• Informacje na temat:

  paszkwil

Artykuły na temat: paszkwil
 • Witold Waszczykowski: To był paszkwil na Polskę

  To był paszkwil na Polskę byłego polskiego urzędnika z MSZ - tak szef polskiej dyplomacji Witold Waszczykowski ocenił analizę dotyczącą praworządności w Polsce sporządzoną przez dyrektora Przedstawicielstwa KE w Polsce Marka Prawdę.

 • "Paszkwil wymierzony w Misiewicza". Jest oświadczenie MON

  ..."Mimo zobowiązania autorzy paszkwilu wymierzonego w pana Bartłomieja Misiewicza nie przedstawili żadnych dowodów na prawdziwość swoich tez" - twierdzi w wydanym komunikacie resort. "Co więcej w mediach powielane są kłamstwa, mające korzenie w artykule z "Newsweeka" - można przeczytać w oświadczeniu.  Zdaniem przedstawicieli ministerstwa obrony narodowej,  "radni Platformy Obywatelskiej...

 • Wpadka British Airways? "Niemiecki paszkwil wycofany"

  ...wycofała ona niemiecki paszkwil z pokładów swoich samolotów.

 • ​Lech Wałęsa: Uchwała Senatu największym paszkwilem

  Lech Wałęsa. "Czytałem wiele kłamstw, paszkwili, pomówień, ale ta Uchwała Senatu przewyższa wszystkie inne. Czy ci, co przegłosowali ten gniot, już postradali całkowicie rozum?" - napisał były...

 • Atak premiera na IPN to kuriozum. Grożenie Instytutowi odebraniem pieniędzy w zemście za to, że ktoś w nim zatrudniony, wydał paszkwilancką książkę o Lechu Wałęsie, jest grubą, grubą przesadą. Aby było śmieszniej, to młodocianego tropiciela kompleksu Edypa u byłego prezydenta zatrudnił nie kto inny, a ktoś z ramienia partii Donalda Tuska, kto zasiada w lokalnym sejmiku.

 • Kampania wyborcza przed listopadowymi wyborami do samorządów trwa zaledwie kilka dni, a już pod Tatrami rozpętało się prawdziwe piekło - obwieszcza "Gazeta Krakowska".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Protest przeciw paszkwilowi

  Protest do telewizji BBC, która zakupiła niemiecki film fałszujący historię "Nasze matki, nasi ojcowie", wystosowały organizacje Reduta Dobrego Imienia i stowarzyszenie młodzieży Patriotycznej Patriae Fidelis - informuje "Gazeta Polska codziennie".

 • Wałęsa o uchwale Senatu: Czy ci, co przegłosowali ten gniot, postradali całkowicie rozum?

  Lech Wałęsa w ostrych słowach skrytykował uchwałę Senatu sprzed kilkunastu dni dotyczącą upadku rządu Jana Olszewskiego. "Czytałem wiele kłamstw, paszkwili, pomówień, ale ta uchwała Senatu przewyższa wszystkie inne. Czy ci, co przegłosowali ten gniot już postradali całkowicie rozum?" - napisał były prezydent na swoim facebookowym profilu.

 • „Antyrosyjska” kampania w USA. Rosja oburzona

  Rosyjski MSZ jest oburzony "opętańczą antyrosyjską kampanią" w amerykańskich mediach i "przodujących ośrodkach analitycznych", które - według rosyjskiego MSZ - w rusofobicznych paszkwilach odmalowują Rosję jako wroga.

 • Rosja oburzona "antyrosyjską kampanią USA"

  Moskwa wyraziła w piątek oburzenie - jak to nazwała - "opętańczą antyrosyjską kampanią" w amerykańskich mediach i "przodujących ośrodkach analitycznych", które według rosyjskiego MSZ w rusofobicznych paszkwilach odmalowują Rosję jako wroga.

Dyskusje na temat: paszkwil