• Informacje na temat:

  par

Artykuły na temat: par
 • Liga Europy: Poznaliśmy pary półfinałowe

  Arsenal Londyn z Atletico Madryt, Olympique Marsylia z FC Salzburg - tak wygląda zestaw par półfinałowych Ligi Europy. Pierwsze mecze - w Anglii i Francji - odbędą się 26 kwietnia, a rewanże - 3 maja. Finał zaplanowano na 16 maja w Lyonie.

 • Znamy pary 1/8 finału Ligi Mistrzów

  Losowanie par odbyło się w poniedziałek w siedzibie UEFA w szwajcarskim Nyonie. Pierwsze mecze 1/8 finału odbędą się w dniach 13/14 i 20/21 lutego, a rewanże 6/7 i 13/14 marca. Finał rozgrywek(...) ·        Manchester United - Sevilla FC ·        Paris Saint-Germain - Real Madryt ·        AS Roma - Szachtar Donieck ·        FC Barcelona - Chelsea Londyn...

 • Liga Mistrzów: Poznaliśmy pary półfinałowe

  Atletico Madryt zagra z Bayernem Monachium, a Manchester City z Realem Madryt w półfinałach piłkarskiej Ligi Mistrzów. Losowanie par odbyło się w szwajcarskim Nyonie. Pierwsze mecze odbędą się 26 i 27 kwietnia.

 • Para gejów adoptowała dziecko. To pierwszy taki przypadek w Niemczech

  Tydzień po wejściu w życie przepisów zrównujących prawa par homoseksualnych i małżeństw heteroseksualnych pierwsza para gejów - Michael i Kai Korok - adoptowała dziecko. O decyzji sądu w dzielnicy Berlina Tempelhof-Kreuzberg poinformowała we wtorek agencja dpa.

 • Para gejów zaadoptowała dziecko. Po raz pierwszy w Niemczech

  Tydzień po wejściu w życie przepisów zrównujących prawa par homoseksualnych i małżeństw heteroseksualnych pierwsza para gejów - Michael i Kai Korok - adoptowała dziecko. O decyzji sądu w dzielnicy Berlina Tempelhof-Kreuzberg poinformowała agencja dpa.

 • W Norwegii odbył się pierwszy kościelny ślub pary homoseksualnej

  Od lutego Kościół Ewangelicko-Luterański w Norwegii udziela ślubów również parom homoseksualnym. Pierwsza para skorzystała z tej możliwości tuż po północy - pisze "The Local Norway".

 • Korea Południowa: 3 tys. par powiedziało "tak"

  Ok. 3 tys. par, wyznawców tzw. Kościoła Zjednoczeniowego, znanego także jako sekta Moona, wzięło w sobotę udział w Korei Płd. w zbiorowej ceremonii zaślubin. Kolejne 12 tys. par na całym świecie pobrało się podczas tej uroczystości za pośrednictwem internetu.

 • ​Wielka Brytania: Związki partnerskie nie dla par heteroseksualnych

  Heteroseksualnej brytyjskiej parze sprzeciwiającej się "patriarchalnej naturze małżeństwa" sąd apelacyjny odmówił we wtorek zgody na zawarcie związku partnerskiego. Sędziowie podtrzymali orzeczenie, przyznające prawo do takich związków tylko parom gejowskim.

 • Para pokrzywdzonych w Rimini apeluje o uszanowanie prywatności

  ...przez polityków.  26-letnia Polka i jej partner zostali napadnięci na plaży w Rimini przez czterech mężczyzn pochodzących według włoskich mediów najprawdopodobniej z północnej Afryki. Napastnicy(...) śledztwo zostało wszczęte w niedzielę w kierunku art. 197 par. 3 i 4 Kodeksu karnego (gwałt ze szczególnym okrucieństwem) oraz art. 280 Kodeksu karnego (rozbój) - grozi za to od 5 do 15 lat więzienia.

 • Setki całujących się par na Times Square

  Nowojorski plac Times Square opanowały całujące się pary. Odtwarzając legendarne zdjęcie przedstawiające marynarza i pielęgniarkę w miłosnym uścisku, Amerykanie postanowili uczcić 70. rocznicę zakończenia II wojny światowej.

Zdjęcia na temat: par
Wideo na temat: par
Dyskusje na temat: par