• Informacje na temat:

  piotr i wielki

Artykuły na temat: piotr i wielki
 • Bezkonkurencyjny ​Piotr Duda ponownie wybrany szefem Solidarności

  ...56-letni Piotr Duda rozpoczyna trzecią kadencję na stanowisku przewodniczącego Solidarności. W czwartkowych wyborach, podobnie jak przed czterema laty, nie miał konkurentów. Wyliczał związkowe sukcesy minionej kadencji i zapowiedział walkę o realizację kolejnych postulatów.

 • Piotr Korytkowski kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Konina

  Szef klubu radnych PO w konińskiej radzie miasta Piotr Korytkowski jest wspólnym kandydatem Koalicji Obywatelskiej w wyborach na prezydenta Konina. Jego kandydaturę przedstawili w poniedziałek liderzy PO i Nowoczesnej: Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer.

 • Wielki Test o Kościuszce

  Zapraszamy do udziału w "Wielkim Teście o Kościuszce". Początek o 20:25 na antenie TVP1 oraz online.

 • ​Piotr Gliński: Wałęsa stoi po stronie tych, którzy pałowali studentów

  Lech Wałęsa to "wielki szkodnik historii" i "stoi po stronie tych, którzy pałowali studentów", a porozumienie z Izraelem krytykują "tylko wariaci i ludzie, którzy nienawidzą Polski" - powiedział tygodnikowi "Do Rzeczy" wicepremier i minister kultury Piotr Gliński.

 • Znany urolog prof. Piotr Chłosta z tytułem doktora honoris causa

  Olbrzymi sukces krakowskiej urologii. Na Uniwersytecie Semmelweisa w Budapeszcie tytuł doktora honoris causa odebrał profesor Piotr Chłosta, szef Kliniki Katedry Urologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 • ​Piotr Gacek: Nasi siatkarze stoją przed wielką szansą

  ..."Można uznać, że wykonaliśmy plan minimum, ale każdy z chłopaków, a znam ich, wie, że stoi przed wielką szansą, by zapisać się w historii naszej siatkówki"- mówi w rozmowie z RMF FM były libero siatkarskiej kadry Piotr Gacek. Jego zdaniem wielkie emocje zagwarantują mecze drugiej grupy, w której o półfinał powalczą Brazylijczycy, Rosjanie i Amerykanie.Polacy mecze trzeciej fazy Mistrzostw Świata...

 • Minister zdrowia łamie konstytucję? "Wielki skandal"

  ..."Minister zdrowia Łukasz Szumowski łamie konstytucję i dzieli środowisko związkowe" - ocenił w środę lider "Solidarności" Piotr Duda, krytykując przepisy dotyczące sposobu prowadzenia negocjacji ze związkami zawodowymi zrzeszającymi pielęgniarki. Rzecznik ministerstwa zapewnia, że resort jest otwarty na rozmowy.

 • W poniedziałek sąd podejmie decyzję ws. przedłużenia aresztu Piotrowi P.

  W poniedziałek sąd podejmie decyzję ws. przedłużenia aresztu Piotrowi P. - zapowiedział rzecznik Sądu Apelacyjnego w Szczecinie. Podejrzany to były oficer Wojskowych Służb Informacyjnych, który jest głównym podejrzanym w aferze SKOK Wołomin. Gorzowska prokuratura uważa, że żaden z wątków sprawy Piotra P. nie jest "pobocznym". Obawia się ona, że uchylenie aresztu wobec P. może zakończyć się jego...

 • Piotr Zieliński: Najpierw Dania, później Armenia. Chcemy wygrać oba mecze

  ...​Pomocnik włoskiego SSC Napoli Piotr Zieliński pierwszy dotarł na zgrupowanie piłkarskiej kadry. "Cieszę się, że trener znów mi zaufał" - powiedział Zieliński w rozmowie z RMF FM. "Mam nadzieję, że moja współpraca z Arkiem Milikiem w klubie przełoży się też na reprezentację" - dodał 17-krotny reprezentant Polski. W sobotę Polska zagra z Danią, kilka dni później z Armenią.

 • TCS: Wielki triumf Kobayashiego, Kubacki za podium

  .... lokatę, a tuż za nim uplasował się Piotr Żyła. Pozostali biało-czerwoni nie awansowali do drugiej serii ostatniego konkursu. 36. był Stefan Hula, 40. Maciej Kot, 45. Jakub Wolny, a kwalifikacji(...) przygotowaniach jakiejś wielkiej zmiany. Dwa lata temu powiedział, że chce robić postępy krok po kroku. Przede wszystkim ustabilizował pozycję w locie - dodał. Sygnałami rosnącej formy były m.in. miejsca...

Zdjęcia na temat: piotr i wielki
Wideo na temat: piotr i wielki
Dyskusje na temat: piotr i wielki