• Informacje na temat:

  pershing

Artykuły na temat: pershing
 • "GPC": Jak egzekutor "Pershinga" walczy o publiczne pieniądze

  Ryszard Bogucki został aresztowany w 2001 roku, a dwa lata później sąd skazał go na 25 lat więzienia za udział w zabójstwie szefa gangu pruszkowskiego, Andrzeja K, ps. Pershing. Jak czytamy w "GPC(...) współudział w zabójstwie "Pershinga". Kiedy w 2013 roku Bogucki został uniewinniony ws. gen. Papały, natychmiast wystąpił o odszkodowanie. Jak podaje gazeta, domagał się 22 mln zł zadośćuczynienia...

 • Z więzienia w Wadowicach dzisiaj rano zbiegł Ryszard Niemczyk podejrzewany o zabójstwo "Pershinga", domniemanego szefa gangu pruszkowskiego. W towarzystwie trzech młodych ludzi groźny przestępca podąża srebrnym Fordem Escortem w kierunku Zakopanego. Trwa policyjna obława.

 • Zakopiański sąd skazał na rok i trzy miesiące więzienia oraz 5 tysięcy złotych grzywny Romana P. Brał on udział w sprowadzeniu i ukryciu samochodu, który w grudniu 1999 roku posłużył zabójcom "Pershinga" - domniemanego szefa gangu pruszkowskiego. Gangster zginął w grudniu 1999 roku w Zakopanem. Do dziś żaden z zabójców nie stanął przed sądem.

 • W Zakopanem rozpoczyna się dziś proces mężczyzny podejrzanego o pomoc w przygotowaniu zabójstwa domniemanego szefa gangu pruszkowskiego Andrzeja K., pseudonim "Pershing". Gangster zginął w grudniu 1999 roku w Zakopanem. Do dziś żaden z zabójców nie stanął przed sądem.

 • Katowice: Domniemany zabójca "Pershinga" skazany za oszustwa

  Na 4,5 roku więzienia oraz 25 tys. złotych grzywny skazał Sąd Okręgowy w Katowicach Ryszarda B., domniemanego zabójcę "Pershinga". Gangster odpowiadał za wyłudzenia 5 mln złotych i 25 luksusowych samochodów. Chodzi o działalność B. w latach 90., kiedy był znanym śląskim biznesmenem.

 • Zakopiańska policja znalazła broń, która mogła należeć do zabójców domniemanego szefa jednego ze stołecznych gangów, Andrzeja K. znanego lepiej jako Pershing - dowiedziała się sieć RMF.

 • "Pershing" - król disco polo i wyścigów, czyli zawód gangster

  ...w Ożarowie pod Warszawą. Willa Andrzeja K., "Pershinga", uchodzącego za bossa gangu pruszkowskiego. Z tyłu piętrowego, okazałego domu, w części posesji niewidocznej z ulicy, niewielki przydomowy basen. Pławi(...) restauracji we Włocławku. Młoda, atrakcyjna, przypominająca lalkę Barbie, konkubina "Pershinga" przynosi Gołocie drinka z lodem i stawia na brzegu basenu, a sama siada na leżaku. W tamtym czasie Andrzej...

 • Zatrzymany kilka miesięcy temu na granicy Meksyku i USA Piotr Sz., poszukiwany listem gończym za pomoc w ukrywaniu morderców "Pershinga", znajduje się już w amerykańskim areszcie ekstradycyjnym - dowiedziało się RMF. Czeka go powrót do kraju za dwa, najdalej trzy miesiące.

 • Zakopiański sąd skazał wczoraj na rok i trzy miesiące więzienia oraz 5 tysięcy złotych grzywny Romana P. Mężczyzna brał udział w sprowadzeniu i ukryciu samochodu, który posłużył zabójcom „Pershinga” - domniemanego szefa gangu pruszkowskiego. Gangster zginął w grudniu 1999 roku w Zakopanem. Dotąd żaden z zabójców nie stanął przed sądem.

 • Policja znalazła broń, która mogła należeć do zabójców domniemanego szefa jednego ze stołecznych gangów, Andrzeja K. znanego lepiej jako Pershing - dowiedziała się sieć RMF. Według naszych informacji(...) uciekający przestępcy zostawili i podpalili swój samochód. Miejsce znalezienia pistoletu może wskazywać, że należał do zabójców Pershinga. Ostatecznie mają to ustalić eksperci z dziedziny balistyki. Broń...

Zdjęcia na temat: pershing