• Informacje na temat:

panfiłow

Artykuły na temat: panfiłow
  • Panfil o półfinale Wimbledonu: Presja po stronie Radwańskiej, ale jej siłą będzie doświadczenie

"Garbine Muguruzy nie można skreślać. W Londynie pokazuje dobry, ofensywny tenis. Liczę jednak, że Agnieszce uda się awansować do finału" - mówi w rozmowie z RMF FM czołowy polski tenisista Grzegorz Panfil. Początek półfinałowego starcia Radwańskiej z Muguruzą w półfinale Wimbledonu o 14:00.

• 85. MP w tenisie - porażki Panfila i Gadomskiego

Dwaj wysoko rozstawieni tenisiści - Grzegorz Panfil (nr 2.) i Rafał Gadomski (3.) - odpadli w ćwierćfinałach 85. Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek rozgrywanych na kortach ziemnych MKT Łódź. Do półfinału dotarła turniejowa "jedynka" - Jerzy Janowicz.

• Radwańska i Panfil tworzą historię. Zagrają o finał

Reprezentacja Australii będzie rywalem naszej tenisowej drużyny w ostatnim grupowym starciu Pucharu Hopmana. W nieoficjalnych mistrzostwach świata rywalizują Agnieszka Radwańska i Grzegorz Panfil.

• Puchar Hopmana: Porażka Panfila, Australia prowadzi z Polską

Polska przegrywa z Australią 0:1 w spotkaniu grupy A tenisowego Pucharu Hopmana, nieoficjalnych mistrzostw świata drużyn mieszanych w Perth. Grzegorz Panfil uległ Bernardowi Tomicowi w dwóch setach - 1:6, 4:6.

• Malarstwo Panfila w galerii Wirydarz

Prace malarza Józefa Panfila będzie można od piątku oglądać w Lublinie. Wernisaż odbędzie się 28 października w Galerii Sztuki Wirydarz.

• Niespodzianka w Krakowie

Do sporej niespodzianki doszło w ćwierćfinałach międzynarodowego turnieju tenisowego ITF Kraków Open (pula nagród 10 tys. dolarów). Rozstawiony z numer 1 Chilijczyk Jorge Aguilar, będący na 428. miejscu światowej listy, przegrał z Grzegorzem Panfilem (Górnik Bytom).

• Tenisowe mistrzostwa Polski w Szczecinku

Paula Kania wywalczyła złoty medal w grze pojedynczej kobiet w tenisowych mistrzostwach Polski w Szczecinku. W finale singla mężczyzn w piątek spotkają się Marcin Gawron i Grzegorz Panfil.

• Puchar Hopmana: Francuzi powalczą z Polakami w finale

Alize Cornet i Jo-Wilfried Tsonga zmierzą się z Agnieszką Radwańską i Grzegorzem Panfilem w finale Pucharu Hopmana. W dzisiejszym półfinale Francuzi pokonali Hiszpanów 3:0.

• Porażki polskich rakiet w Szczecinie

Dwaj polscy tenisiści startujący z "dzikimi kartami" Grzegorz Panfil i Rafał Gozdur odpadli w poniedziałek w pierwszym dniu challengera ATP Pekao Szczecin Open (z pulą nagród 125 tys. dol.)

• Mecze Polaków na tenisowym turnieju w Bytomiu

Grzegorz Panfil pokonał innego Polaka Jerzego Janowicza 6:3, 6:3 w pierwszej rundzie tenisowego turnieju Polska Energia Open rozgrywanego na kortach Górnika Bytom (pula nagród 35 tys. dolarów).

Dyskusje na temat: panfiłow