• Informacje na temat:

  paleta

Artykuły na temat: paleta
 • Wielkopolska: Pożar fabryki palet w Grabowie. Straty oszacowano na ponad milion zł

  Przez cztery godziny strażacy z Wielkopolski walczyli z pożarem część hali produkcyjnej na terenie byłego tartaku w Grabowie. Teraz mieści się tam zakład produkujący palety. Zgłoszenie o wybuchu ognia, dotarło do straży około godziny 4.30 nad ranem.

 • Prawie 400 tys. paczek papierosów o szacunkowej wartości rynkowej 4 mln zł znaleźli podlascy celnicy w polskiej ciężarówce skontrolowanej niedaleko granicy z Litwą. Przemyt ukryty był w ładunku palet - poinformowała w czwartek Izba Celna w Białymstoku.

 • Duża hala zakładów produkujących strzemiona do mocowania resorów w ciężkich pojazdach, w której zmagazynowane były chemikalia i palety drewniane, spłonęła w czwartek w Toruniu - poinformował rzecznik Państwowej Straży Pożarnej st. bryg Paweł Frątczak.

 • Jechali busem na paletach. Nie żyje 14-latka, 12 osób jest w szpitalu

  Do zderzenia doszło prawdopodobnie z winy kierowcy mniejszego auta, ale to pasażerowie busa najbardziej ucierpieli. Samochodem dostawczym jechało 12 osób. W aucie były jednak tylko dwa miejsca siedzące - dla kierowcy i pasażera. Reszta siedziała z tyłu auta, na ułożonych paletach, bez żadnych pasów. Po tym, jak ich pojazd zderzył się z samochodem osobowym, wszyscy trafili do szpitala. 14

 • Tragiczny wypadek na budowie w Gdańsku

  Transportowana paleta z pustakami spadła z wysokości około 15 metrów na mężczyznę. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.   Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy. Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW . (mn)

 • „Rz”: Kolejni prezydenci biorą z KP co się da

  Para kompletów mebli, pełna paleta sprzętu AGD, sprzęt elektroniczny, w tym telewizor, laptopy, tablety – to sprzęty, które Bronisław Komorowski "wypożyczył" z prezydenckiej Kancelarii, zanim ustąpił z urzędu. Jak pisze „Rzeczpospolita”, to nic nowego, „kolejni prezydenci brali z KP co się da”.

 • Prognoza pogody na Święta Wielkanocne

  Święta Wielkanocne przyniosą całą paletę zjawisk pogodowych - będą opady deszczu, a nawet śniegu, wiosenne burze i ciepłe, słoneczne momenty.

 • Wrocław: Wszystkie kamienice w jednym kolorze

  Pistacja nie. Delikatna wanilia jak najbardziej. To zalecenia dla wrocławskich deweloperów i ekip remontowych odnawiających zabytkowe kamienice. Powstaje paleta kolorów dopuszczalnych do wykorzystania przy budowie i renowacji budynków w historycznych dzielnicach. Władze miasta nie chcą tam pstrokacizny i barwnego bałaganu.

 • Jadwiga Staniszkis: Duda ma szanse, ale nie ma wygranej w kieszeni

  ...„Większe szanse na zwycięstwo w drugiej turze teoretycznie ma Andrzej Duda” – mówi w rozmowie z RMF FM Jadwiga Staniszkis, politolog z Instytutu Studiów Politycznych PAN. „Cała paleta kandydatów, którzy otrzymali mniej niż 1 procent plus ten wielki wynik Kukiza to są ludzie teoretycznie antysystemowi. Przy umiejętnych negocjacjach mogliby przejść na stronę Dudy. On ma szanse, ale nie ma wygranej...

 • Wybory 2015: "Duda ma szanse, ale nie ma wygranej w kieszeni"

  ...- Większe szanse na zwycięstwo w drugiej turze teoretycznie ma Andrzej Duda - mówi w rozmowie z radiem RMF FM Jadwiga Staniszkis, politolog z Instytutu Studiów Politycznych PAN. - Cała paleta kandydatów, którzy otrzymali mniej niż 1 procent plus ten wielki wynik Kukiza to są ludzie teoretycznie antysystemowi. Przy umiejętnych negocjacjach mogliby przejść na stronę Dudy. On ma szanse, ale nie ma...

Zdjęcia na temat: paleta
Wideo na temat: paleta
 • Ciężarówka zablokowała obwodnicę Wrocławia

  Na obwodnicy Wrocławia doszło do wypadku ciężarówki przewożącej palety. Kierowca jadący w stronę autostrady A4 zahaczył o barierkę, przez co auto zaczęło raptownie skręcać i wywróciło się na bok. - Kierowca był poza pojazdem. Nie zachodziła konieczność wydobycia tego samochodu, natomiast samochód był świeżo zatankowany, więc największym niebezpieczeństwem było udrożnienie ruchu i zebranie tego paliwa - 1600 litrów - poinformował Robert Kłosowski ze straży pożarnej we Wrocławiu.

 • Najdziwniejsze rowery na łódzkiej paradzie

  Jednokołowy rower, czyli monocykl - czy tym w ogóle da się jeździć? Można to było sprawdzić w łódzkiej Manufakturze, gdzie zebrano całą paletę niezwykłych i bardzo oryginalnych pojazdów napędzanych siłą mięśni. Cyklistów jednak najbardziej przyciąga jazda na bicyklu, tricyklu albo quatrocyklu, czyli dwukołowym rowerze dla czterech osób.

Dyskusje na temat: paleta