy na czwartek niepoprawnego palacza przekazano policji. W czwartek stanął zaś przed sądem, który...

 • Zdaniem policjantów wprowadzenie zakazu palenia papierosów w restauracjach może spowodować wzrost drobnych kradzieży - informuje "Życie Warszawy".

 • Nałogowi palacze są w pracy mniej wydajni niż ich niepalący koledzy - twierdzą portugalscy naukowcy. Palacze częściej robią sobie przerwy, bywają zdekoncentrowani. Wielu zamierza rzucić palenie, głównie dlatego, że nałóg sporo ich kosztuje.

 • Jak wyglądają płuca zdrowego człowieka i palacza? Przerażające nagranie

  Szokujące nagranie na swoim profilu na Facebooku udostępniła studentka pielęgniarstwa Amanda Eller. Pokazuje próbę napełnienia powietrzem płuc osoby zdrowej oraz palacza, który przez 20 lat wypalał jedną paczkę papierosów dziennie.

 • ...31-letniemu weteranowi wojny w Iraku Matthew Millingtonowi przeszczepiono zarażone rakiem płuca, które na potrzeby transplantacji zapisał szpitalowi przed śmiercią nałogowy palacz - donoszą brytyjskie media.

Zdjęcia na temat: palacz
Wideo na temat: palacz
 • Eksplozja e-papierosa w kieszeni palacza

  Eksplozja e-papierosa w kieszeni palacza

 • Angelina Jolie jest nałogowym palaczem?

  Angelina Jolie jest nałogowym palaczem? Aktorka została przyłapana na „dymku” na tarasie apartamentu hotelu InterContinental w Sydney. Stała tam ze swoim mężem, Bradem Pitem i paliła papierosa.

 • Trójka łodzian wypadła z okna balkonowego na II piętrze

  Trzy osoby trafiły do szpitala po tym, jak wypadły przez okno balkonowe jednej z łódzkich kamienic. Dwóch mężczyzn i kobieta stanęli w nich, by zapalić papierosa. Ciężaru ich ciał nie wytrzymała jednak balustrada, o którą się opierali. Palacze wypadli z wysokości drugiego piętra. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że odbywało się tam spotkanie towarzyskie, w którym uczestniczyły cztery osoby

Dyskusje na temat: palacz