• Informacje na temat:

  paweł iii

Artykuły na temat: paweł iii
 • Kraków: Zaginął Paweł Tula

  Przed świętami zaginął 26-letni Paweł Tula. Od tej pory rodzina nie ma z nim kontaktu. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu mężczyzny.

 • Inicjator wzniesienia w Berlinie pomnika ku czci polskich ofiar III Rzeszy, Florian Mausbach podczas dyskusji w muzeum Topografia Terroru bronił w czwartek swego projektu przed zarzutem, że chce upamiętnić tylko etnicznych Polaków, a wyklucza inne narody.

 • "Wieczór dla Przyjaciela". Bliscy wspominają Pawła Adamowicza

  ...tworzyli III Rzeczpospolitą. Karnowski: Został w pewnym momencie sam; PO zrobiła głupstwo Z kolei prezydent Sopotu Jacek Karnowski zauważył w swoim wystąpieniu, że "Paweł został w pewnym momencie sam(...) był w latach 2001-2015. "Paweł został sam, bo Platforma zrobiła głupstwo po prostu, nie umiała odczytać, kogo traci; myślę, że do dzisiaj nie bardzo to wszystko umie sobie poukładać" - ocenił Karnowski...

 • ​Moja rekonstrukcja intencji "głębokiego państwa" III RP

  Narodowego. Nic dziwnego, skoro biurem tym kieruje Paweł Soloch, gwarant tego, aby "dobra zmiana" była tylko pustym sloganem propagandowym, człowiek dbający o pełną kadrową i (anty)koncepcyjną kontynuację prezydentury Bronisława Komorowskiego. Najwidoczniej w każdym państwie istnieje niewidzialny "gabinet cieni", prawdziwy rząd, "głębokie państwo". Ten "deep state" III RP ufundowany został mniej...

 • III Spotkanie Szkół im. Jana Pawła II

  Mottem III Spotkania Szkół Polskich i Polonijnych im. Jana Pawła II, które rozpoczęło się w poniedziałek w Łodzi są słowa Jana Pawła II nie lękajcie się miłości, która stawia człowiekowi wymagania. Potrwa ono do 6 kwietnia.

 • Paweł Kowal: Historia III RP właśnie się kończy. Po rządach PiS Polska nie będzie już tą samą Polską

  ...bardzo duże" - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Paweł Kowal z Polski Razem, pytany o zamieszanie wokół Trybunały Konstytucyjnego. "Kolegom historykom radzę, żeby podpisywali kontrakty w wydawnictwach na historię III RP, bo ona właśnie się kończy. Po rządach PiS Polska nie będzie już tą samą Polską" - dodaje.

 • Kanonizacja Jana Pawła II. RELACJA NA ŻYWO, CZĘŚĆ III

  Papież Franciszek ogłosił Jana XXIII i Jana Pawła II świętymi. Wygłoszenie formuły kanonizacyjnej było kulminacyjnym punktem niedzielnej mszy. Uroczyste ogłoszenie obu papieży świętymi przyjęto owacją na placu Świętego Piotra i w jego okolicach, gdzie zebrały się setki tysięcy ludzi. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo.

 • „500+ na każdego geja”. III Trójmiejski Marsz Równości przeszedł główną aleją Gdańska

  Główną aleją Gdańska przeszedł III Trójmiejski Marsz Równości. Wśród ponad 2 tys. uczestników maszerujących pod hasłem „Miłość nie wojna” znaleźli się m.in. prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, miejscowi posłowie, radni Platformy Obywatelskiej oraz duchowni z Europejskiego Forum Chrześcijan LGBT.

 • Kontrowersje w związku z pomnikiem ku czci polskich ofiar III Rzeszy

  Inicjator wzniesienia w Berlinie pomnika ku czci polskich ofiar III Rzeszy, Florian Mausbach podczas dyskusji w muzeum Topografia Terroru bronił swego projektu przed zarzutem, że chce upamiętnić tylko etnicznych Polaków, a wyklucza inne narody.

 • Gdańskie pożegnanie Pawła Adamowicza. Dziś ruszy kondukt żałobny

  ...​Trwa gdańskie pożegnanie Pawła Adamowicza. Trumna z ciałem prezydenta wystawiona będzie w Europejskim Centrum Solidarności do godz. 17. Potem kondukt żałoby wyruszy do Bazyli Mariackiej. Tam Paweł Adamowicz zostanie pochowany.

Zdjęcia na temat: paweł iii
Wideo na temat: paweł iii
Dyskusje na temat: paweł iii