• Informacje na temat:

  pastor

Artykuły na temat: pastor
 • ​Turcja: Pastor Brunson usłyszał wyrok

  Turecki sąd skazał w piątek amerykańskiego pastora Andrew Brunsona na trzy lata więzienia, a następnie zwolnił go z aresztu domowego, zaliczając dotychczasowy pobyt w areszcie na poczet kary pozbawienia wolności.

 • Włochy: Zabójstwo pastora-pedofila. To mógł być samosąd

  Włoska policja zatrzymała dwóch podejrzanych w sprawie zabójstwa pastora. Duchowny Giuseppe Matarazzo został zastrzelony miesiąc po tym, jak wyszedł z więzienia po odbyciu kary za pedofilię.

 • Amerykański pastor przed tureckim sądem. Chodzi o terroryzm

  Zatrzymanie Andrew Brunsona oskarżonego o działalność terrorystyczną w 2016 r. wywołało spore napięcie na linii Turcja - USA. O sprawie znów będzie głośno, bo właśnie ruszył proces amerykańskiego pastora.

 • Francja: Zarzuty dla polskiego konsula ws. zabójstwa H. Pastor

  Kary dożywotniego więzienia dla Wojciecha J., który zlecił zamordowanie swojej teściowej, monakijskiej miliarderki Helene Pastor i jej szofera, zażądał w piątek prokurator w procesie toczącym się w sądzie przysięgłych w departamencie Delty Rodanu we Francji.

 • Erdogan proponuje USA wymianę Gulena na pastora Brunsona

  Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan zaproponował USA wymianę islamskiego kaznodziei Fethullaha Gulena, od lat mieszkającego w Pensylwanii i oskarżanego przez Ankarę o przygotowanie puczu z lipca 2016 r., na przetrzymywanego w Turcji pastora Andrew Brunsona.

 • Caine jako złodziej. Crowe jako pastor. Filmowe premiery tygodnia

  Michael Caine w roli króla złodziei. Russell Crowe i Nicole Kidman jako pastor i jego żona. W Londynie odbyła się premiera filmu "King of Thieves" o londyńskim skoku stulecia. A na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto widzowie jako pierwsi zobaczyli długo oczekiwany, oparty na faktach film "Boy erased".

 • Oskarżony o kradzież dzieci pastor stanie przed sądem

  W piątek doszło do ekstradycji mieszkającego w Wielkiej Brytanii pastora oskarżanego o kradzież dzieci. Gilbert Deya został przekazany władzom Kenii – podaje AFP.

 • Kanadyjski pastor skazany na dożywocie w Korei Północnej za "próbę obalenia władzy". Północnokoreański sąd najwyższy wydał wyrok w sprawie duchownego, który został zatrzymany na początku tego roku.

 • ​Wojciech Pastor: Nie należałem do najbliższych współpracowników małżeństwa P.

  Nie należałem do najbliższych współpracowników Katarzyny i Marcina P., choć mogło to tak wyglądać; działalność Amber Gold nie budziła moich wątpliwości, a ewentualne tłumaczenia zarządu były naprawdę logiczne - mówił b. pracownik tej spółki Wojciech Pastor we wtorek przed komisją śledczą.

 • Pastor kandydatem na prezydenta Wenezueli. "Chcę przynieść Jezusa narodowi"

  ...​Mało znany pastor ewangelicki będzie kandydował na prezydenta Wenezueli w najbliższych wyborach - poinformował Reuters w niedzielę. Kandydatura ta pokazuje wzrastający wpływ religii na politykę latynoamerykańską - pisze w komentarzu agencja Reutera. "Chcę uczynić ten naród wspaniałym. Chcę przynieść mu Jezusa, ponieważ Jezus czci serce każdego wierzącego" - powiedział Javier Bertucci...

Zdjęcia na temat: pastor
Wideo na temat: pastor
 • Pastor z cudzym sercem, da ślub siostrze dawcy

  Dwa lata temu James Murphy ciężko zachorował. Jedynym ratunkiem był przeszczep serca. Dawcą okazał się 32-letni Ricky Mata, który zmarł z powodu ciężkiego urazu mózgu. Kilka miesięcy po przeszczepie rodzina Maty postanowiła poznać Murphy'ego. Siostra Maty, Jeanette, pamięta, że od razu się polubili. Murphy jest pastorem w kościele dla motocyklistów w Mexii. Jeanette w ten weekend bierze ślub. Gdy

 • Strzelanina w kościele w Karolinie Południowej. 9 osób nie żyje

  w centrum Charleston, zabijając m.in. pastora. Policja ustala szczegóły przebiegu krwawego incydentu.

 • Chory na raka chłopiec spełnił swoje marzenie - zobaczył mecz Ligi Mistrzów

  Chory na raka 13-letni Matthew Bailey z Karoliny Północnej za namową pastora postanowił zrobić listę spraw i rzeczy, które chciałby jeszcze zrobić lub zobaczyć. Wśród nich znalazło się marzenie, by - na żywo, podczas rozgrywek Final Four - obejrzeć największe amerykańskie gwiazdy koszykówki. Kiedy chłopiec opublikował listę życzeń w internecie, szybko znaleźli się ludzie, którzy postanowili mu