• Informacje na temat:

  peake

Artykuły na temat: peake
 • Sojuz z trzema astronautami wylądował w Kazachstanie

  Sojuz TMA-19M z trzema astronautami - Brytyjczykiem Timem Peake, Amerykaninem Timothym Koprą i Rosjaninem Jurijem Malenczenko wylądował pomyślnie w Kazachstanie.

 • Sojuz z trójką astronautów wystartował na ISS

  W kierunku Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) wystartował z kosmodromu Bajkonur w Kazachstanie statek Sojuz TMA-19M z trzema astronautami - Brytyjczykiem Timem Peake, Amerykaninem Timothym Koprą i Rosjaninem Jurijem Malenczenką.

 • Jest fanem rugby i nie chce przegapić meczu Pucharu Sześciu Narodów. Obejrzy go w... kosmosie

  Brytyjski astronauta Tim Peake obejrzy inauguracyjny mecz 17. edycji Pucharu Sześciu Narodów w rugby pomiędzy reprezentacjami Szkocji i Anglii w... kosmosie. Transmisję na międzynarodową stację (ISS) zapewni współpraca BBC z Europejską Agencją Kosmiczną.

 • Zobacz burzę prosto z... Kosmosu!

  Brytyjski astronauta, Tim Peake podzielił się nagraniem z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Na wideo widać wyładowania atmosferyczne w różnych zakątkach Ziemi. Sam autor, mimo wykonywanego zawodu nie mógł nadziwić się pięknem zjawiska, widzianego z kosmosu.

 • Brytyjski astronauta przez pomyłkę zadzwonił z kosmosu pod zły numer

  Brytyjski astronauta Tim Peake zamieścił na Twitterze żartobliwe przeprosiny, gdy okazało się, że z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej przez pomyłkę dodzwonił się pod zły numer, zaczynając rozmowę słowami: "Dzień dobry, czy dodzwoniłem się na Ziemię?".

 • Tim Peake - brytyjski astronauta - zamieścił na Twitterze żartobliwe przeprosiny, gdy okazało się, że z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej przez pomyłkę dodzwonił się pod zły numer, zaczynając rozmowę słowami: "Dzień dobry, czy dodzwoniłem się na Ziemię?".

 • Brytyjski astronauta przebiegnie maraton... w kosmosie

  Brytyjski astronauta Tim Peake zamierza przebiec maraton... w kosmosie. 43-letni mężczyzna planuje dokonać tego przywiązując się do bieżni na międzynarodowej stacji kosmicznej, na której ma spędzić łącznie 173 dni. Ma "wystartować" w dniu maratonu londyńskiego.

 • Brytyjski astronauta wypije herbatę i obejrzy "Gwiezdne Wojny"... w kosmosie

  Pierwszy brytyjski astronauta, który zamieszka w międzynarodowej stacji kosmicznej, jest już gotowy do lotu. Major Tim Peake wystartuje jutro w rosyjskiej rakiecie z Bajkonuru. 43-letni astronauta zabierze ze sobą przyrząd, bez którego Brytyjczyk w kosmosie byłby bezradny, czyli specjalną filiżankę, której można używać w stanie nieważkości. Popijając herbatę, obejrzy "Gwiezdne Wojny".

 • Liberalni Demokraci (LIDEM) - partia wchodząca w skład koalicji rządowej w Czechach - tracą zaufanie do premiera Petra Neczasa, ale nie będą od razu podejmować decyzji o wyjściu z koalicji - powiedziała w piątek szefowa tego ugrupowania Karolina Peake.

 • W skład głównej załogi wchodzą rosyjski kosmonauta Jurij Malenczenko, oraz Timothy Kopra z NASA i Timothy Peake z ESA. W czasie, gdy ekipa zapasowa pracowała w stymulatorze statku kosmicznego Sojuz TMA-19m, główna załoga szkoliła się w odtworzonym rosyjskim segmencie ISS. - Planowana misja będzie bardzo ciekawa, pełna pracy i rożnych zadań. Oceniam jej poziom na powyżej średniego - zaznaczył...

Dyskusje na temat: peake