• Informacje na temat:

  pater

Artykuły na temat: pater
 • Festiwal "Abba Pater" w Kaliszu

  W niedzielnym 4. Festiwalu Życia "Abba Pater" uczestniczyły setki kaliszan. Mieszkańcy przyszli, by wspomóc zbiórkę funduszy na budowę Domu Życia - schroniska dla maltretowanych i nieradzących sobie kobiet z dziećmi. Festiwal zakończył się wieczorem wielkim "koncertem uwielbienia" i apelem pod pomnikiem Jana Pawła II.

 • Jak zrozumieć "Pater Noster"

  Nikt nie przypuszczał,że sprawa może przyjąć taki obrót. A jednak to prawda. Łacina przeżywa swoje... drugie życie.

 • Schetyna: Patrzę na USA przez pryzmat zwycięstwa PiS i Brexitu

  Ameryka, najbardziej przewidywalny kraj na świecie, najlepiej zorganizowany, odsuwa dotychczasowe elity – tak doniesienia o zwycięstwie Donalda Trumpa skomentował lider PO, który był gościem w programie "Sygnały dnia" w radiowej Jedynce.

 • Jak zrozumieć "Pater Noster"

  Księża i wierni po decyzji papieża Benedykta XVI zezwalającej na odprawianie bez ograniczeń mszy po łacinie ruszyli uczyć zapomnianego języka - pisze gazeta "Metro".

 • LM: Sporting Lizbona - Legia Warszawa 2:0. Magiera: Z optymizmem patrzę w przyszłość

  Wynikiem 2:0 zakończyło się spotkanie Sportingu Lizbona z Legią Warszawa na Estadio Jose Alvalade. Podczas spotkania zadebiutował nowy trener Legionistów - Jacek Magiera. Szkoleniowiec pracę w stołecznym klubie rozpoczął w sobotę. Sporting prowadził od 28 minuty. Pierwszego gola zdobył Bryan Ruiz Gonzalez, drugiego - w 37 min. - Bas Dost.

 • Patrzę w stronę przeszłości i płynie do mnie morze wspomnień, zwycięstw, rywalizacji, intryg i teraz, kiedy przyszły lata odpowiednie, chcę je ludziom wytłumaczyć - mówi o swej najnowszej książce "Patrzę i wspominam" wielka dama polskiego teatru Nina Andrycz.

 • Libor Pala: "Patrzę na swoją drużynę"

  Wczorajszy mecz Polonii ME z Wodzisławską Szkołą Piłkarską zakończył się wysokim zwycięstwem młodych zawodników "Czarnych Koszul". Co o spotkaniu sądzi trener Pala?

 • Aleksander Kwaśniewski: Z niesmakiem patrzę na Amerykanów

  „Z niesmakiem patrzę, jak Amerykanie, którzy sojuszników niezwykle wtedy potrzebowali i bardzo lojalnie z nimi współpracowali, traktują ich dzisiaj” – mówi „Gazecie Wyborczej” były prezydent Aleksander Kwaśniewski, odnosząc się do kwestii tajnych więzień CIA. Podkreśla też, że artykuł „Washington Post” sprzed kilkunastu dni o bazie w Starych Kiejkutach to element wewnętrznej gry USA.

 • Łukasz Adamski: "Na Oscary w tym roku patrzę okiem wilka"

  "Cenię ‘Zniewolonego’, bo to film zrobiony przez reżysera z Wielkiej Brytanii Steve’a McQuinna, który z zewnątrz spojrzał na kwestię niewolnictwa i zrobił film bez zbędnego patosu. Moje serce było jednak za ‘Wilkiem z Wall Street’ Martina Scorsese" - przyznaje Łukasz Adamski, dziennikarz, publicysta i recenzent filmowy. Z autorem książek "Wojna światów w popkulturze" oraz właśnie wydanej "Bóg w Hollywood" o Oscarach i innych filmowych wymiarach rozmawia Bogdan Zalewski.

 • 23-letnia Justyna, której trzy miesiące temu lekarze zrekonstruowali żuchwę, przechodzi intensywną rehabilitację. - Operacja stała się punktem zwrotnym w moim życiu i teraz częściej spoglądam z uśmiechem w lustro - powiedziała w rozmowie.

Zdjęcia na temat: pater
Wideo na temat: pater
Dyskusje na temat: pater