• Informacje na temat:

  paluch

Artykuły na temat: paluch
 • Paluch: Przepraszamy legnickich kibiców

  Kołowy Reflex Miedzi Legnica Jarosław Paluch po tęgim laniu, jakie jego drużynie sprawiła ekipa z Kwidzyna, nie szukał tanich wymówek.

 • Wyścig między kandydatami PO i PiS to nie tylko batalia polityczna. To walka dwóch osobistych wrogów. Sprawa sięga początku lat 90., kiedy to Kaczyński bardzo interesował się inwestycją Komorowskiego w parabank Janusza Palucha - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

 • Jacek Pałucha: Liczę na inteligencję odbiorcy

  Szpera w polskich zakamarkach, portretuje przywary, pokazując swojski koloryt polskości, choć - jak zaznacza - to nie jest opowieść publicystyczna o naszym kraju. O niezwykłym, barwnym pejzażu, stopklatkach z dzieciństwa i inteligencji odbiorcy opowiada w rozmowie z Interią Jacek Pałucha, malarz - doskonały, ironiczny, czasem bezlitosny obserwator otaczającego świata.

 • Jakub Żulczyk: Nikomu nie wygrażam biblijnym paluchem

  ...paluchem i mówię im, jacy są źli, zepsuci i nieodpowiedzialni. Moja książka pokazuje ludzi, którzy są w pewnym klinczu, potrzasku iluzji, niespełnionych marzeń, pewnej niewiedzy, w tym, a może przede...

 • Posłanka PiS: Nie chcemy matkować prezesowi, ale...

  Ja po prostu lubię prezesa - wyznaje w rozmowie z weekendową "Rzeczpospolitą" posłanka Prawa i Sprawiedliwości Anna Paluch. "Nie chcemy matkować prezesowi, ale doceniamy to, że jest potwornie zapracowany, zaharowany wręcz, więc chcemy jakoś pomóc" - dodaje.

 • Juwenalia w Krakowie: Lost Frequencies największą gwiazdą tego roku!

  Studenci z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaskakują gwiazdami, które wystąpią podczas tegorocznego koncertu głównego. Oprócz takich artystów jak: Zeus, Tom Swoon, The Dumplings, Paluch, Bovska, Quebonafide poskaczecie przy utworach Lost Frequencies! To będzie jego pierwszy koncert w Polsce.

 • Nowe prawo łowieckie – kraj pod dyktatem partii myśliwych?

  W środę sejmowa podkomisja zajmowała się poprawkami w prawie łowieckim. Prawie wszystkie poprawki zostały odrzucone – posłowie zaakceptowali tylko jedną, autorstwa Anny Paluch z PiS, która penalizuje kłusownictwo np. zakładanie wnyków. Członkowie organizacji propagujących prawa zwierząt nie kryją swojego niezadowolenia. – Chodzi o to, żeby zmienić prawo łowieckie w Polsce, a nie tylko je...

 • Kilkadziesiąt zwierząt ze schroniska "Na Paluchu" znalazło nowy dom

  ...42 psy i 22 koty mają nowe domy - to rezultat weekendowej akcji adopcyjnej w warszawskim schronisku dla bezdomnych zwierząt "Na Paluchu". Przez ostatnie dwa dni stołeczne przytulisko odwiedziło kilkaset miłośników zwierząt.

 • Pasażerka na gapę. Kot przeleciał samolotem z Lublina do Warszawy

  ..."Czy ktoś jej szuka?" - zastanawia się Schronisko "Na Paluchu" w Warszawie, w którym znajduje się kot, który przeleciał do stolicy z Lublina... samolotem.

 • Pokazał, że ma ich głęboko w...

  Z profesorem Adamem Paluchem, kierownikiem katedry Etnologii i Antropologii Kulturowej, rozmawiamy o tym, czy bardziej obraźliwe jest pokazywanie języka, środkowego palca czy tyłka.

Zdjęcia na temat: paluch
 • Prokurator Jarosław Paluch
Wideo na temat: paluch
Dyskusje na temat: paluch