• Informacje na temat:

  patkowski

Artykuły na temat: patkowski
 • Piłkarski Turniej Przedszkolaków

  W hali widowiskowo - sportowej MOSiR przy ulicy Patkowskiego w Sandomierzu rozegrano Piłkarski Halowy Turniej Przedszkolaków.

 • Turniej Piłki Siatkowej Amatorów

  Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Amatorów odbył się w sobotę, 20 grudnia 2008 roku o godz. 10 w hali sportowej MOSiR przy ul. Patkowskiego w Sandomierzu.

 • ...6 grudnia w hali widowiskowo - sportowej MOSiR przy ulicy Patkowskiego w Sandomierzu odbyła się impreza zatytułowana "Wyścig do św. Mikołaja".

 • Gwiazdkowy turniej tenisa stołowego

  Drużynowy turniej tenisa stołowego o puchar Sandomierza i Ziemi Sandomierskiej zostanie rozegrany 29 grudnia (sobota) w hali sportowej przy ulicy Patkowskiego 2 a w Sandomierzu.

 • Halowy turniej piłki siatkowej

  Turniej Halowej Piłki Siatkowej odbędzie się w niedzielę, 26 kwietnia 2009 roku, o godz. 9 w hali widowiskowo - sportowej przy ulicy Patkowskiego w Sandomierzu.

 • Turniej tenisa stołowego "Sandomierz"

  Amatorski Turniej Tenisa Stołowego w konkurencji indywidualnej "Sandomierz - TTS - 2009", odbędzie się w niedzielę, 1 marca 2009 roku w hali sportowo - widowiskowej MOSiR przy ulicy Patkowskiego 2 a w Sandomierzu.

 • Turniej tenisa stołowego

  Sandomierscy zawodnicy zajęli czołowe lokaty w Indywidualnym Amatorskim Turnieju Tenisa Stołowego "Sandomierz - TTS - 2009", który 1 marca 2009 roku, odbył się w hali sportowo - widowiskowej MOSiR przy ulicy Patkowskiego 2 a w Sandomierzu.

 • WOŚP zagra w Sandomierzu

  XVII Finał Wielkiego Grania rozpocznie się w niedzielę, 11 stycznia 2009 roku, o godz. 15.30 w hali widowiskowo - sportowej MOSiR, przy ulicy Patkowskiego w Sandomierzu.

 • Turniej tenisa stołowego "Sandomierz - TTS - 2009"

  Amatorski Turniej Tenisa Stołowego w konkurencji indywidualnej "Sandomierz - TTS - 2009", odbędzie się w niedzielę, 1 marca 2009 roku w hali sportowo - widowiskowej MOSiR przy ulicy Patkowskiego 2 a w Sandomierzu.

 • Turniej niepodległościowy w tenisie stołowym

  Otwarte Mistrzostwa Sandomierza w tenisie stołowym odbędą się we wtorek, 11 listopada 2008 roku, w hali sportowej przy ulicy Patkowskiego 2a w Sandomierzu...

Dyskusje na temat: patkowski
 • Re: Byli więźniowie niemieckich obozów wspól...

  w Gliwicach mieszka Pan który z kolegą jako jedni z pierwszych uciekli z Oświęcimia. Byli to młodzi studenci lwowscy geodezji. Widuję tego Pana ale nie często. Nazywa się chyba Patkowski. a jego kolega to Ciesielski. Ma charakterystyczną nisko pochyloną przez życie sylwetke. Czy był zaproszony, a może władze miasta go uhonorowały. Jest teraz tylu młodych bojowników za Ojczyzne aż wstyd.Można

 • Re: Udana operacja 800-gramowego wcześniaka

  Profesor Patkowski - super lekarz, super człowiek! takich nam trzeba - operował już dwoje moich dzieci. I jeszcze się do niego wybieram na kolejny zabieg z moim synkiem. Naprawdę polecam tego wspaniałego profesora, któremu zawdzięczam bardzo dużo. Dziękuję panie doktorze!

 • Re: Latkowski: Znam treść rozmowy Bieńkowskiej z Wojtunikiem

  Jeszcze ten ignorant Patkowski niczego nie opublikował ,tylko mu zrelacjonowano a już wie ,że będzie następna afera.Wszyscy oglądali działania prokuratury i ABW w redakcji Wiochy .Tam było konkretnie widać jak dziennikarze poprzez telefony komórkowe organizowali czynny opór i zaczęli go stosować.Wielce szemrany redaktor stawiał bierny opór i o mało co nie zwichnięto mu paluszka .To wg. niego było

 • Re: Kidawa-Błońska: Profesor Chazan złamał prawo. Nie powinien zarządzać kliniką

  pediatra prof. dr hab.n.med. Janusz Patkowski alergolog prof. dr hab.n.med. Jana Maria Skrzypczak położnictwo i ginekologia prof. dr hab.n.med. Andrzej Szczepanik chirurg prof. dr hab.n.med. Andrzej