• Informacje na temat:

  pastor

Artykuły na temat: pastor
 • Erdogan proponuje USA wymianę Gulena na pastora Brunsona

  Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan zaproponował USA wymianę islamskiego kaznodziei Fethullaha Gulena, od lat mieszkającego w Pensylwanii i oskarżanego przez Ankarę o przygotowanie puczu z lipca 2016 r., na przetrzymywanego w Turcji pastora Andrew Brunsona.

 • Oskarżony o kradzież dzieci pastor stanie przed sądem

  W piątek doszło do ekstradycji mieszkającego w Wielkiej Brytanii pastora oskarżanego o kradzież dzieci. Gilbert Deya został przekazany władzom Kenii – podaje AFP.

 • Kanadyjski pastor skazany na dożywocie w Korei Północnej za "próbę obalenia władzy". Północnokoreański sąd najwyższy wydał wyrok w sprawie duchownego, który został zatrzymany na początku tego roku.

 • ​Wojciech Pastor: Nie należałem do najbliższych współpracowników małżeństwa P.

  Nie należałem do najbliższych współpracowników Katarzyny i Marcina P., choć mogło to tak wyglądać; działalność Amber Gold nie budziła moich wątpliwości, a ewentualne tłumaczenia zarządu były naprawdę logiczne - mówił b. pracownik tej spółki Wojciech Pastor we wtorek przed komisją śledczą.

 • Pastor homoseksualista w związku partnerskim? Szkotom to nie przeszkadza

  Protestancki Kościół Szkocji zmienia stanowisko wobec homoseksualnych księży. Jego Generalne Zgromadzenie zezwoliło na umieszczanie na stanowiskach pastorów, którzy są zalegalizowanych związkach partnerskich.

 • Łódzkim radnym z ramienia Platformy Obywatelskiej został pochodzący z Nigerii pastor John Abraham Godson. To pierwszy czarnoskóry radny w historii łódzkiego magistratu.

 • Zabił człowieka - teraz jest pastorem

  Był gangsterem. Jako nastolatek zabił człowieka. W więzieniu spędził kilka dobrych lat życia. Dzisiaj jest jednak pastorem Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej.

 • Dziewięć osób zginęło w niedzielę na Bahamach w katastrofie niewielkiego samolotu, który rozbił się na wyspie Wielka Bahama. Wśród ofiar jest znany bahamski pastor Myles Munroe i jego żona - poinformowała policja.

 • Pastor podejrzany o molestowanie dziewczynek

  Stanisław K., który - jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do śledztwa - jest pastorem jednego z kościołów chrześcijańskich w Żychlinie (woj. łódzkie), usłyszał zarzuty doprowadzenia dwóch sióstr w wieku 8 i 9 lat do "poddania się innym czynnościom seksualnym". - Podczas przesłuchania w prokuraturze mężczyzna nie przyznał się do zarzucanych przestępstw - powiedział...

 • Krzysztof Pastor został nowym dyrektorem baletu w Teatrze Wielkim - poinformował dyrektor Teatru Wielkiego- Opery Narodowej Waldemar Dąbrowski podczas konferencji prasowej, która odbyła się w środę w gmachu teatru w Warszawie.

Zdjęcia na temat: pastor
Wideo na temat: pastor
 • Pastor z cudzym sercem, da ślub siostrze dawcy

  Dwa lata temu James Murphy ciężko zachorował. Jedynym ratunkiem był przeszczep serca. Dawcą okazał się 32-letni Ricky Mata, który zmarł z powodu ciężkiego urazu mózgu. Kilka miesięcy po przeszczepie rodzina Maty postanowiła poznać Murphy'ego. Siostra Maty, Jeanette, pamięta, że od razu się polubili. Murphy jest pastorem w kościele dla motocyklistów w Mexii. Jeanette w ten weekend bierze ślub. Gdy

 • Strzelanina w kościele w Karolinie Południowej. 9 osób nie żyje

  w centrum Charleston, zabijając m.in. pastora. Policja ustala szczegóły przebiegu krwawego incydentu.

 • Chory na raka chłopiec spełnił swoje marzenie - zobaczył mecz Ligi Mistrzów

  Chory na raka 13-letni Matthew Bailey z Karoliny Północnej za namową pastora postanowił zrobić listę spraw i rzeczy, które chciałby jeszcze zrobić lub zobaczyć. Wśród nich znalazło się marzenie, by - na żywo, podczas rozgrywek Final Four - obejrzeć największe amerykańskie gwiazdy koszykówki. Kiedy chłopiec opublikował listę życzeń w internecie, szybko znaleźli się ludzie, którzy postanowili mu

Dyskusje na temat: pastor