• Informacje na temat:

  piasecki bolesław

Artykuły na temat: piasecki bolesław
 • Bolesław Piecha o aferze lekowej

  To jest kwestia nie tylko głupiej, pomyłkowej zamiany, ale może sabotażu, a może bioterroryzmu. Przecież żyjemy w takich czasach - mówi wiceminister zdrowia Bolesław Piecha.

 • Piasecki na blogu: Ukochany towarzysz Edward

  Bolesława Bieruta i 30 rocznica śmierci Władysława Gomułki. Najwyraźniej przez zwykłe niedopatrzenie (bo nie chce mi się wierzyć, że to mniejszy szacunek dla tych dżentelmenów) - lewica nie wezwała jakoś do...

 • Bolesław Piecha: Rząd jest chory na ignorancję i arogancję

  ..."Chmury nad ustawą refundacyjną gromadziły się od dawna, były protesty, głosy środowisk pacjentów, ale chorobą tego rządu jest ignorancja i arogancja" - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Bolesław Piecha. "Decyzja o wotum nieufności dla Arłukowicza była bardzo trudna. Trudno było zważyć poziom jego winy" - przyznaje Piecha.

 • Syn Bieruta przerywa milczenie. Ekskluzywny wywiad dla RMF FM

  Jan Chyliński, syn Bolesława Bieruta, przywódcy Polski w czasach stalinowskich, po wielu latach przerywa milczenie. Dla RMF FM robi wyjątek i udziela Konradowi Piaseckiemu ekskluzywnego wywiadu. Opowiada m.in. o okolicznościach śmierci swojego ojca.

 • RMF FM: Syn Bieruta przerywa milczenie

  Jan Chyliński, syn Bolesława Bieruta, po wielu latach przerywa milczenie. Dla RMF FM robi wyjątek i udziela Konradowi Piaseckiemu ekskluzywnego wywiadu. Opowiada m.in. o okolicznościach śmierci swojego ojca.

 • Gościem Konrada Piaseckiego jest Bolesław Piecha.

 • Piecha: Chorobą rządu jest ignorancja i arogancja

  Skoro Bartosz Arłukowicz głosował przeciw tej ustawie, to tym bardziej powinien mieć świadomość, nad czym głosował i powinien mieć świadomość braków tej ustawy. Miał wystarczająco dużo czasu, żeby podjąć określone działania - mówił w RMF FM Bolesław Piecha z PiS.

 • Sabotaż, a może bioterroryzm? Wiceminister zdrowia Bolesław Piecha nie wyklucza żadnego scenariusza w związku z dużą aferą na polskim rynku leków. Gość Faktów RMF zaznaczył, że sprawę Corhydronu bada prokuratura.

 • MON odpowiada na zarzuty PO. "Absurdalne sugestie Siemoniaka"

  Przeglądu Obronnego Tomasz Szatkowski.  Kolejne osoby: doradca Szatkowskiego, ekspert NCSS Hubert Królikowski, współpracownik Macierewicza, także ekspert NCSS Bolesław Piasecki oraz pełnomocnik szefa...

 • ...względem jest Bolesław Piasecki - człowiek, który przed wojną był na skrajnej prawicy narodowo-radykalnej, w czasie wojny bił się nie tylko z Niemcami, ale i z Sowietami, a w 1945 r. zamiast kuli w łeb dostał od Sowietów propozycję współpracy z "polskimi towarzyszami". Zawdzięczał to Piasecki swoim talentom perswazyjnym, kiedy to z pozycji więźnia potrafił wytłumaczyć gen. Sierowowi, że on...

Dyskusje na temat: piasecki bolesław