• Informacje na temat:

  pieniążek

Artykuły na temat: pieniążek
 • Nie żyje Janusz Odrowąż-Pieniążek, historyk literatury, pisarz i muzealnik - podaje warszawskie Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza. Janusz Odrowąż Pieniążek był dyrektorem tej placówki w latach 1972-2009.

 • Łukasz Pieniążek: Ciężko mi uwierzyć w to, gdzie teraz startuję

  Niedawno Łukasz Pieniążek ścigał się w amatorskich zawodach, teraz startuje w rajdowych mistrzostwach Europy i świata w seriach juniorskich. Młodego kierowcę zobaczymy też w Rajdzie Polski. Pieniążek w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Maciejem Jermakowem opowiedział o swoich napiętych planach, dotychczasowych osiągnięciach i..."latatniu bokiem" rajdowym samochodem.

 • Łukasz Pieniążek przed Rajdem Szwecji: Bardzo chciałem zacząć sezon od rajdu zimowego

  Polski kierowca Łukasz Pieniążek (PrintSport Racing) będzie w tym sezonie jedynym reprezentantem Polski w Rajdowych Mistrzostwach Świata WRC-2. Pierwszym rajdem z udziałem 27-letniego Polaka będzie 66. Rajd Szwecji, który rozpocznie się w czwartek wieczorem.

 • Łukasz Pieniążek o Rajdzie Korsyki: Robimy to, co kochamy

  Łukasz Pieniążek (Printsport Racing) zajmuje piąte miejsce po drugim dniu 61. Rajdu Korsyki w klasyfikacji WRC 2. Polak po pechowym trzecim OS-ie w piątek, w sobotę jechał bardzo dobrze i przesunął(...) się jechać jak najszybciej. Te pojedyncze czasy były naprawdę super - mówił Pieniążek.

 • Rajd Szwecji: Łukasz Pieniążek zajął 9. miejsce w klasie WRC-2

  Łukasz Pieniążek (Printsport Racing) zajął dziewiąte miejsce w klasie WRC-2 w 66. Rajdzie Szwecji. Dla jadącego Skodą Fabią R5 polskiego kierowcy był to pierwszy z zaplanowanych siedmiu startów w tegorocznym sezonie WRC. Ta lokata dała Polakowi pierwsze dwa punkty w klasyfikacji WRC-2.

 • Przerażający wypadek polskiego rajdowca na Łotwie

  Groźnie wyglądający wypadek miała polska załoga Łukasz Pieniążek/Przemysław Mazur na łotewskim rajdzie Rally Sarma. Na szczęście polska załoga wyszła z kraksy bez szwanku.

 • Szef ukraińskiego Prawego Sektora Dmytro Jarosz - ranny. Informuje o tym przebywający na wschodzie Ukrainy współpracownik Polskiego Radia Paweł Pieniążek.

 • Zobacz efektowną jazdę Kajetana Kajetanowicza w Rajdzie Akropolu!

  Kajetan Kajetanowicz wygrał w piątek odcinek kwalifikacyjny przed Rajdem Akropolu - to trzecia runda Mistrzostw Europy. Nasi kierowcy byli też najszybsi w kategoriach ERC2 i ERC3 - zwyciężyli w nich odpowiednio Wojciech Chuchała i Łukasz Pieniążek.

 • Debalcewo otoczone. "To główny cel separatystów"

  ...​Separatyści zamknęli okrążenie wokół miejscowości Debalcewo na wschodniej Ukrainie - potwierdza będący na miejscu dziennikarz Paweł Pieniążek. W "kotle" może być kilka tysięcy ukraińskich żołnierzy. W strategicznej miejscowości Łohwinowo separatyści zablokowali im drogę odwrotu.

 • Donieck: Walki o lotnisko. Słychać wybuchy

  Nasiliły się walki w rejonie lotniska w Doniecku. Od około godziny 10.00 miejscowego czasu słychać wystrzały z artylerii - mówi Paweł Pieniążek, współpracownik Informacyjnej Agencji Radiowej, który jest na miejscu.

Wideo na temat: pieniążek
 • O festiwalu opowiada dr Marcin Pieniążek

  O festiwalu opowiada dr Marcin Pieniążek

 • Partnerka J. Zabiegi: Nie miałam wątpliwości, kto prowadził auto

  „Jestem zadowolona, że ta sprawa wreszcie się zakończyła i to, co dla mnie było oczywiste, zostało uznane za fakty” – powiedziała Agata Pieniążek po ogłoszeniu wyroku sądu ws. wypadku, w którym zginął jej partner Jarosław Zabiega. Sąd uznał, że ferrari, które rozbiło się w Warszawie w lutym 2008 roku, było prowadzone przez dziennikarza motoryzacyjnego Macieja Z. i skazał kierowcę na trzy lata

Dyskusje na temat: pieniążek