• Informacje na temat:

  paprocki

Artykuły na temat: paprocki
 • Podwójny jubileusz tenora Bogdana Paprockiego

  Swoje dwa jubileusze: 90 urodziny i 70-lecie pracy artystycznej będzie świętował w bytomskiej Operze Śląskiej Bogdan Paprocki, legenda polskiego teatru operowego.

 • Duet Paprocki i Brzozowski o idealnych wakacjach

  Bez czego nie można sobie wyobrazić udanych wakacji? - Bez słońca - odpowiadają zgodnie Paprocki i Brzozowski. Słynny duet projektantów specjalnie dla INTERIA.PL opowiedział o tym, jak według nich, powinny wyglądać wakacje idealne.

 • Paprocki: potrzebny wydatek

  ...550 mln zł na dofinansowanie kolei to potrzebny wydatek - uważa prof. Wojciech Paprocki z katedry transportu Szkoły Głównej Handlowej. Gość Faktów RMF dodaje jednak, że trzeba pracować nad lepszym wykorzystaniem tych pieniędzy.

 • Najnowsza realizacja sceniczna - rzadko wystawiana opera Ignacego Jana Paderewskiego "Manru" - oraz imprezy związane z 90. urodzinami i 70-leciem pracy artystycznej tenora Bogdana Paprockiego złożą się na rozpoczęcie nowego sezonu Opery Śląskiej w Bytomiu, w którym obchodzić będzie ona swoje 65-lecie.

 • Studenci chcą stworzyć własną kolekcję ubrań w dwa tygodnie

  ...​Dwa tygodnie na stworzenie profesjonalnej kolekcji ubrań. Takie wyzwanie stoi przed uczestnikami nietypowych warsztatów, które rozpoczęły się w Kielcach. Studenci z Polski i zagranicy pod okiem znanego duetu projektantów Paprocki & Brzozowski od podstaw zaprojektują, a potem uszyją ubrania, które nawiązywać będą do hasła "Sport spotyka glamour". Organizatorem przedsięwzięcia pod nazwą Workshop...

 • Zwierzchnik Cerkwi będzie wybudzony ze śpiączki

  Jak zapowiedział rzecznik arcybiskupa, ks. Henryk Paprocki, zwierzchnik Cerkwi w Polsce metropolita Sawa ma być we wtorek wybudzony ze stanu śpiączki farmakologicznej.

 • Był wspaniałym człowiekiem, wielkim artystą, mistrzem i wiernym przyjacielem - mówili o Bogdanie Paprockim przyjaciele tenora, artyści i jego współpracownicy podczas uroczystości żałobnej w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej. Artystę pochowano na Powązkach.

 • 13. Turniej Tenorów Polskich

  ...13. Turniej Tenorów Polskich odbędzie się w sobotę w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Obok młodych śpiewaków wystąpi najstarszy polski tenor - Bogdan Paprocki.

 • Abp Miron, szef prawosławnego ordynariatu Wojska Polskiego, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem, będzie pochowany na terenie klasztoru w Supraślu koło Białegostoku - poinformował we wtorek rzecznik Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego ks. Henryk Paprocki.

 • Jak poinformował w sobotę rano rzecznik arcybiskupa ks. Henryk Paprocki, zwierzchnik Cerkwi w Polsce metropolita Sawa został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej i oddycha już samodzielnie.

Zdjęcia na temat: paprocki
Dyskusje na temat: paprocki