• Informacje na temat:

  pilawa

Artykuły na temat: pilawa
 • Dolnośląskie: Ciało mężczyzny w rzece Piława

  ​Z rzeki Piława w Dzierżoniowie (woj. dolnośląskie) wyłowiono ciało mężczyzny. Wstępne ustalenia policji wykazały, że zwłoki były w wodzie przez dobę - podaje TVN24.

 • Koncert finałowy na scenie MOKiB w Piławie Górnej z udziałem amatorskich zespołów i grup działających przy MOKiB oraz dzieci i młodzieży z placówek wychowawczo-oświatowych w Piławie Górnej.

 • Mazowieckie: Zderzenie busa i osobówki, 11 osób rannych

  ...11 osób zostało rannych, w tym 3 ciężko, w czołowym zderzeniu busa z samochodem osobowym w miejscowości Gocław w gminie Pilawa na Mazowszu. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

 • Ozdobny przybornik do pisania listów z herbem Pilawa pod koroną hrabiowską i monogramem RP, który prawdopodobnie należał do Romana Potockiego - to jeden z kilku nowych eksponatów, które trafiły do zbiorów Muzeum-Zamku w Łańcucie (Podkarpackie).

 • Linia trakcyjna na trasie kolejowej Warszawa-Radom jest zerwana, pociągi jeżdżą objazdem przez Pilawę i mają ok. 2 godz. opóźnienia, uruchomiono zastępczą komunikację autobusową - poinformował rzecznik prasowy PKP PLK Krzysztof Łańcucki.

 • Więcej chętnych na pociąg

  Niemcza, Jordanów Śląski, Łagiewniki i powiat dzierżoniowski przyłączą się do projektu świdnickich samorządowców dotyczącego reaktywowania nieczynnych dziś linii kolejowych: nr 285 relacji Wrocław - Kobierzyce - Sobótka - Świdnica - Jedlina Zdrój i nr 310 Kobierzyce - Łagiewniki - Niemcza - Piława Górna.

 • Tragedia w Zabieżkach. Małżeństwo zginęło w zderzeniu osobówki i pociągu

  .... O godz. 10:55 w miejscowości Zabieżki w gminie Celestynów nastąpiło zderzenie pociągu relacji Warszawa Zachodnia-Pilawa z Fordem Galaxy, którym podróżowały dwie osoby, małżeństwo - poinformował(...) zdarzenia - podkreślił.  Jak ustalił reporter RMF FM, kierujący samochodem mężczyzna wjechał na przejazd mimo czerwonego światła.  Od 14.30 przywróciliśmy ruch pociągów na trasie Otwock - Pilawa...

 • Największy problem stanowią tereny, na których znajdują się publiczne budynki, na przykład szkoły. Gazeta podaje przykład wykupienia przez gminę Pilawa (woj. mazowieckie) szkoły i przylegającego do niej boiska w miejscowości Trąbki za 1,5 mln zł. Powodem takiego stanu rzeczy jest brak kompleksowej ustawy reprywatyzacyjnej. Wynika on z trudnej sytuacji budżetowej.   Więcej na...

 • W niedzielę korekta rozkładu jazdy na kolei

  ...o fragment trasy z Warszawy do Otwocka, a konkretnie na linii Świder Otwock. Z przywróconego ruchu będą też mogli korzystać pasażerowie na odcinku Pilawa - Garwolin, a także z Lublina do Kraśnika.  24

 • Kuchciński o wyborach na Podkarpaciu: Taki był plan

  ...w kilkunastu miastach jest druga tura i liczymy na zwycięstwo. Tak jak liczymy na to, że popierana przez nas pani Barbara Pilawa-Kraus zostanie w drugiej turze burmistrzem Łańcuta" - mówił marszałek. Dwie...

Zdjęcia na temat: pilawa
Dyskusje na temat: pilawa