• Informacje na temat:

  peres szimon

Artykuły na temat: peres szimon
 • Szimon Peres nie żyje

  Zmarł Szimon Peres, były prezydent i dwukrotny premier Izraela. Miał 93 lata. O zgonie jednego z założycieli państwa Izrael poinformowała Izraelska Agencja Prasowa (JTA) oraz inne izraelskie media.

 • Kwaśniewski: Szimon Peres był źródłem inspiracji

  Szimon był i pozostanie źródłem inspiracji dla mnie i mojego pokolenia - napisał były prezydent Aleksander Kwaśniewski we wspomnieniu zmarłego Szimona Peresa, byłego prezydenta Izraela.

 • Szimon Peres w szpitalu. Były prezydent Izraela miał udar mózgu

  ...​Były prezydent i premier Izraela Szimon Peres trafił do szpitala w związku z udarem mózgu. Jego biuro poinformowało, że został wprowadzony w stan śpiączki i że oddycha z pomocą respiratora.

 • Szimon Peres nie żyje. Zmarł w wieku 93 lat

  W wieku 93 lat zmarł w Tel Awiwie były prezydent Izraela Szimon Peres - poinformowała Izraelska Agencja Prasowa (JTA) oraz inne izraelskie media.

 • Izrael: Szimon Peres znów w szpitalu

  Były prezydent Izraela Szimon Peres trafił w niedzielę do szpitala z objawami "niewielkiej arytmii serca" - podał "Jerusalem Post". 14 stycznia Peres miał łagodny atak serca. 92-latek trafił wtedy do szpitala, gdzie przeszedł zabieg kardiologiczny.

 • Były prezydent Szimon Peres w szpitalu po udarze mózgu

  Były prezydent i premier Izraela Szimon Peres został we wtorek hospitalizowany w związku z udarem mózgu. Jego biuro poinformowało, że został wprowadzony w stan śpiączki i że oddycha z pomocą respiratora.

 • Obama: Szimon Peres orędownikiem Izraela i pokoju w regionie

  Były prezydent Izraela Szimon Peres był orędownikiem Izraela i pokoju na Bliskim Wschodzie - oświadczył w środę prezydent USA Barack Obama w reakcji na śmierć tego wybitnego polityka. Uznanie dla zmarłego męża stanu wyraził także George H.W. Bush.

 • Były prezydent Izraela Szimon Peres pochowany w Jerozolimie

  Były prezydent Izraela i laureat Pokojowej Nagrody Nobla Szimon Peres spoczął na cmentarzu narodowym na Wzgórzu Herzla w Jerozolimie. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyło wielu światowych przywódców, z prezydentem USA Barackiem Obamą na czele.

 • Zmarł Szimon Peres. Andrzej Duda weźmie udział w pogrzebie

  Minister Krzysztof Szczerski poinformował, że prezydent Andrzej Duda podjął decyzję o reprezentowaniu Polski na pogrzebie byłego prezydenta Izraela Szimona Peresa.

 • Szimon Peres nie żyje. Papież Franciszek nie pojedzie na pogrzeb

  Rzecznik Watykanu ogłosił, że papież Franciszek nie pojedzie na pogrzeb byłego prezydenta Izraela Szimona Peresa. Tym samym zdementował informacje podane wcześniej przez izraelskie ministerstwo spraw zagranicznych.

Zdjęcia na temat: peres szimon
Dyskusje na temat: peres szimon