• Informacje na temat:

  palacz maciej

Artykuły na temat: palacz maciej
 • Maciej Szumowski

  ...1 lutego zmarł Maciej Szumowski, wybitny polski dziennikarz, symbol niezależności. W latach 1980-81 kierował "Gazetą Krakowską", która wtedy była dziennikiem wolnym od ingerencji partii komunistycznej.

 • ​"Bierni palacze" e-papierosów przyjmują niewielkie dawki nikotyny

  ...elektronicznych trzech różnych firm. Porównali też narażenie biernych palaczy w przypadku oparów z e-papierosa i tradycyjnego dymu papierosowego. Przeciętna ilość nikotyny emitowana podczas palenia tradycyjnych(...) - Maciejem Ł. Goniewiczem i Markiem J. Trawers'em. (jad)

 • Zmarł Maciej Szumowski, jeden z najwybitniejszych polskich dziennikarzy, symbol niezależności. W latach 1980-81 kierował „Gazetą Krakowską”, która w tamtym burzliwym okresie była dziennikiem w pełni niezależnym, wolnym od ingerencji partii komunistycznej.

 • Niepoprawność myślących

  Kierowca i palacz mają taki sam wybór. Jak nie myślą - to umierają. Dlaczego pierwszych się kocha, a drugich tępi?

 • Ciemne chmury (dymu) zbierają się nad palaczami

  Palacze będą mieli gorzej. Za paczkę papierosów trzeba będzie wkrótce zapłacić około dziesięciu złotych. Powód to styczniowa podwyżka akcyzy na wyroby tytoniowe. Nałogowcom ewidentnie los nie sprzyja, bo coraz mniej jest też restauracji i kawiarni, w których można palić.

 • Laury dla sportowców

  Na Placu Imprez przy ul. Macieja Wierzbińskiego 9 w Inowrocławiu odbył się Turniej Siatkówki Plażowej.

 • Filmy Macieja Cuske i Jakuba Drobczyńskiego zdobyły główne nagrody 7. Festiwalu Sztuki Reportażu Camera Obscura. Podczas zakończonej w sobotę imprezy odbyły się pokazy filmów, retrospektywa dokumentów o irackim Kurdystanie i warsztaty filmowe.

 • "Miażdżyca występuje u wszystkich". Jak ją rozpoznać?

  Aż 9 tysięcy pacjentów co roku w Polsce ma amputowaną nogę. Powód? To zaawansowana miażdżyca tętnic obwodowych. "Ta choroba po 70. roku życia dotyka co drugiego człowieka" - przyznaje w rozmowie z Maciejem Grzybem ordynator oddziału wewnętrznego krakowskiego szpitala Bonifratrów Bogusław Rudel. W sobotę w Krakowie i Poznaniu zorganizowano białą sobotę naczyniową. Lekarze pomagali zdiagnozować...

 • "Wygrywamy walkę z nowotworami"

  ..."Mamy już bardzo duże możliwości" - tak o leczeniu osób chorych na nowotwory mówi profesor Maciej Krzakowski, konsultant krajowy w dziedzinie onkologii klinicznej. Według niego walkę z nowotworami wygrywamy. "Patrząc na swoje doświadczenia, to widzę ogromny postęp. W tej chwili jest szereg nowotworów, z których możemy chorych wyleczyć" - mówi prof. Krzakowski. Podkreśla, że kluczowe jest wczesne...

 • Grozi nam epidemia. Wszystko z powodu powietrza

  Dr hab. Maciej Kupczyk z kliniki chorób wewnętrznych, astmy, alergii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi podkreślił, że astma i alergia są już najczęściej występującymi niezakaźnymi chorobami układu(...). "Każdy palacz papierosów po 40. roku życia powinien poddać się badaniu spirometrii, czyli wydolności oddechowej, żeby sprawdzić, czy nie rozwija się u niego POChP" - podkreśla dr Dąbrowiecki. Chodzi o to...

Dyskusje na temat: palacz maciej
 • Re: ty głupi baranie i imbecylu!!!palacz

  palacz=glupek(nie dba o zdrowie)

 • Re: fot. Maciej Biedrzycki

  Karmienie piersią nie jest obsceniczne.... pod warunkiem, że kobieta karmiąca wie co to słowo oznacza. Dlaczego w miejscach publicznych nie można palić papierosów, pić alkoholu (np. piwa) a można za to karmić piersią. Wszystkie te rzeczy można robić w przecież ustronnych miejscach nie przeszkadzających nikomu -palenie w palarni, karmienie i przewijanie w pomieszczeniach dla matki z dzieckiem.

 • Re: Jarosław K

  Ty jesteś mały,on ma studia i władzę.Mieć będzie dalej bo na niego będę głosował.Ukrywasz się pod imieniem dziewczyny karzełku.?

 • Re; w polskim sądzie ...........

  ŚWIĘTA RACJA, OBIEKTYWNY TO MOŻE JEST PALACZ ALBO PARKINGOWY UCZCIWY NIE MA CO SZUKAĆ W TEJ STAJNI AUGIASZA BO GO ZARAZ ZGNOJĄ. TYLKO REWOLUCJA NA WZÓR FRANCUSKIEJ MOŻE TEN KRAJ ZBAWIĆ