• Informacje na temat:

  pastor

Artykuły na temat: pastor
 • ​Turcja: Pastor Brunson usłyszał wyrok

  Turecki sąd skazał w piątek amerykańskiego pastora Andrew Brunsona na trzy lata więzienia, a następnie zwolnił go z aresztu domowego, zaliczając dotychczasowy pobyt w areszcie na poczet kary pozbawienia wolności.

 • Amerykański pastor przed tureckim sądem. Chodzi o terroryzm

  Zatrzymanie Andrew Brunsona oskarżonego o działalność terrorystyczną w 2016 r. wywołało spore napięcie na linii Turcja - USA. O sprawie znów będzie głośno, bo właśnie ruszył proces amerykańskiego pastora.

 • Francja: Zarzuty dla polskiego konsula ws. zabójstwa H. Pastor

  Kary dożywotniego więzienia dla Wojciecha J., który zlecił zamordowanie swojej teściowej, monakijskiej miliarderki Helene Pastor i jej szofera, zażądał w piątek prokurator w procesie toczącym się w sądzie przysięgłych w departamencie Delty Rodanu we Francji.

 • Erdogan proponuje USA wymianę Gulena na pastora Brunsona

  Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan zaproponował USA wymianę islamskiego kaznodziei Fethullaha Gulena, od lat mieszkającego w Pensylwanii i oskarżanego przez Ankarę o przygotowanie puczu z lipca 2016 r., na przetrzymywanego w Turcji pastora Andrew Brunsona.

 • Caine jako złodziej. Crowe jako pastor. Filmowe premiery tygodnia

  Michael Caine w roli króla złodziei. Russell Crowe i Nicole Kidman jako pastor i jego żona. W Londynie odbyła się premiera filmu "King of Thieves" o londyńskim skoku stulecia. A na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto widzowie jako pierwsi zobaczyli długo oczekiwany, oparty na faktach film "Boy erased".

 • Oskarżony o kradzież dzieci pastor stanie przed sądem

  W piątek doszło do ekstradycji mieszkającego w Wielkiej Brytanii pastora oskarżanego o kradzież dzieci. Gilbert Deya został przekazany władzom Kenii – podaje AFP.

 • Kanadyjski pastor skazany na dożywocie w Korei Północnej za "próbę obalenia władzy". Północnokoreański sąd najwyższy wydał wyrok w sprawie duchownego, który został zatrzymany na początku tego roku.

 • ​Wojciech Pastor: Nie należałem do najbliższych współpracowników małżeństwa P.

  Nie należałem do najbliższych współpracowników Katarzyny i Marcina P., choć mogło to tak wyglądać; działalność Amber Gold nie budziła moich wątpliwości, a ewentualne tłumaczenia zarządu były naprawdę logiczne - mówił b. pracownik tej spółki Wojciech Pastor we wtorek przed komisją śledczą.

 • Pastor kandydatem na prezydenta Wenezueli. "Chcę przynieść Jezusa narodowi"

  ...​Mało znany pastor ewangelicki będzie kandydował na prezydenta Wenezueli w najbliższych wyborach - poinformował Reuters w niedzielę. Kandydatura ta pokazuje wzrastający wpływ religii na politykę latynoamerykańską - pisze w komentarzu agencja Reutera. "Chcę uczynić ten naród wspaniałym. Chcę przynieść mu Jezusa, ponieważ Jezus czci serce każdego wierzącego" - powiedział Javier Bertucci...

 • Pastor homoseksualista w związku partnerskim? Szkotom to nie przeszkadza

  Protestancki Kościół Szkocji zmienia stanowisko wobec homoseksualnych księży. Jego Generalne Zgromadzenie zezwoliło na umieszczanie na stanowiskach pastorów, którzy są zalegalizowanych związkach partnerskich.

Zdjęcia na temat: pastor
Wideo na temat: pastor
 • Pastor z cudzym sercem, da ślub siostrze dawcy

  Dwa lata temu James Murphy ciężko zachorował. Jedynym ratunkiem był przeszczep serca. Dawcą okazał się 32-letni Ricky Mata, który zmarł z powodu ciężkiego urazu mózgu. Kilka miesięcy po przeszczepie rodzina Maty postanowiła poznać Murphy'ego. Siostra Maty, Jeanette, pamięta, że od razu się polubili. Murphy jest pastorem w kościele dla motocyklistów w Mexii. Jeanette w ten weekend bierze ślub. Gdy

 • Strzelanina w kościele w Karolinie Południowej. 9 osób nie żyje

  w centrum Charleston, zabijając m.in. pastora. Policja ustala szczegóły przebiegu krwawego incydentu.

 • Chory na raka chłopiec spełnił swoje marzenie - zobaczył mecz Ligi Mistrzów

  Chory na raka 13-letni Matthew Bailey z Karoliny Północnej za namową pastora postanowił zrobić listę spraw i rzeczy, które chciałby jeszcze zrobić lub zobaczyć. Wśród nich znalazło się marzenie, by - na żywo, podczas rozgrywek Final Four - obejrzeć największe amerykańskie gwiazdy koszykówki. Kiedy chłopiec opublikował listę życzeń w internecie, szybko znaleźli się ludzie, którzy postanowili mu

Dyskusje na temat: pastor