• Informacje na temat:

  parczewska

Artykuły na temat: parczewska
 • Kamil Stoch skoczy w Falun w specjalnym kasku. "Niech wygra dla nas złoto"

  "Ja przygotowałem wizualizację i przedstawiłem projekt do akceptacji, a Kamil powiedział, że tak robimy. To był jego pomysł" - opowiada w rozmowie z Krzysztofem Urbaniakiem wykonawca nowego kasku Kamila Stocha Piotr Parczewski. Przygotował go dla dwukrotnego mistrza olimpijskiego specjalnie na mistrzostwa świata w Falun. "Na kasku jest biało-czerwona mapa, która ma świadczyć, że Kamil podbija świat i serca kibiców, latając w naszych barwach. Niech w Falun leci jak najdalej i wygrywa dla nas...

 • Pożar na Lubelszczyźnie. Płonęło 40 hektarów pól

  Około 40 hektarów słomy oraz zboża płonęło w miejscowości Mosty (woj. lubelskie). Z ogniem walczyło 14 zastępów straży pożarnej. Sytuacja jest już opanowana - informuje TVN2.

 • 13-letni rowerzysta potrącony przez samochód. Nie miał oświetlenia

  Kolejny poważny wypadek z udziałem rowerzysty. W miejscowości Dawidy w Lubelskiem 13-latek, który jechał nieoświetlonym rowerem, został potrącony przez samochód. Chłopiec z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala w Lublinie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 • Bliskie spotkania ze sztuką

  Maria Parczewska i Janusz Byszewski. Kuratorzy Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie - znani przede wszystkim jako twórcy wyjątkowego projektu edukacyjnego Laboratorium Edukacji Twórczej. Podczas swoich...

 • CBŚP rozbiła zorganizowaną grupę złodziei samochodów

  Policjanci lubelskiego CBŚP rozbili grupę przestępczą zajmującą się kradzieżą samochodów - dowiedziała się PAP w CBŚP. Grupa specjalizowała się w kradzieży samochodów, głównie marki Citroen, Peugeot, Ford.

 • Nowych wójtów wybierać będą w niedzielę mieszkańcy gmin Kąkolewnica i Dębowa Kłoda na Lubelszczyźnie. Poprzedni wójtowie utracili stanowiska po skazaniu ich prawomocnymi wyrokami sądowymi.

 • Do tragicznego pożaru doszło wczoraj wieczorem w Sławatyczach (woj. lubelskie). Zginął 50-letni mężczyzna, a jego 16-letni syn w stanie ciężkim znajduje się w szpitalu. Wyniki wstępnych oględzin wskazują, że mogło dojść do zwarcia w jednym z urządzeń elektrycznych. Wersje tę będzie jeszcze weryfikował biegły z zakresu pożarnictwa.

 • Forum Gospodarcze w Lubartowie

  Aktywne pozyskiwanie funduszy europejskich przez przedsiębiorców z terenu powiatu lubartowskiego w latach 2007-13 było tematem przewodnim IX już Lubartowskiego Forum Gospodarczego.

 • Żaden z kandydatów na wójtów gmin Kąkolewnica i Dębowa Kłoda (woj. lubelskie) w niedzielnych przedterminowych wyborach nie otrzymał ponad połowy ważnych głosów. 3 lutego odbędzie się druga tura wyborów.

 • Mieszkańcy gmin Kąkolewnica i Dębowa Kłoda (woj. lubelskie) głosować będą w niedzielę w drugiej turze przedterminowych wyborów wójtów. Poprzedni wójtowie utracili stanowiska po skazaniu ich prawomocnymi wyrokami sądowymi.

Zdjęcia na temat: parczewska
Dyskusje na temat: parczewska