• Informacje na temat:

  paszkowski

Artykuły na temat: paszkowski
 • Cimoszewicz, Dobrzyński i Paszkowski z mandatami

  Na senatorów z okręgu obejmującego województwo podlaskie wybrani zostali: były premier Włodzimierz Cimoszewicz (kandydat niezależny), były wojewoda podlaski Jan Dobrzyński oraz obecny - Bohdan Paszkowski (obaj PiS).

 • Paszkowski nie będzie już rzecznikiem MSZ

  Piotr Paszkowski przestanie być rzecznikiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Nadal jednak będzie pełnił funkcję szefa gabinetu politycznego ministra Radosława Sikorskiego.

 • W wieku 94 lat zmarł w środę w Melbourne w Australii działacz polonijny, publicysta, znawca historii Polonii australijskiej Lech Paszkowski - poinformowała rodzina zmarłego.

 • Dotychczasowy senator PiS Bohdan Paszkowski został wybrany na senatora w okręgu nr 59, obejmującym zachodnią i północną część województwa podlaskiego - podała w poniedziałek Okręgowa Komisja Wyborcza w Białymstoku.

 • Wojewoda podlaski: Straty w regionie spowodowane suszą - znaczące

  Na Podlasiu straty spowodowane suszą są znaczące; szacowaniem szkód objęta jest połowa gospodarstw rolnych - poinformował podczas niedzielnych dożynek w Wigrach wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski.

 • Widowiskowa burza nad Stadionem Narodowym. Zdjęcie zrobiło furorę

  Fotograf Radosław Paszkowski, autor strony Fotomanufaqturrra, pochwalił się w piątek w sieci wyjątkowym zdjęciem burzy nad Stadionem Narodowym w Warszawie. Uwieczniony przez niego widowiskowy spektakl na niebie wywołał wśród internautów wiele zachwytów.

 • Podlasie: co drugie gospodarstwo rolne mocno ucierpiało przez suszę

  ...„Ponad połowa gospodarstw na Podlasiu odczuła znaczące straty spowodowane suszą” - poinformował podczas dożynek w Wigrach wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski. Do Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku wpłynęło z gmin już ok. 20 tysięcy protokołów o stratach, spisanych przez specjalne komisje.

 • Strażacy z Olsztyna ruszają w góry Kaukazu. Po doświadczenie

  Trzech strażaków z Olsztyna - młodszy aspirant Paweł Zapadka, aspirant Michał Paszkowski i starszy aspirant Łukasz Prot - wyruszyło do Gruzji, by wspiąć się na jeden ze szczytów Kaukazu. Ma to być dla nich przygoda, ale i doświadczenie, które przyda się w codziennej pracy.

 • PiS chce ponownego rozpatrzenia wniosku ws. referendum

  PiS chce, by połączone senackie komisje ponownie zajęły się wnioskiem prezydenta o zarządzenie referendum ogólnokrajowego. Komisje rekomendując poparcie wniosku o referendum nie dysponowały opiniami prawnymi - mówił w środę senator PiS Bohdan Paszkowski.

 • Menopauza - możesz się do niej przygotować ruchem i dietą

  ..."Jedna pacjentka okres menopauzy przechodzi bez niemal żadnych zmian, a u innej dochodzi nawet do prób samobójczych. U każdej kobiety to przebiega inaczej, terapię szyjemy więc na miarę każdej z nich" - przyznają lekarze. Czy do menopauzy można się przygotować i czy zawsze oznacza ona spadek jakości życia? Przeczytajcie rozmowę z prof. Tomaszem Paszkowskim, byłym prezesem Polskiego Towarzystwa...

Zdjęcia na temat: paszkowski
Wideo na temat: paszkowski
Dyskusje na temat: paszkowski