• Informacje na temat:

  pasierb

Artykuły na temat: pasierb
 • Lider Ku Klux Klanu zamordowany. Aresztowano jego żonę i pasierba

  Jeden z liderów Ku Klux Klanu został zamordowany. Jego ciało znaleziono nad rzeką Missouri. W związku ze śmiercią aresztowano żonę lidera organizacji rasistowskiej i jego pasierba.

 • Wykorzystywał córkę i pasierba

  Wrocławska prokuratura postawiła 41- letniemu Sławomirowi R. z Wrocławia zarzuty obcowania płciowego z 2,5-letnią córką i 8-letnim pasierbem.

 • Ojczym Tuska zachwycony swym pasierbem

  ...- Jest pochłonięty swoimi obowiązkami. Ale dla swojej matki znajdzie czas zawsze - ojczym Donalda Tuska zachwyca się swym pasierbem. "Super Express" jako pierwszy dotarł do pana Wacława, czyli drugiego męża Ewy Tusk (74 l.), matki szefa rządu. Obu panów - Wacława i Donalda - reporterzy gazety spotkali pod gdańskim szpitalem, gdzie wspólnie odwiedzali chorą seniorkę rodu. Wacek - bo tak na swojego...

 • Gawłowski: Nie mam apartamentu w Chorwacji

  Nie mam apartamentu w Chorwacji - powiedział w piątek Stanisław Gawłowski (PO). Dodał, że zgodnie z aktem notarialnym właścicielami nieruchomości są teściowie jego pasierba, którzy przekazali ją w prezencie swej córce i jej mężowi. Śledztwo w tej sprawie poseł uważa za "efekt nagonki PiS".

 • W nieustalonych jeszcze okolicznościach, osiemnastoletni pasierb ugodził nożem w klatkę piersiowa swoją macochę.

 • Zarzuty dla osób powiązanych z posłem Gawłowskim

  Piotrowi i Halinie K. - teściom pasierba posła Stanisława Gawłowskiego - prokuratura postawiła zarzuty związane z domem w Chorwacji, którego są właścicielami - dowiedziała się w piątek PAP. Zarzuty postawiono też Bogdanowi K. podejrzanemu o wręczenie łapówki Gawłowskiemu.

 • Przykuwał 10-latka łańcuchem do łóżka, bił go pasem. Chłopiec uciekł i zaalarmował sąsiadów

  ...​Na Ukrainie w regionie Ługańska policja zatrzymała mężczyznę, który znęcał się nad swoim pasierbem. Przykuwał 10-latka łańcuchem do łóżka i bił go pasem. Chłopiec uciekł i zaalarmował sąsiadów.

 • Nowe zarzuty w aferze wokół Stanisława Gawłowskiego. Chodzi o apartament w Chorwacji

  ...​Są nowe zarzuty dla teściów pasierba posła PO Stanisława Gawłowskiego, aresztowanego w zachodniopomorskiej aferze melioracyjnej - dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM. Halina i Piotr K. usłyszeli je w związku z apartamentem w Chorwacji, którego mieli być właścicielami. Prokuratura ustaliła, że ta nieruchomość w rzeczywistości należała do sekretarza generalnego Platformy.

 • Fedra tylko dla dorosłych

  Fedra, żona Tezeusza, bez wzajemności zakochana w swym pasierbie Hipolicie, oskarża go o próbę uwiedzenia.

 • Pomogliśmy zdobyć rentę dla Mariusza

  Mówiłem, że się uda! - krzyknął wchodząc wczoraj do naszej redakcji ojczym Mariusza Zarzyckiego z Tarnobrzega, który przez ponad rok walczył o odebraną pasierbowi rentę.

Zdjęcia na temat: pasierb
Dyskusje na temat: pasierb