• Informacje na temat:

  palacz

Artykuły na temat: palacz
 • Odszkodowanie dla rodziny nałogowego palacza. W uzasadnieniu wyroku... "Śniadanie u Tiffany'ego"

  Arcydzieła kina, wśród nich "Śniadanie u Tiffany'ego", "Przeminęło z wiatrem", "Dolce vita" i „Casablanca”, a także filmy o Jamesie Bondzie przywołał w uzasadnieniu wyroku sąd apelacyjny w Mediolanie. Wyrok dotyczył odszkodowania dla rodziny zmarłego nałogowego palacza.

 • Palacz na celowniku kieszonkowców

  Czy wprowadzenie zakazu palenia papierosów w restauracjach może spowodować wzrost drobnych kradzieży? W opinii policjantów to całkiem możliwe - informuje w swoim dzisiejszym wydaniu "Życie Warszawy".

 • ...56-letni Carl Rudkin, nałogowy palacz papierosów, mieszkaniec stanu Virginia w USA, otrzymał zaszczytny tytuł "Palacza Roku".

 • Od dwóch tygodni w Chorzowie działa nowa poradnia dla palaczy, którzy chcą wyjść z nałogu. Przez dwa ostatnie lata w Chorzowie przeprowadzano badania profilaktyczne osób w wieku od 18 do 64 lat. Okazało się, że blisko połowa z nich to nałogowi palacze.

 • Żółw należy do człowieka, który sam jest palaczem - donosi agencja Xinhua, powołując się na lokalną gazetę. Pewnego dnia właściciel dla żartu przytknął papierosa do pyska żółwia, a ten ku jego zaskoczeniu zaczął palić. Od tamtego czasu właściciel pali na spółkę z gadem. - Wygląda na to, że jest uzależniony. Za każdym razem, kiedy przy nim palę, wyciąga głowę z wody i niecierpliwi się, aż...

 • Mężczyzna nie mógł wytrzymać bez "dymka" podczas trwającego siedem i pół godziny lotu z Singapuru do Brisbane. Nie reagował, kiedy załoga i personel pokładowy Boeinga 777 próbowały odwieść go od palenia. Gdy zaczął się zachowywać agresywnie, został związany. Po wylądowaniu w Brisbane w nocy ze środy na czwartek niepoprawnego palacza przekazano policji. W czwartek stanął zaś przed sądem, który...

 • Zdaniem policjantów wprowadzenie zakazu palenia papierosów w restauracjach może spowodować wzrost drobnych kradzieży - informuje "Życie Warszawy".

 • Nałogowi palacze są w pracy mniej wydajni niż ich niepalący koledzy - twierdzą portugalscy naukowcy. Palacze częściej robią sobie przerwy, bywają zdekoncentrowani. Wielu zamierza rzucić palenie, głównie dlatego, że nałóg sporo ich kosztuje.

 • ...31-letniemu weteranowi wojny w Iraku Matthew Millingtonowi przeszczepiono zarażone rakiem płuca, które na potrzeby transplantacji zapisał szpitalowi przed śmiercią nałogowy palacz - donoszą brytyjskie media.

 • Niemal 75 tysięcy złotych odszkodowania za utratę zdrowia domaga się od poznańskiego producenta papierosów Zbigniew C. z Poznania - nałogowy palacz. Twierdzi on, że to nikotyna wywołała u niego raka krtani. Dzisiaj przed poznańskim Sądem Okręgowym rozpoczął się proces w tej sprawie.

Zdjęcia na temat: palacz
Wideo na temat: palacz
 • Eksplozja e-papierosa w kieszeni palacza

  Eksplozja e-papierosa w kieszeni palacza

 • Angelina Jolie jest nałogowym palaczem?

  Angelina Jolie jest nałogowym palaczem? Aktorka została przyłapana na „dymku” na tarasie apartamentu hotelu InterContinental w Sydney. Stała tam ze swoim mężem, Bradem Pitem i paliła papierosa.

 • Trójka łodzian wypadła z okna balkonowego na II piętrze

  Trzy osoby trafiły do szpitala po tym, jak wypadły przez okno balkonowe jednej z łódzkich kamienic. Dwóch mężczyzn i kobieta stanęli w nich, by zapalić papierosa. Ciężaru ich ciał nie wytrzymała jednak balustrada, o którą się opierali. Palacze wypadli z wysokości drugiego piętra. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że odbywało się tam spotkanie towarzyskie, w którym uczestniczyły cztery osoby