• Informacje na temat:

  paterson

Artykuły na temat: paterson
 • Złote Taśmy dla "Ostatniej rodziny", "Wołynia" i "Patersona"

  ..."Ostatnia rodzina" Jana P. Matuszyńskiego i "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego (ex aequo) oraz "Paterson" w reż. Jima Jarmuscha - to laureaci tegorocznych Złotych Taśm, czyli nagród dla filmów, które weszły na ekrany polskich kin w 2016 roku. Wyróżnienia przyznało w czwartek Koło Piśmiennictwa Filmowego Stowarzyszenia Filmowców Polskich - polska sekcja FIPRESCI, prestiżowej Międzynarodowej Federacji...

 • Kontrowersyjna decyzja jury festiwalu w Cannes. Złota Palma festiwalu dla filmu Kena Loacha

  Fala polemik po przyznaniu Złotej Palmy na festiwalu w Cannes dramatowi społecznemu "Ja, Daniel Blake" Brytyjczyka Kena Loacha. Wielu recenzentów rozczarowanych jest m.in. faktem, że żadnej nagrody nie zdobył dramat „Paterson” kultowego amerykańskiego reżysera Jima Jarmuscha - uważany przez wielu widzów za najlepszy film tegorocznego konkursu.

 • Prasa: Cameron przeprowadził "krwawą czystkę ministerialną"

  Brytyjska prasa komentuje zmiany personalne w rządzie. David Cameron przeprowadził "krwawą czystkę ministerialną" - ocenia dziennik "Times". Ofiarami padli minister środowiska Owen Paterson, sekretarz stanu ds. uniwersytetów David Willets, minister ds. Walii David Jones, minister ds. Irlandii Północnej Andrew Robathan i sekretarz stanu ds. zmian klimatu Greg Barker - dodaje "Daily Mail".

 • Czarny gubernator krytykowany za zarzuty rasizmu

  Pierwszy czarnoskóry gubernator stanu Nowy Jork, David A.Paterson, został upomniany przez Biały Dom za oskarżanie swoich krytyków o rasizm.

 • Nowy gubernator stanu Nowy Jork przyznał się do kilku romansów

  Nowy gubernator stanu Nowy Jork David Paterson powiedział, że miał kilka romansów, w tym z pracownicą urzędu państwowego.

 • Londyn: Rząd nie będzie rozmawiał z dysydentami

  Owen Paterson, sekretarz stanu ds. Irlandii Północnej oświadczył, że nie będzie żadnych rozmów z przedstawicielami radykalnych środowisk republikańskich, stojących za ostatnimi zamachami w Irlandii Północnej.

 • USA: Strzelanina w centrum dla imigrantów

  Gubernator stanu Nowy Jork David Paterson potwierdził, że w strzelaninie w budynku Amerykańskiego Stowarzyszenia Obywatelskiego w Binghamton zginęło "12 lub 13" osób. Media twierdzą, że nie żyje też napastnik.

 • Radny z New Jersey na straży przyzwoitości

  Spodnie do góry! - tego okrzyku powinni zacząć uczyć się amerykańscy policjanci z miejscowości Paterson w stanie New Jersey. Jeden z radnych chce wprowadzenia zakazu noszenia luźnych spodni, które odsłaniają bieliznę. Dlaczego? Są nieprzyzwoite.

 • The Orb

  ..."Bicycles & Tricycles" - tak nazwał swą najnowszą płytę zespół The Orb. Okazuje się, że tytuł albumu, wbrew pozorom, nie ma nic wspólnego z jazdą na rowerze, o czym w rozmowie z INTERIA.PL przekonuje Alex Paterson, lider brytyjskiej formacji.

 • Zamiast zwalczać nowotwór należy go uśpić - twierdzą naukowcy z Instytutu Patersona w Manchesterze.

Zdjęcia na temat: paterson
Dyskusje na temat: paterson