• Informacje na temat:

  parys

Artykuły na temat: parys
 • MSZ tłumaczy słowa Jana Parysa o Ukrainie. "Wypowiedź wyrwana z kontekstu"

  ...​Nie będzie konsekwencji za lekkomyślne słowa szefa biura politycznego ministra spraw zagranicznych. "Wypowiedź została wyrwana z kontekstu" - usłyszał w resorcie reporter RMF FM. Przypomnijmy, że Jan Parys podczas spotkania tzw. Klubu Ronina powiedział między innymi, że "nie jest tak, że istnienie Ukrainy jest niezbędnym warunkiem istnienia wolnej Polski".

 • ​Ważny urzędnik MSZ: Istnienie Ukrainy nie jest niezbędne dla wolnej Polski

  Wypowiedź Jana Parysa, szefa gabinetu politycznego ministra spraw zagranicznych, wywołała burzę.

 • Gigantyczne nieporozumienie - tak o zamieszaniu wokół rzekomego szpiega w otoczeniu Jarosława Kaczyńskiego mówi minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Doniesienie Jana Parysa o agencie z Kancelarii Premiera trafi do prokuratury wojskowej.

 • Jana Parysa i Jerzego Szmajdzińskiego, zastępcę przewodniczącego sejmowej Komisji Obrony Narodowej. Barbara Górska : Obchody drugiej rocznicy członkostwa Polski w NATO przypominają kolejne narodowe(...) polityków, bo w przededniu takiego święta podejmują ważne decyzje. Barbara Górska : Jan Parys był pierwszym cywilnym ministrem obrony w dziejach III RP. Czy są powody dla hucznego święta? Jan Parys...

 • Szef gabinetu Waszczykowskiego: Istnienie Ukrainy nie jest warunkiem istnienia wolnej Polski

  ...​Kontrowersyjne słowa szefa gabinetu ministra spraw zagranicznych. W trakcie spotkania dyskusyjnego w Klubie Ronin, Jan Parys stwierdził, że "Ukraina potrzebuje Polski, a Polska bez Ukrainy sobie znakomicie poradzi".

 • Jan Parys musi zwrócić Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie 130 tysięcy złotych wraz z odsetkami - orzekł sąd okręgowy w Warszawie. Nieprawidłowości w Fundacji, której Parys był wiceszefem, wykryła przed 4 laty Najwyższa Izba Kontroli.

 • Jan Parys nie jest już wiceszefem zarządu Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie. Resort skarbu, który nadzoruje pracę fundacji i który odwołał Parysa, nie podał przyczyn jego dymisji. Prawdopodobnie wiąże się to skandalem związanym z premiami, jakie nielegalnie przyznały sobie władze fundacji.

 • Bezdomny pies stracił nos. Naukowcy stworzyli dla niego protezę

  Po tym, jak wpadł we wnyki, stracił przednią łapę i nos. Teraz odzyskał… nos! Specjalnie dla Parysa, bezdomnego psa, łódzcy naukowcy stworzyli protezę, biorąc pod uwagę indywidualne wymiary pyska zwierzaka.

 • Ostra odpowiedź na list b. szefów MON. "To próba przykrycia zaniedbań"

  Byli ministrowie obrony, którzy w opublikowanym w weekend liście domagali się dymisji obecnego szefa MON Antoniego Macierewicza, próbują ukryć swoje wieloletnie rażące zaniedbania - napisali w odpowiedzi m.in. szef MSZ Witold Waszczykowski i były szef MON Jan Parys.

 • "List byłych szefów MON to próba przykrycia zaniedbań"

  Byli ministrowie obrony, którzy w opublikowanym w weekend liście domagali się dymisji obecnego szefa MON Antoniego Macierewicza, próbują ukryć swoje wieloletnie rażące zaniedbania - napisali w poniedziałek w odpowiedzi m.in. szef MSZ Witold Waszczykowski i b. szef MON Jan Parys.

Zdjęcia na temat: parys