• Informacje na temat:

  pampuch

Artykuły na temat: pampuch
 • Święto Babcinego Pampucha

  Urząd Miasta Ełku wraz z Ełckim Centrum Kultury zapraszają 24 stycznia na ósmą już edycję Święta Babcinego Pampucha. Będzie można zobaczyć prezentacje artystyczne zespołów seniora oraz podziwiać karnawałowe wypieki przygotowane przez gospodynie.

 • Komornik zabezpieczył konto Nowoczesnej. "Wyrok nie zapadł"

  ...- Komornik zabezpieczył jedno z kont Nowoczesnej - przekazał skarbnik partii Mirosław Pampuch. Jak dodał, "nie jest to postępowanie egzekucyjne".

 • Komornik zabezpiecza konto Nowoczesnej. Skarbnik wini Petru

  Komornik zabezpieczył jedno z kont Nowoczesnej. Nie jest to postępowanie egzekucyjne - przekazał skarbnik partii Mirosław Pampuch. Jak dodał, Nowoczesna jest "bardzo blisko podpisania ugody" i restrukturyzacji wierzytelności.

 • ...w Lublinie - to niech ujawni informacje o posiadanych przez siebie kontach w trakcie gdy piastował stanowisko szefa regionu - oświadczył były skarbnik Śląsko Dąbrowskiej Solidarności Eberhard Pampuch. "PAMPUCH" (0:42)

 • Politycy krytykują projekt PiS. "Przesuwamy się do standardu państwa policyjnego"

  ...- Nie można pozwolić, aby co cztery lata reformować prokuraturę; ustawę trzeba tworzyć na pokolenia, a nie na kolejne cykle wyborcze - ocenił klub Kukiz'15, który wniósł o odrzucenie w pierwszym czytaniu projektu Prawo o prokuraturze autorstwa PiS. - Rozwiązania z tego projektu przesuwają Polskę do standardu państwa policyjnego - ocenił z kolei Mirosław Pampuch z Nowoczesnej.

 • Wilk wpadł w sidła. Uratowali go leśnicy

  ..."O tym, że w Nadleśnictwie Bartoszyce są wilki wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Ale że jeden z nich będzie pilnie potrzebował naszej pomocy?" – powiedział Zygmunt Pampuch – nadleśniczy z Bartoszyc. To do niego zadzwonił komendant Straży Leśnej z wiadomością, że podleśniczy wraz z pracującymi przy melioracjach pracownikami znalazł tkwiącego na wnyku młodego wilka.

 • Znamy kandydatów opozycji do komisji śledczej ws. VAT

  Z informacji dziennikarza RMF FM wynika, że klub Kukiz'15 wytypował do komisji śledczej ws. VAT Marka Jakubiaka. Sprawa wydaje się też przesądzona w Nowoczesnej. Tam kandydatem z poparciem szefowej partii jest Mirosław Pampuch. Ale formalnie tę decyzję musi jeszcze przegłosować klub. W Platformie Obywatelskiej wciąż branych pod uwagę jest kilka osób. Największe szanse mają byli...

 • RMF FM: Kto w składzie komisji śledczej do spraw wyłudzeń VAT?

  Z informacji dziennikarza RMF FM Patryka Michalskiego wynika, że klub Kukiz'15 wytypował do komisji śledczej ws. VAT Marka Jakubiaka. Sprawa wydaje się też przesądzona w Nowoczesnej. Tam kandydatem z poparciem szefowej partii jest Mirosław Pampuch. Ale formalnie tę decyzję musi jeszcze przegłosować klub. W Platformie Obywatelskiej wciąż branych pod uwagę jest kilka osób. Największe szanse mają...

 • Lubnauer apeluje o wpłaty na rzecz Nowoczesnej

  Prośba szefowej Nowoczesnej Katarzyny Lubnauer o wpłaty na działalność partii nie jest niczym nadzwyczajnym - powiedział w środę skarbnik ugrupowania poseł Mirosław Pampuch. Zaznaczył, że Nowoczesna(...) działalności. Każda, nawet niewielka wpłata ma znaczenie. Przekaż nam 10 zł lub inną kwotę, by pokazać, że popierasz Polskę Nowoczesną i mądrze zorganizowaną" - zaapelowała. Pampuch powiedział PAP, że...

 • ​Nieoficjalnie: Poseł Adam Cyrański odchodzi z Nowoczesnej

  Cyrański, Barbara Dolniak, Paweł Kobyliński, Jerzy Meysztowicz, Mirosław Pampuch, Marek Ruciński, Marek Sowa, Elżbieta Stępień, Krzysztof Truskolaski i Kornelia Wróblewska.   

Dyskusje na temat: pampuch