• Informacje na temat:

  pasja

Artykuły na temat: pasja
 • Maciej Kot: Rajdy? To moja życiowa pasja

  .... Rajdy to obok skoków twoja druga życiowa pasja? Tak, ja ogólnie pasjonuję się sportem. Każdy sport jest ciekawy. Może nie wszystkie oglądam i nie we wszystkich jestem asem, jeśli chodzi...

 • Wino - pasja sportowców

  Sport i alkohol. Na temat tych teoretycznie wykluczających się światów można by napisać opasłą książkę pełną anegdot, a i tak tematu nie udałoby się wyczerpać. Sportowcy, szukający pomysłu na swoje życie po zakończeniu kariery, decydują się na różne rodzaje biznesu. Kilku z nich nie jest obca uprawa winorośli. Dla wszystkich to jednak nie praca, a kolejna pasja.

 • Pasja nagrodzona

  Rafał Mościcki w imieniu Stowarzyszenia "Opolskie Lamy" odebrał w trakcie spotkania organizacji pozarządowych "Opolską Niezapominajkę 2010" - nagrodę przyznawaną dla najlepszej organizacji pozarządowej województwa opolskiego.

 • Tomasz Iwan: Golf to pasja

  Tomasz Iwan - były piłkarz a obecnie dyrektor piłkarskiej reprezentacji Polski od kilku lat każdą wolna chwilę stara się spędzać na polu golfowym. Jak golf stał się jego życiową pasję i jak samemu zacząć przygodę z tą dyscypliną sportu. Z Tomaszem Iwanem rozmawiał o tym Patryk Serwański.

 • Pasja mateuszowa Bacha

  Pasja według św. Mateusza - jedno z dzieł fundamentalnych, tworzących podwaliny naszej kultury zabrzmi w najbliższą niedzielę 17 kwietnia w Filharmonii Krakowskiej. Koncert w wykonaniu Capelli Cracoviensis rozpocznie się o godz. 18:00.

 • Pasja skakania

  Mateusz Jaworski, Hubert Raus, Igor Więckowski i Paweł Włodarski uczą się w III klasie ZSP nr 1 im. ks. S. Konarskiego w Jędrzejowie (Świętokrzyskie) o profilu technik informatyk. Pasją ostatnich miesięcy stał się dla nich jumpstyle.

 • Zobacz nowy mural w Warszawie! "To mural z ludzkimi pasjami!"

  Na warszawskim Powiślu powstał mural inspirowany ludzkimi pasjami. Jego autorem jest Niebieski, bohater programu „Pasja - sposób na życie”, polskiej produkcji. Mural można podziwiać przy ul. Przemysłowej w Warszawie...

 • W Lądku-Zdroju posłuchasz historii tych, dla których góry są największą życiową pasją

  Podczas pierwszej edycji festiwalu gościem był najwybitniejszy polski himalaista, Andrzej Zawada. Od tamtej pory pod jego patronatem co roku spotykają się inspirujący ludzie, których łączy jedno – wyjątkowa pasja i miłość do gór. XXII Festiwal Górski w Lądku-Zdroju, który rozpocznie się 21 i potrwa do 24 września będzie niepowtarzalną okazją, aby poznać i posłuchać niesamowitych historii tych...

 • Widzowie zainaugurowanego w Pile (Wielkopolska) 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Rodzinnych "Teatr - pasja rodzinna" będą mieli okazję obejrzeć 13 przedstawień teatralnych z udziałem wielu znanych aktorów. Festiwal potrwa do 30 listopada.

 • Do 17 maja w siedzibie Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. 3 Maja 27/31) prezentowana jest wystawa fotograficzna pt. "Gdynia - Moja Pasja".

Zdjęcia na temat: pasja
Wideo na temat: pasja
Dyskusje na temat: pasja