• Informacje na temat:

  pieniążek

Artykuły na temat: pieniążek
 • Łukasz Pieniążek: Wypadek poczuliśmy w kościach

  ..."Szkoda z punktu widzenia rywalizacji. Chcieliśmy tu walczyć o czołowe lokaty. Czucie auta było dobre, tempo też"- mówi kierowca rajdowy Łukasz Pieniążek. Zawodnik uderzył w drzewo na trasie porannego przejazdu odcinka specjalnego "Świętajno". W rozmowie z RMF FM opowiedział o przyczynach wypadku.

 • Rajd Sardynii: Pieniążek piąty, Kajetanowicz siódmy

  Łukasz Pieniążek (Printsport Racing, Skoda Fabia R5) zajął piąte miejsce w kategorii WRC 2 15. Rajdu Sardynii. W niedzielę Polak przesunął się w górę klasyfikacji o jedną pozycję. Drugi ze startujących w tej imprezie Polaków - Kajetan Kajetanowicz - finiszował na siódmej pozycji...

 • Nie żyje Janusz Odrowąż-Pieniążek, historyk literatury, pisarz i muzealnik - podaje warszawskie Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza. Janusz Odrowąż Pieniążek był dyrektorem tej placówki w latach 1972-2009.

 • Łukasz Pieniążek w czołówce 52. Rajdu Portugalii

  Łukasz Pieniążek (Printsport Racing, Skoda Fabia R5) przed ostatnim dniem 52. Rajdu Portugalii zajmuje drugie miejsce w kategorii WRC 2. Polak do lidera, Szweda Pontusa Tidemanda traci blisko minutę i dwadzieścia sekund, a nad trzecim Francuzem Stephanem Lefebvrem ma prawie pięćdziesiąt sekund przewagi.

 • Łukasz Pieniążek: Ciężko mi uwierzyć w to, gdzie teraz startuję

  Niedawno Łukasz Pieniążek ścigał się w amatorskich zawodach, teraz startuje w rajdowych mistrzostwach Europy i świata w seriach juniorskich. Młodego kierowcę zobaczymy też w Rajdzie Polski. Pieniążek w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Maciejem Jermakowem opowiedział o swoich napiętych planach, dotychczasowych osiągnięciach i..."latatniu bokiem" rajdowym samochodem.

 • Łukasz Pieniążek przed Rajdem Szwecji: Bardzo chciałem zacząć sezon od rajdu zimowego

  Polski kierowca Łukasz Pieniążek (PrintSport Racing) będzie w tym sezonie jedynym reprezentantem Polski w Rajdowych Mistrzostwach Świata WRC-2. Pierwszym rajdem z udziałem 27-letniego Polaka będzie 66. Rajd Szwecji, który rozpocznie się w czwartek wieczorem.

 • Pieniążek awansował w Rajdzie Sardynii. "Uszkodzonym samochodem można robić życiówki"

  Łukasz Pieniążek awansował w sobotę na szóste miejsce w kategorii WRC 2 15. Rajdu Sardynii. Polak był bliski historycznego zwycięstwa na jednym z odcinków. Nie obyło się też bez problemów na innym odcinku, gdzie stracił półtorej minuty.

 • Łukasz Pieniążek o Rajdzie Korsyki: Robimy to, co kochamy

  Łukasz Pieniążek (Printsport Racing) zajmuje piąte miejsce po drugim dniu 61. Rajdu Korsyki w klasyfikacji WRC 2. Polak po pechowym trzecim OS-ie w piątek, w sobotę jechał bardzo dobrze i przesunął(...) się jechać jak najszybciej. Te pojedyncze czasy były naprawdę super - mówił Pieniążek.

 • Rajd Szwecji: Łukasz Pieniążek zajął 9. miejsce w klasie WRC-2

  Łukasz Pieniążek (Printsport Racing) zajął dziewiąte miejsce w klasie WRC-2 w 66. Rajdzie Szwecji. Dla jadącego Skodą Fabią R5 polskiego kierowcy był to pierwszy z zaplanowanych siedmiu startów w tegorocznym sezonie WRC. Ta lokata dała Polakowi pierwsze dwa punkty w klasyfikacji WRC-2.

 • Rajdowiec Łukasz Pieniążek: Sukces w Portugalii dał mi mnóstwo motywacji

  Kilka dni temu kierowca rajdowy Łukasz Pieniążek odniósł życiowy sukces meldując się na podium Rajdu Portugalii w cyklu WRC2. W klasyfikacji generalnej imprezy znalazł się w czołowej dziesiątce i zdobył punkty mistrzostw świata. Jak przyznał w rozmowie z RMF FM, ten sukces pomoże mu w dalszej części sezonu. Patryk Serwański spytał Pieniążka także o rywalizację z Kajetanem Kajetanowiczem, który od...

Wideo na temat: pieniążek
Dyskusje na temat: pieniążek