• Informacje na temat:

  pariasi

Artykuły na temat: pariasi
 • Boris Johnson ostro: Rosja stanie się pariasem

  Brytyjski minister spraw zagranicznych Boris Johnson ostro skrytykował we wtorek Rosję za jej działania w Syrii, w tym zwłaszcza bombardowanie celów cywilnych. Wezwał, by światowe mocarstwa w odpowiedzi zareagowały sankcjami.

 • ​"FAZ": Kraje Grupy Wyszehradzkiej stały się pariasami

  W Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech widać nowe poczucie własnej wartości, wynikające zarówno z sukcesów ekonomicznych, jak i przywiązania do tradycyjnych wartości: rodziny, narodu i religii - pisze w czwartek "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

 • "Traktat UE skaże Polskę na rolę pariasa Europy"

  Szef LPR Roman Giertych uważa, że zaakceptowanie przez Polskę Traktatu Reformującego UE w proponowanej obecnie formie sprawi, że będzie ona przez dziesięciolecia pełniła rolę "pariasa Europy". Giertych wezwał prezydenta Lecha Kaczyńskiego do odrzucenie projekt traktatu UE.

 • „Trump jest żenującą postacią i hańbą Ameryki”. Wyciekły e-maile Colina Powella

  Hakerzy udostępnili e-maile byłego szefa dyplomacji USA Colina Powella zawierające krytyczne opinie na temat Donalda Trumpa. CNN podaje, że Powell nazwał go między innymi "narodową hańbą" Ameryki i "międzynarodowym pariasem".

 • Hakerzy udostępnili krytyczne wobec Trumpa maile Colina Powella

  Hakerzy udostępnili maile byłego szefa dyplomacji USA Colina Powella zawierające krytyczne opinie na temat Donalda Trumpa, którego Powell nazwał między innymi "narodową hańbą" Ameryki i "międzynarodowym pariasem" - podała w środę CNN.

 • Ostatni dyktator Europy skorzysta na negocjacjach ws. Ukrainy?

  Do niedawna parias Europy, objęty sankcjami, i - jak sam o sobie mówi - "ostatni dyktator Europy" znalazł się w centrum uwagi, w towarzystwie prezydenta Francji, czy kanclerz Niemiec. Chodzi o białoruskiego prezydenta Aleksandra Łukaszenkę, u którego toczyły się negocjacje w sprawie Ukrainy.

 • Ostatni dyktator Europy skorzysta na negocjacjach ws. Ukrainy

  Do niedawna parias Europy, objęty sankcjami, i - jak sam o sobie mówi - "ostatni dyktator Europy" znalazł się w centrum uwagi, w towarzystwie prezydenta Francji, czy kanclerz Niemiec. Chodzi o białoruskiego prezydenta Aleksandra Łukaszenkę, u którego toczyły się negocjacje w sprawie Ukrainy.

 • ​Czy Rosja to nowy Iran?

  Za każdym razem gdy Rosjanie myślą o Iranie wpadają w zadumę. Niektórzy patrzą na irański system życzliwie, inni go potępiają, ale po niedawnym porozumieniu, które zakłada ograniczenie programu nuklearnego przez Teheran w zamian za zniesienie sankcji ekonomicznych i zwiększenie kontaktów handlowych ze światem zewnętrznym, wielu Rosjan zaniepokojonych coraz bardziej widocznym statusem Moskwy jako międzynarodowego pariasa, zaczęło zadawać sobie pytanie: czy jesteśmy nowym Iranem?

 • Cameron mocno o Libii. Ochrona cywilów "wykonalna"

  "Europa nie może dopuścić, by u jej granic powstała jątrząca się rana w postaci państwa będącego międzynarodowym pariasem" - mówił premier Wlk. Brytanii.

 • Niemiecka prasa: Putin boi się prawdy o zestrzeleniu samolotu

  Niemiecka prasa w bardzo ostrych słowach krytykuje postawę prezydenta Rosji i jego komentarze wygłaszane w sprawie katastrofy malezyjskiego boeinga z 298 osobami na pokładzie. "Putin boi się prawdy. Chce grać dalej w grę polegającą na przemocy i dezinformacji - alarmuje "Stuttgarter Zeitung". - Zaostrzenie sankcji to "jedyny język, jaki rozumie wyrafinowany ideolog" Putin" - dodaje "Die Welt". "Prezydent Rosji może wkrótce zostać zdemaskowany jako zwykły ojciec chrzestny terroryzmu, jako...

Dyskusje na temat: pariasi