• Informacje na temat:

  pancerzownica

Artykuły na temat: pancerzownica
 • Francja dostarczyła libijskim powstańcom broń

  Francja przerzuciła w ostatnich tygodniach broń powstańcom libijskim w rejonie gór Dżabal Nafusa na południe od Trypolisu - poinformował francuski dziennik "Le Figaro".

 • Polscy i ukraińscy żołnierze z sił pokojowych KFOR w Kosowie zatrzymali 16 osób podejrzanych o członkostwo w armii albańskich separatystów, działającej w sąsiedniej Macedonii. Zatrzymani próbowali przedostać się przez granicę kosowsko-macedońską - poinformowało wczoraj dowództwo sił KFOR.

 • Ławrow atakuje Francję: Zbrojenie libijskich powstańców narusza rezolucję ONZ

  "Zapytaliśmy dzisiaj naszych francuskich kolegów, czy doniesienia o dostarczaniu broni z Francji libijskim powstańcom odpowiadają rzeczywistości. Jeśli zostanie to potwierdzone, jest to jaskrawe pogwałcenie rezolucji nr 1970 Rady Bezpieczeństwa ONZ" - oświadczył minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow. Francja jako pierwszy kraj NATO przyznała, że zbroi powstańców, usiłujących obalić reżim Muammara Kadafiego.

 • Francja dostarczyła libijskim powstańcom broń

  Francja przerzuciła w ostatnich tygodniach broń powstańcom libijskim w rejonie gór Dżabal Nafusa na południe od Trypolisu - poinformował w twierdzi dziennik "Le Figaro". Agencja AFP nie potwierdza tych informacji.

 • Polscy i ukraińscy żołnierze z sił pokojowych KFOR w Kosowie zatrzymali 16 osób, podejrzanych o członkostwo w armii albańskich separatystów, działającej w sąsiedniej Macedonii. Zatrzymani próbowali przedostać się przez granicę kosowsko–macedońską – poinformowało wczoraj dowództwo sił KFOR.

Dyskusje na temat: pancerzownica