• Informacje na temat:

  palmer

Artykuły na temat: palmer
 • Nie żyje Arnold Palmer, legendarny amerykański golfista

  W wieku 87 lat w Pittsburghu, w pobliżu rodzinnego Latrobe, zmarł Amerykanin Arnold Palmer, ikona golfa, nazywany "Królem" - poinformowały miejscowe media. Legendarny zawodnik, uznawany za jednego z najlepszych golfistów w historii, sukcesy na zielonych polach zaczął odnosić w latach 50. Najgorętszy okres jego świetności przypadł na lata 1960-1963, kiedy to wygrał pięć turniejów Wielkiego Szlema...

 • Zimbabwe: Amerykański dentysta Walter Palmer zastrzelił najsłynniejszego lwa w kraju

  Walter Palmer, amerykański dentysta, podczas polowania w parku narodowym w Zimbabwe zastrzelił dla rozrywki najsłynniejszego lwa w kraju, Cecila. Wzbudziło to fale oburzenia i krytyki, która z internetu przeniosła się na ulice jego rodzinnej Minnesoty.

 • Amanda Palmer rozpoczęła 31. PPA

  Recitalem amerykańskiej wokalistki Amandy Palmer rozpoczął się w sobotę we Wrocławiu 31. Przegląd Piosenki Aktorskiej (PPA).

 • Amanda Palmer gwiazdą 31. PPA

  Tegoroczny 31. Przegląd Piosenki Aktorskiej (PPA) we Wrocławiu, rozpocznie się recitalem amerykańskiej wokalistki Amandy Palmer, znanej z ekscentrycznego duetu The Dresden Dolls w najbliższą sobotę w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

 • Diabeł, który zabił Laurę Palmer

  Zagadka Laury Palmer powraca, a wraz z nią obrazy, które pamiętamy z klasyki horroru - Egzorcysty, Lśnienia i kultowego serialuMiasteczko Twin Peaks.  Oryginalny scenariusz spektaklu Rychcika to prowadzona z przymrużeniem oka podróż w głąb wyobraźni, zasiedlonej przez hollywoodzkie opowieści, w której ważne miejsce zajmują obrazy diabła i zła.  Reżyser odwołując się do popkulturowych...

 • Nie żyje Keith Emerson. Znany muzyk prawdopodobnie popełnił samobójstwo

  Keith Emerson, jeden z założycieli zespołu Emerson, Lake and Palmer zmarł w czwartek w swoim domu w Los Angeles. Policja podejrzewa, że 71-letni muzyk popełnił samobójstwo.

 • Wielka Brytania: Wzruszający gest wobec rodziny policjanta zabitego w Londynie

  ...​Już ponad pół miliona funtów osiągnął społeczny fundusz przeznaczony dla rodziny zamordowanego w Londynie policjanta. Keith Palmer zginął od ciosów zamachowca w środowym ataku przed Parlamentem. Miał 48 lat.

 • Wlk. Brytania: Wzruszający gest wobec rodziny zabitego policjanta

  Już ponad pół miliona funtów osiągnął społeczny fundusz przeznaczony dla rodziny zamordowanego w Londynie policjanta. Keith Palmer zginął od ciosów zamachowca w środowym ataku przed Parlamentem. Miał 48 lat.

 • Zdjęcie taty zmieniającego dziecku pieluchę w męskiej toalecie hitem internetu

  Donte Palmer robił to wiele razy. W końcu uznał, że zbyt wiele razy i opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać, jak zmienia synkowi pieluchę: najczęściej trzymając malca na swoich kolanach w męskiej toalecie.

 • Zmarł Greg Lake - muzyk King Crimson, jeden z ojców założycieli progresywnego rocka

  Zmarł brytyjski gitarzysta Greg Lake, muzyk odpowiedzialny za wizerunek grupy w takich zespołach jak Emerson, Lake & Palmer i King Crimson. Miał 69 lat. Lake był jednym z ojców założycieli progresywnego rocka.

Dyskusje na temat: palmer