• Informacje na temat:

  parodia

Artykuły na temat: parodia
 • PO, czyli Parodia Opozycji

  Ogłaszam tak zwaną „totalną opozycję” Strefą Wolną Od Rozumu. Jestem komentatorem politycznym, chwalić Boga, od 27 lat, przez cały ten czas obserwowałem wnikliwie politykę nie tylko krajową, ale takich pajaców jak Schetyna, Petru i ich podwładni, ani takich rozhisteryzowanych idiotów jak Jarosław Kurski, Lis czy Morozowski, z ręką na sercu, nigdy jeszcze nie widziałem.

 • Parodia mszy na Paradzie Równości? „Wydarzenia mają znamiona bluźnierstwa”

  Warszawskimi ulicami przeszła Parada Równości. Na trasie marszu Szymon Niemiec, który jest byłym biskupem Zjednoczonego Ekumenicznego Kościoła Katolickiego w Polsce odprawił nabożeństwo ekumeniczne. Niektórzy uznali to za parodię katolickiej mszy.

 • Zobacz parodię "50 twarzy Grey'a"

  ..."Pięćdziesiąt twarzy Blacka" to parodia przeboju na podstawie bestsellerowej książki E.L. James. Film trafi do kin 29 stycznia. W obsadzie zobaczymy gwiazdy komediowych hitów takich jak "Kac Vegas" i "Druhny" oraz Jane Seymour, czyli niezapomnianą serialową Doktor Quinn.

 • Hit internetu: Parodia najsłynniejszej telewizyjnej wpadki - z perspektywy mamy

  Ekspertka karmi dziecko, prasuje, gotuje, czyści toaletę, rozbraja bombę, a na koniec szuka mężowi brakującej skarpetki. Tak można w skrócie opisać parodię najsłynniejszej w ostatnich dniach telewizyjnej wpadki. Ta przeróbkach podbija teraz internet.

 • Parodia „Hello” Adele w wykonaniu… świnki Piggy

  Piosenka „Hello” Adele – jeden z największych hitów na listach przebojów w ostatnich tygodniach – doczekała się już wielu parodii. Teraz jednak w rolę piosenkarki wcieliła się sama świnka Piggy z Muppetów.

 • Szwecja: Rosyjska parodia referendum

  "Oszustwo wyborcze pod groźbą broni" - takim tytułem największy szwedzki dziennik "Dagens Nyheter" opatruje komentarz redakcyjny poświęcony tzw. referendum na wschodniej Ukrainie.

 • Komentarze po debacie. Tymochowicz: Parodia debaty

  ...- Nie odebrałem tego dobrze. Jestem bardzo rozczarowany i szczerze żałuję, że zmarnowałem ponad godzinę mojego czasu na absurdalną przepychankę, która bardziej kojarzyła się z kucharkami z bazaru niż z poważnymi kandydatami na prezydenta. Ja bym postulował, żeby nie nazywać tego spotkania debatą. To była parodia debaty - uważa Piotr Tymochowicz. To była druga, i ostatnia, debata przed drugą...

 • "Gazeta Wyborcza": Facebook "Bronka" i selfie Dudy. Parodia i nuda

  Jak wygląda internetowa kampania wyborcza kandydatów na prezydenta? Specjaliści nie mają wątpliwości: to wiejąca nudą parodia.

 • Polska parodia zwiastuna "Szybkich i wściekłych 7" podbija internet

  Nieco ponad 2-minutowy filmik to parodia trailera siódmej części kinowego hitu "Szybcy i Wściekli", który do kin wejdzie w najbliższy piątek. Produkcja to dzieło polskiego YouTubera Cyber Mariana. Historia opowiada o akcji odzyskiwania... traktora. Filmem zachwycone są przede wszystkim brytyjskie portale. "Zapomnijcie o Szybkich i Wściekłych 7. Chcemy oglądać polską parodię!" - pisze na...

 • Debata Duda - Komorowski. "To była parodia, dość żałosne widowisko"

  Nie odebrałem tego dobrze. Jestem bardzo rozczarowany i szczerze żałuję, że zmarnowałem ponad godzinę mojego czasu na absurdalną przepychankę, która bardziej kojarzyła się z kucharkami z bazaru niż z poważnymi kandydatami na prezydenta. Ja bym postulował, żeby nie nazywać tego spotkania debatą. To była parodia debaty - uważa Piotr Tymochowicz To była druga, i ostatnia, debata przed drugą...

Zdjęcia na temat: parodia
Wideo na temat: parodia
Dyskusje na temat: parodia