• Informacje na temat:

  partia pracy

Artykuły na temat: partia pracy
 • ​Wielka Brytania: Rosną notowania Partii Pracy

  Rządząca na Wyspach Partia Konserwatywna pozostaje liderem sondaży przed wyborami parlamentarnymi, które odbędą się 8 czerwca, jednak przewaga nad Partią Pracy maleje.

 • Poseł Partii Pracy zawieszony w wyniku skandalu seksualnego

  Brytyjska opozycyjna Partia Pracy poinformowała o zawieszeniu 76-letniego posła Kelvina Hopkinsa w reakcji na doniesienia o tym, że miał on dopuścić się niewłaściwego zachowania wobec młodszej o prawie 50 lat partyjnej aktywistki.

 • Wielka Brytania: Znaczna przewaga konserwatystów nad Partią Pracy

  Według sondażu instytutuYouGov, przeprowadzonego już po ogłoszeniu przez premier Wielkiej Brytanii Theresę May przedterminowych wyborów, rządząca obecnie Partia Konserwatywna ma znaczną przewagę nad Partią Pracy - poinformował dziennik "The Times".

 • Wielka Brytania: Jeremy Corbyn ponownie wybrany na lidera Partii Pracy

  Dotychczasowy lider opozycyjnej brytyjskiej Partii Pracy Jeremy Corbyn został w sobotę ponownie wybrany na stanowisko szefa ugrupowania, pokonując w przedterminowych wyborach Owena Smitha. 67-letni polityk uzyskał prawie 62 proc. głosów członków partii.

 • Zwrot ws. Brexitu? Ważny głos lidera Partii Pracy

  Jeremy Corbyn - lider opozycyjnej brytyjskiej Partii Pracy - powiedział w wywiadzie dla czasopisma "Sunday Mirror", że laburzyści będą próbować zablokować negocjacje o wyjściu Wielkiej Brytanii z UE, jeśli rząd nie zgodzi się na żądania jego partii warunkujące Brexit.

 • Posłowie Partii Pracy wyrazili wotum nieufności Jeremy'emu Corbynowi

  ...​Posłowie Partii Pracy przewagą 172 do 40 głosów wyrazili wotum nieufności swemu przywódcy, Jeremy’emu Corbynowi. Wynik głosowania nie jest jedna wiążący dla ugrupowania, a Corbym odmówił ustąpienia ze stanowiska.

 • ​Wielka Brytania: Lider Partii Pracy nie wyklucza kolejnych wyborów w tym roku

  Lider opozycyjnej Partii Pracy Jeremy Corbyn ocenił w niedzielę, że sytuacja polityczna po czwartkowych wyborach parlamentarnych jest "chaotyczna". Podkreślił, że jest "całkiem możliwe", że w ciągu najbliższych miesięcy Brytyjczycy będą musieli ponownie pójść do urn.

 • Kim jest nowy lider brytyjskiej Partii Pracy?

  ...66-letni poseł z północnego Londynu Jeremy Corbyn został w sobotę ogłoszony nowym liderem brytyjskiej Partii Pracy, zdobywając ponad 59 proc. głosów w pierwszej rundzie głosowania. W procesie wyboru wzięło udział ponad 420 tys. sympatyków ugrupowania.

 • Spada poparcie dla Partii Konserwatywnej

  Pięć sondaży opublikowanych z soboty na niedzielę wskazało na zmniejszającą się przewagę rządzącej Partii Konserwatywnej nad opozycyjną Partią Pracy na mniej niż dwa tygodnie przed wyborami parlamentarnymi w Wielkiej Brytanii.

 • ​Tony Blair o sytuacji w Partii Pracy: Tragedia

  Były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair po raz pierwszy skrytykował kierunek obrany przez Partię Pracy - macierzyste ugrupowanie Blaira - pod przewodnictwem Jeremy'ego Corbyna.

Zdjęcia na temat: partia pracy
Wideo na temat: partia pracy
 • Adrian Zandberg nieoczekiwaną gwiazdą debaty wyborczej. Kim jest polityk partii Razem?

  z telewizyjnego studia Zandberg. Nieoczekiwany sukces może być dla ugrupowania szansą na zaistnienie w świadomości obywateli. W dotychczasowych sondażach partię Razem, określającą się jako partia socjalistyczna(...) członkiem tego gremium. Otwiera także warszawską listę Razem. W przeszłości działał w Unii Pracy, z którą rozstał się, gdy ta, nawiązała bliską współpracę z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Zawodowo zajmuje

 • Wiceszef MSWiA: Ja nie bankietowałem. Prezes Kaczyński moblizuje nas do bardziej wytężonej pracy

  "Ja nie bankietowałem - pan prezes Kaczyński mobilizuje nas do bardziej wytężonej pracy, realizacji planu Prawa i Sprawiedliwości" - mówi w rozmowie z Marcinem Zaborskim wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński, odnosząc się do słów szefa PiS, który apelował do członków partii o zakończenie "świętowania po wyborczym zwycięstwie". Pytany o wymianę wojewodów w regionach

 • Kaczyński: Panie prezydencie, melduję wykonanie zadania

  "Lech Kaczyński pokazał, że oddanie Polsce, ludziom pracy, to coś, co przekonywało rodaków.  Musimy o nim pamiętać.  Panie prezydencie, melduję wykonanie zadania" - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Według sondażu Ipsos dla TVN24, jego partia zdecydowanie wygrała wybory parlamentarne.

Dyskusje na temat: partia pracy