• Informacje na temat:

  perry

Artykuły na temat: perry
 • Katy Perry królową Twittera. Piosenkarka pobiła rekord

  Katy Perry króluje na Twitterze! Jako pierwsza pobiła rekord 100 mln obserwujących.

 • Joe Perry - gitarzysta Aerosmith - trafił do szpitala po koncercie

  Gitarzysta Aerosmith Joe Perry trafił do szpitala. Gwiazdor wystąpił gościnnie na koncercie Billy’ego Joela w Nowym Jorku. Po zagranym utworze „Walk This Way” zszedł ze sceny i zaczął mieć problemy z oddychaniem. Podano mu tlen i wykonano tracheotomię, a następnie przewieziono do szpitala.

 • Szkielety Donalda Trumpa i Theresy May. Nietypowy występ Katy Perry

  Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump z premier Wielkiej Brytanii Theresą May tańczący na jednej scenie? Gigantyczne kukły szkieletów dwójki przywódców wzięły udział w występie Katy Perry podczas Brit Awards - nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego.

 • Katy Perry i Orlando Bloom wrócili do siebie? Spędzili razem długi weekend

  Katy Perry i Orlando Bloom razem? Wszystko wskazuje na to, że znów są parą! Spędzili razem długi weekend w Kalifornii. „Nigdy nie przestali się kochać. Oboje pracują nad naprawą tego związku. Teraz lepiej znają swoje potrzeby” - wyznała osoba z otoczenia celebrytów. Para rozstała się w lutym. Postanowili wrócić do siebie, czy po prostu są dobrymi przyjaciółmi?

 • Miley Cyrus i Katy Perry wspierają Hillary Clinton w walce o prezydenturę USA

  Miley Cyrus i Katy Perry wspierają Hillary Clinton. Gwiazdy namawiają Amerykanów do pójścia na wybory i głosowania na kandydatkę Partii Demokratycznej.

 • Katy Perry wystąpi w Polsce!

  ...​24 lutego w hali Kraków Arena wystąpi Katy Perry! Koncert będzie częścią trasy koncertowej "Prismatic World Tour". Patronem medialnym występu jest RMF FM.

 • Koncert Katy Perry w warszawskiej Stodole

  W warszawskim klubie Stodoła wystąpi dziś Katy Perry . To pierwszy koncert amerykańskiej wokalistki w Polsce. Wydarzenie w stołecznym klubie będzie częścią promocji drugiego albumu artystki, "Teenage Dream".

 • Perry Como, amerykański wokalista, którego sceniczna kariera trwała prawie pół wieku, zmarł 12 maja w swoim domu na Florydzie. Miał 88 lat.

 • Premier Morawiecki spotkał się z Rickiem Perrym

  Premier Matusz Morawiecki wizytę na Światowym Forum Ekonomicznym rozpoczął od spotkania z Rickiem Perrym, sekretarzem ds. energii USA. Głównym tematem była budowa drugiej nitki gazociągu Nord Stream II.

 • Katy Perry nowym Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF

  Katy Perry, piosenkarka i gwiazda muzyki pop, dołączyła do grona Ambasadorów Dobrej Woli UNICEF. Artystka będzie angażować się w działania na rzecz poprawy jakości życia najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży.

Zdjęcia na temat: perry
Wideo na temat: perry