• Informacje na temat:

  pawlak

Artykuły na temat: pawlak
 • "Fakt": Waldemar Pawlak usłyszy zarzuty?

  Były wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak może usłyszeć zarzuty za negocjacje gazowe z 2010 i ich słaby efekt - donosi "Fakt".

 • Waldemar Pawlak wraca do polityki

  Waldemar Pawlak będzie ubiegał się o stanowisko przewodniczącego prezydium Rady Naczelnej PSL - informuje TVP Info.

 • Władysław Kosiniak-Kamysz: Jestem pewien uczciwości Waldemara Pawlaka

  ...„Będziemy stać po stronie faktów (…) Jestem pewien uczciwości Waldemara Pawlaka” - powiedział w Porannej rozmowie RMF FM Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL, pytany o doniesienia tygodnika "Sieci". W artykule "Człowiek Moskwy w Warszawie" magazyn napisał, że przed podpisaniem umowy na import gazu, Waldemar Pawlak sprzyjał Kremlowi.

 • ​Pawlak dla "Rzeczpospolitej": Nie zamierzam nikogo wyręczać

  ..."PSL za dużo czasu i energii traci na krytykę rządu" - mówi w wywiadzie udzielonym Jackowi Nizinkiewiczowi były premier i były szef Polskiego Stronnictwa Ludowego Waldemar Pawlak.

 • Waldemar Pawlak zeznaje w sprawie Amber Gold

  Kiedy Waldemar Pawlak dowiedział się o sprawie Amber Gold? Jak zeznał ówczesny minister gospodarki, sprawę tę poznał dopiero w 2012 roku (po wybuchu afery), jednak dyrektor Departamentu Administrowania Obrotem w Ministerstwie Gospodarki Jarosław Mąka zeznał, że o sprawie informował już w roku 2010.

 • Władysław Kosiniak-Kamysz: Jestem pewien uczciwości Waldemara Pawlaka

  ...podpisaniem umowy na import gazu, Waldemar Pawlak sprzyjał Kremlowi. „Umowa została podpisana przez pana ministra Jasińskiego w 2006 roku” - skomentował w Porannej rozmowie w RMF FM Władysław Kosiniak(...). Kosiniak-Kamysz, dopytywany o to, czy PSL stanie murem za Pawlakiem, mówił: „Będziemy stać po stronie faktów (…) Jestem pewien uczciwości Waldemara Pawlaka”. Gość Roberta Mazurka przyznał, że nie...

 • Pawlak działał na szkodę? Prokuratura bada sprawę

  W poniedziałek tygodnik "Sieci" napisał, że Waldemar Pawlak jako wicepremier i minister gospodarki w rządzie PO-PSL "dbał o interes rosyjski lepiej niż sami Rosjanie", czego - według tygodnika - ma(...), ale Waldemar Pawlak dbał o interes rosyjski lepiej niż sami Rosjanie" - napisał o udziale Pawlaka w negocjacjach gazowych z Rosją portal wpolityce.pl, zapowiadając materiał "Sieci". "Sieci...

 • Nie ma mocnych na Pawlaka. Ponownie został prezesem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych

  Krajowy Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych po raz szósty wybrał Waldemara Pawlaka na swojego szefa. Nowy-stary prezes zapowiedział m.in. wypracowanie strategii działania organizacji do 2050 roku. Pytany, czy czuje się "ojcem strażaków ochotników" Pawlak odpowiedział, że związek stworzyli jego poprzednicy i gdy nadszedł czas przemian ustrojowych, przekazali go następnym pokoleniom, by...

 • "Sieci": Pawlak dbał o interes rosyjski lepiej niż Rosjanie

  ..."Trudno w to uwierzyć, ale Waldemar Pawlak dbał o interes rosyjski lepiej niż sami Rosjanie" - pisze o udziale byłego wicepremiera w negocjacjach gazowych z Rosją portal wpolityce.pl, zapowiadając czołówkowy materiał poniedziałkowego wydania tygodnika "Sieci".

 • Waldemar Pawlak: Pani premier walczy z cieniem

  Waldemar Pawlak pochwalił sposób prowadzenia kampanii wyborczej przez PiS. Były premier uważa, że odsunięcie się w cień Jarosława Kaczyńskiego było bardzo dobrym ruchem.

Zdjęcia na temat: pawlak
Wideo na temat: pawlak
 • Bury: Premier Pawlak jest oryginalnym politykiem

  „Pan premier Pawlak jest bardzo oryginalnym politykiem i politykiem, który ma swoje wyczucie wielu obszarów” – mówi o swoim szefie Waldemarze Pawlaku, Jan Bury z PSL, zapytany o wypowiedzi ministra gospodarki nt. obecnego systemu emerytalnego.

 • Pawlak: Gliński może być jedynie głosem w debacie

 • Tusk: "Minister Korolec musi współpracować z Pawlakiem"

  Nowym ministrem środowiska został Marcin Korolec, specjalista do spraw przemysłu. Ma on współpracować z Waldemarem Pawlakiem w sprawach energetyki, ale również zajmować się środowiskiem naturalnym.