• Informacje na temat:

  partia x

Artykuły na temat: partia x
 • Powstanie Śląska Partia Regionalna?

  Śląskiej Partii Regionalnej, np. w lepszy wynik w wyborach do sejmiku wojewódzkiego niż obecne cztery mandaty RAŚ odpowiedział, że to możliwe. "Śląska Partia Regionalna jest potrzebna - i w jakimś(...) Śląska Partia Regionalna jest potrzebna, ponieważ "jest potrzebny głos emancypującego się regionu, głos peryferii, która upomina się o swoje prawa i nie chce być traktowana kolonialnie przez polityczne...

 • "Rozpadająca się partia". Działacze Nowoczesnej przechodzą do partii Petru

  Około 40 byłych działaczy Nowoczesnej z zachodniopomorskich struktur tej partii zasili szeregi Teraz! - nowego ugrupowania Ryszarda Petru i Joanny Scheuring-Wielgus - poinformowała była już członkini zarządu regionu Ewelina Stach.

 • Partia Chłopska jednak bez Renaty Beger?

  Założona przez byłych działaczy Samoobrony Partia Chłopska (PCh) rozmawia "z większymi partiami" o wspólnym starcie w wyborach samorządowych - poinformował PAP szef partii, były poseł Samoobrony, Krzysztof Filipek. Za rok jego partia chce już samodzielnie walczyć o mandaty w parlamencie. W jej szeregach odnajdziemy między innymi byłą poseł Samoobrony Danutę Hojarską. Nie jest pewnym, czy do...

 • Ryszard Petru założył nową partię "Teraz!"

  Byli politycy Nowoczesnej Ryszard Petru i Joanna Scheuring-Wielgus założyli nowe ugrupowanie. Nowa partia nosi nazwę Teraz!

 • ​Grecja: Janis Warufakis założył nową partię

  MeRA25, czyli Front Nieposłuszeństwa Europejskiego Realisty, ma być częścią założonego przez Warufakisa paneuropejskiego ruchu DiEM25. Warufakis oświadczył, że chce "wyzwolenia Grecji z długów", a także "nieposłuszeństwa wobec niekompetentnych pseudotechnokratów, którzy wysługują się interesom oligarchii". Jego partia zamierza wystartować zarówno w wyborach do Parlamentu Europejskiego, jak...

 • Śląska Partia Regionalna podziękowała za współpracę szefowi Związku Górnośląskiego i jednemu z pomysłodawców powołania partii Grzegorzowi Frankiemu. Powodem jest jego zaangażowanie w działalność PO – właśnie został wiceprzewodniczącym jej katowickich struktur.

 • Delegalizacja Partii Razem? Jest decyzja prokuratury

  ...skierowania przez Prokuratora Generalnego wniosku do Trybunału Konstytucyjnego o delegalizację partii politycznej Partia Razem, o co wnosili prezesi Stowarzyszenia Koliber i Młoda Prawica".

 • Niemcy: Powstała antyislamska partia

  Na bazie antyislamskiego ruchu społecznego Pegida powstała nowa niemiecka partia polityczna - Wolnościowa Bezpośredniodemokratyczna Partia Ludowa (FDDV) - poinformował w poniedziałek w Dreźnie lider Pegidy Lutz Bachmann.

 • Spada poparcie dla Partii Konserwatywnej

  ...laburzystami. Zdaniem wielu komentatorów wskazywało to na możliwość osiągnięcia wyniku wyborczego lepszego od lub porównywalnego ze zwycięstwami Tony'ego Blaira w 1997 roku, którego Partia Pracy zdobyła 419 z 659 mandatów i Margaret Thatcher z 1983 roku, której Partia Konserwatywna uzyskała 397 z 650 miejsc w parlamencie. Według obecnej prognozy serwisu Electoral Calculus, May może liczyć nawet na...

 • ​Kornel Morawiecki zakłada nową partię

  Wolni i Solidarni - tak będzie się nazywać nowa partia, której założycielem jest Kornel Morawiecki. "To prawda, powstaje nowa partia pod moim kierownictwem" - potwierdził w rozmowie z portalem Niezalezna.pl Kornel Morawiecki.

Zdjęcia na temat: partia x
 • W uroczystości zaprzysiężenia nowego prezydenta wzięli udział pierwszy sekretarz Partii Socjalistycznej, Martine Aubry i jej mąż Jean-Louis Brochen
Wideo na temat: partia x
 • "Partia Jarosława Kaczyńskiego to pożyteczni idioci"

  Partia Jarosława Kaczyńskiego boi się Rosji, histeryzuje, a Rosja właśnie tego chce, żeby sąsiedzi się jej bali. PiS to pożyteczni idioci, odgrywają taką rolę, jakiej oczekuje od nich Moskwa"- mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Roman Kuźniar. Ich nie trzeba prowokować.

 • "Nie, nie to było powiedziałbym oczywiste dla każdego, kto uczestniczył i mocniej się angażował. Pierwsze mieliśmy informacje... no proszę pamiętać, że Polska była inna, że ta Polska Zjednoczona Partia była jednak podzielona" - mówi Władysław Frasyniuk o tym, czy Solidarność spodziewała się stanu wojennego.

 • Ryszard Kalisz: Gdyby Napieralski pozostał szefem SLD, to byłaby kompromitacja

  mieć odwagę podjęcia ważnych decyzji. Każda partia ma swój koniec" - mówi Kalisz.

Dyskusje na temat: partia x